PDA

View Full Version : ЦИГАРИТЕ: Кога,къде,защо,с кого изпушихте първата си цигара?



ThePrettyReckless
03-14-2010, 17:39
Така кажете кога къде защо на колко години с кого изпушихте първата си цигара. Пушите ли още? Хареса ли ви? Как се чувствахте тогава?

L0ST
03-14-2010, 17:42
Ми, в даскало - първа и последна, не ми хареса и не уша. Предполагам, че не се класирам из между "готините"?

nIkEnCeTy_bE
03-14-2010, 17:45
Беше на село с една приятелка, беше ей така, защото не вярваше, че мога. Не беше кой знае какво, не мога да кажа, че ми е харесало. Не продължих да пуша и сега не пуша, нямам и намерение. :)

fogdog
03-14-2010, 17:46
Не и некога не бих пропушила от "гъзария" както провят 90% от хората на нашата възраст :o :x

mrtn
03-14-2010, 17:46
Ами помня от части първата си цигара, и ще разкажа на кратко.
Бях си в къщи, лятото на 2006, изживявах все още депресията от двойката получена на изпита по математика, и взех една цигара от табакерата на татко, беше светлосин средец и после много кашлях 8-)
Тогава никак не ми хареса, и не пушех, но началото на учебната година почнах да си пуша и все ще го правя, за което съжалявам вече.. :)

meganet
03-14-2010, 17:49
Ми бях на 14-15 едни приятели ми дадаха ама аз не исках и отидох сам в една горичка :D и ми беше мн гадно, после пробвах пак и го махнах после след 2 години пак бях пробвал ама само 1 път и от тогава не съм пушил и нямам намерение.

kris4ety14
03-14-2010, 17:52
За моя радост още не съм опитала първата си цигара. Не съм се изкушавала, защото димът ме дразни и ми става гадно.

Unendlich
03-14-2010, 18:01
Беше лято 2007. Майка ми винаги ми е казвала за цигарите, че когато дръпнеш, все едно нещо стиска дробовете ти и започваш да кашляш. Помня, че опитах Вайсрой червен. Мама се оказа права, нищо хубаво не усетих, а даже гадно ми стана, закашлях се и започна да ми киселее в устата. Опитах именно, защото ми беше любопитно дали ще стане така - е, явно стана. Това беше и от тогава не. Не харесвам цигарите, не пуша, нямам и намерение някога да пропушвам. :)

danibebi
03-14-2010, 18:09
Случвало ми се е само да си дърпам също..иначе първата си цигара изпуших с френдките ми.Цигарата беше силна,но ми хареса.И от цигарата на една друга бивша фр.съм пушила ии много ми хареса :lol: :lol: само исках да си дърпам после :D но не пуша,още не рискувам 8-)

Shadowsogirl
03-14-2010, 18:11
На 14. От много време се канех да опитам и все не се наканвах. Един ден бях ядосана, минах през един магазин и си купих две цигари на дребно... Ххахаха... И се прибрах и запалих, не изпуших и една цяла. Две седмици след това си купих първата кутия. И при все че беше първата седмица на декември, в нея са останали пет-шест цигари, при все, че съм дала толкова на другите... Представете си за три месеца и половина колко много съм изпушила. Та, не пуша почти, даже се каня да я изхвърля тая кутия, да не стане така, че нашите без да искат да я намерят и да имам проблеми за едното нищо.

cherrygloss
03-14-2010, 18:11
За моя радост още не съм опитала първата си цигара. Не съм се изкушавала, защото димът ме дразни и ми става гадно.
+
Сигурно спадам към задръстените зубърчета.. не ми пука.

YourSupergirl
03-14-2010, 18:28
Така кажете кога къде защо на колко години с кого изпушихте първата си цигара. Пушите ли още? Хареса ли ви? Как се чувствахте тогава?
на 14.да ,още пуша..но гледам да не се пристрастявам и да не е много често.хареса ми и се чувствах добре ;д честно казано не си и бях помисляла ,че ще пуша..бях против цигарите

yoyoo
03-14-2010, 18:32
бях на 12 смешна работа ..с момичетата от класа ми ... тогава пропуших за .. не знам.. ама няколко месеца .. ама пушех някви тъпи слаби ... после спрях и на 13 пак :D само че тогава бях като кумин по 1 - 2 кутии на ден.. няква ляпетия .. тогаа наистина пушех за гъзария .. отново ги спрях .. и сега съм на 15 и пуша от няколко месеца ама вече си е за удоволствие .. а не шот другите така правят.. и си става и навик ... а защо пробвах ли... ами на 12 ... защото всички други го правехаа.. ако бях на сегащните си години не бих .. обаче тогава .. лапешка история :D

Neftochimic
03-14-2010, 19:03
бях малък 9-10 може би, еми пушех защото всички го правеха 8-) но братовчед ми ма хвана и от тогава до сега да съм изпушил 5 цигари най-много :]
предпочитам тревата пред цигарите 8-)

brokeninside13
03-14-2010, 19:50
1вата ми цигара беше в 5ти клас...Прайх се на 'дупе' няколко дни и спрях...
Преди 2 години изведнъж ми се допуши, купих си цигари и запалих с един приятел...До сега си пуша
на 17 съм

Chacho
03-14-2010, 20:00
В четвърти клас пробвах щото ми беше любопитно. После в шести клас пуших една година от гъзария. След това почнах да спортувам и ги зарязах. Сега като се събирам с приятели на маса ми се случва да изпуша по някоя, просто защото ми се допушва, но това се случва рядко. Сигурно в училище ме смятат за готиния непушач, но не ми пука. 8)

Biskfitka
03-14-2010, 20:19
На 14 бях.Септември 2008ма..Купих си две цигари,седнах на терасата на стаята си и пробвах.Не за да се правя на интересна,а от любопитство-хареса ми иии така... :D

Abigoria
03-14-2010, 21:00
бях на 15. Големите тийн депресии. Майка ми беше казала, че почнала да пуши, щото успокоявало. Тогава краднах 1 цигара от кутията на баща ми, червен Вайсрой беше, и изпуших 1/2 от нея на терасата. Беше гадно.. После, след няколко дни още 1/2, после почнах по цяла, после почнах да си купувам цигари.. И така :)

tArIkAt
03-14-2010, 21:07
Дръпнах си на 7 от цигарата на единия ми братовчед ;d Иначе 1-вата сериозна цигара,изпуших на 13...

KPABA
03-14-2010, 21:13
Еми бяхме се сабрали някой хора от класа ми и така... сещате се няма как да се цепиш от колектива.. за тва пробвах ,, не ми хареса след този случай мина малко време пак 1 2 3 .. ама сега не пуша , и нямам намерение да пуша само си пиивам :D

anna93
03-15-2010, 03:35
Бях в 6 клас, ако не се лъжа. Бях с едно момиче в кафе, която пуши и я помолих да си дръпна. Иначе миналата година - на 16г. изпуших цяла цигара.

YouDontKnowMe
03-15-2010, 04:18
5ти клас. Някакви наборки ме подлъгаха . Иначе съм пушила доста пъти . Принципно като пийна ... Но напоследък правя нито едното, нито другото.
П.П: Не съм пушач.Поне не активен.

nefchi_bs
03-15-2010, 07:15
Бях на 12-13,ако не и по-малка..С една приятелка си купихме лилава ева,тогава беше още 2 лв...Хареса ми,аз затова пуша и сега..

DinViesel
03-15-2010, 07:16
Ми, в даскало - първа и последна, не ми хареса и не пуша. Предполагам, че не се класирам из между "готините"?

justunique
03-15-2010, 08:07
...

dqvolcheto9
03-15-2010, 13:55
За моя радост още не съм опитала първата си цигара. Не съм се изкушавала, защото димът ме дразни и ми става гадно.
ама дано в петък на рд-то да не се изкуша ,че нзз..

danibebi
03-15-2010, 13:58
бях на 12 смешна работа ..с момичетата от класа ми ... тогава пропуших за .. не знам.. ама няколко месеца .. ама пушех някви тъпи слаби ... после спрях и на 13 пак :D само че тогава бях като кумин по 1 - 2 кутии на ден.. няква ляпетия .. тогаа наистина пушех за гъзария .. отново ги спрях .. и сега съм на 15 и пуша от няколко месеца ама вече си е за удоволствие .. а не шот другите така правят.. и си става и навик ... а защо пробвах ли... ами на 12 ... защото всички други го правехаа.. ако бях на сегащните си години не бих .. обаче тогава .. лапешка история :D

:D :D

FiRe_LaDy
03-15-2010, 14:03
Завършването на 4 клас.Бяхме се събрали част от класа в едно момче и повечето пушеха и ме накараха да си дръпна няколко пъти.Определено тогава не ми хареса и си казах,че няма да пуша никога,но няколко години по-късно почнах да пуша редовно.После пак ги спрях.И сега си пуша от време на време.

britzy
03-15-2010, 14:07
Ха еем мега мноо ми се припуши в 9 клас,иии едва се сдържах и лятото първата я запалих в банята си :lol: а после с една фр-ка тя ми предложи 2те да хоим да пушим-ЕВА бяха или некви с вкус на лед/мента :lol: :lol: :lol: не помня ама изпуших към 10 тоя ден и очите ми целите сълзяха :razz: :razz: :razz: :razz: и до днес си продължавам ама не всеки ден а през седмица примерно :lol:
ПП сега съм на 18

ППП :razz: бях ги спряла за около половин год.,ама нема братче :razz:

cookie_master
03-15-2010, 18:11
първата цигара не помня..бях много малка
от тогава до сега не искам да погледна цигари,противни са ми

UNITED
03-15-2010, 18:41
В нас, с братовчедка си,каза ми че пуши и ми предложи и аз да опитам,опитах.Не ми хареса много,опитах на 15 за 1 път,пуших до преди 3 месеца след като опитах,сега вече не.Съжалявам,че пуших :?

yoyoo
03-15-2010, 19:02
бях на 12 смешна работа ..с момичетата от класа ми ... тогава пропуших за .. не знам.. ама няколко месеца .. ама пушех някви тъпи слаби ... после спрях и на 13 пак :D само че тогава бях като кумин по 1 - 2 кутии на ден.. няква ляпетия .. тогаа наистина пушех за гъзария .. отново ги спрях .. и сега съм на 15 и пуша от няколко месеца ама вече си е за удоволствие .. а не шот другите така правят.. и си става и навик ... а защо пробвах ли... ами на 12 ... защото всички други го правехаа.. ако бях на сегащните си години не бих .. обаче тогава .. лапешка история :D

:D :D

упс.. :oops: :oops: срам срам .. :-D

missBlumarine3
03-16-2010, 06:15
На 12 - всички в компанийката го правеха, беше готино и забранено.. Сега не пуша и не искам да почвам

Tempest
03-16-2010, 06:22
преди... година май.. на кафе бяхме и пуших... ама не ми хареса и оттогава им се смея на тия, къде пушат кое му е "пристрасяващото" - някъв гаден пушек да ти влиза в белия дроб, да ти ебава алвеолите, а и цялата структура на дробовете... и да си мислиш, че успокоява, когато никотина повишава адреналина... мдаа, странна раота

Assshley
03-16-2010, 07:02
Бешеее мноого мноого одавна.Да съм била на 13 години някъде.Добър опит беше да изпуша цяла цигара синьо Виктори. :lol: Бяхме с приятелките от квартала и дори незнам защо пробвахме ей така за шоуто. 8-)

schhhhhhh
03-16-2010, 13:38
Шш, кво става тука, вече от четвърти клас ли почвате да пушите.. хах :razz:

Иначе, мойта първа си я изпуших с кеф като бях на 15 ( преди 9ти клас ). До ден днешен си пуша

Alex4o0o
03-16-2010, 14:19
5 клас с приятели в една градинка
гледахме големите
сега още си пуша.

boryto
03-16-2010, 14:37
Първата ми беше в 6 клас. :smt026 Събрахме се една групичка момчета и момичета, дадоха ми да пробвам и така..

И сега си пуша :D

На 14 съм.

ThePrettyReckless
03-16-2010, 16:14
На 14 с една приятелка която пуши в даскало. Даде ми да си дръпна. Хареса ми тръпката. Че правя нещо забранено.. после пак си дърпах от нейната цигара.. уиикенда си купих с една приятелка цигари и ги изпушихме. Смятам и за напред да пуша но не редовно..

StreetFame
03-16-2010, 16:44
На 13 с братовчедка ми и ни хванаха. 8-) После след 2-3 месеца почнах да си пуша, лятото ги спрях и сега пуша, когато съм 'депресирана', само 'щото няма кво да правя. 8-)

DonMikelle
03-17-2010, 01:25
Първата цигара изпуших в 5 клас през далеееечната 1997, беше Dunhill. От тогава вече 13 години няма ден, в който да не съм ипушил поне една цигара-отначало за гъзарията, след това вече не можех да спра, а сега просто нямам нужната воля. По-добре ги спирайте докато е време или въобще не ги започвайте. Повярвайте ми никак не е приятно сутрин като се събудиш да дишаш като Дарт Вейдър.

uBuTo
03-17-2010, 16:04
на 11 с една приятелка на тяхната тераса 8-) .. още си пуша .. първо за газария ама сега вече не мога да ги спра...

CryToDie
03-17-2010, 16:18
Имахме свободен час и 4 момичета излязохме и отидохме зад един паметник, обаче едни смотани от нашия клас на видяха и казваха че ще на изпортят. (тогава аз не пуших) Ние естествено се изплашихме и дим да на няма. Отивахме нагоре по един баир и запалиха 3-те момичета по 1 цигара и на едната и остана няколко дръпвания, аз я поисках и ми я даде. Дръпнах си веднъж и в същия момент звънна телефона на едното момиче, на което баща и е полицай. Оказа се че се обажда баща й и я пита къде сте и тя отговори, че се разхожда с момичетата и баща й вика "Я се обърнете" и аз както е цигарата в ръката ми се обръщам :D и тоз ма видя обаче момичето остана да говори с баща си, а ние 3-те момичета почнахме да бягаме и отидохме в празната къща на бабата на 1 момиче (то момичето беше с нас) и отидохме в кенефа :D и там изпушихме по 3 цигари и това ми беше първия път обаче не се гордея с постъпката си. :)

hiphopy0
03-17-2010, 19:26
ми не помня кога беше
ей тай си дръпнах щот не зная що
опитвала съм мноо пъти.Не ми харесва и не пуша.
и мноо се кефя и ми е изключително забавно да се смея на другите когат се нервят гат нямат цигари :D
аз няам такиа проблеми
по добре една бира тя поне фаща :D:D

ама иначе коз..... пуша много пуша многоооо !!

hiphopy0
03-17-2010, 19:30
Имахме свободен час и 4 момичета излязохме и отидохме зад един паметник, обаче едни смотани от нашия клас на видяха и казваха че ще на изпортят. (тогава аз не пуших) Ние естествено се изплашихме и дим да на няма. Отивахме нагоре по един баир и запалиха 3-те момичета по 1 цигара и на едната и остана няколко дръпвания, аз я поисках и ми я даде. Дръпнах си веднъж и в същия момент звънна телефона на едното момиче, на което баща и е полицай. Оказа се че се обажда баща й и я пита къде сте и тя отговори, че се разхожда с момичетата и баща й вика "Я се обърнете" и аз както е цигарата в ръката ми се обръщам :D и тоз ма видя обаче момичето остана да говори с баща си, а ние 3-те момичета почнахме да бягаме и отидохме в празната къща на бабата на 1 момиче (то момичето беше с нас) и отидохме в кенефа :D и там изпушихме по 3 цигари и това ми беше първия път обаче не се гордея с постъпката си. :)


WOW WTF????
ебахти приключението :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

DevilWish
03-18-2010, 09:31
Не помня, но много отдавна.Ако искам мога да спра.Но не искам.Сега не съм пушила 1 седмица, жива съм, но искам да изпуша една цигара.

Converse333
03-18-2010, 13:43
Края на 7 клас, на едно събиране с класа, пушихме, пихме... Беше голямо забавление. :D

ParadOx
03-18-2010, 13:47
5 клас в едно мазе с една фр :D

ThePrettyReckless
03-26-2010, 16:22
Имахме свободен час и 4 момичета излязохме и отидохме зад един паметник, обаче едни смотани от нашия клас на видяха и казваха че ще на изпортят. (тогава аз не пуших) Ние естествено се изплашихме и дим да на няма. Отивахме нагоре по един баир и запалиха 3-те момичета по 1 цигара и на едната и остана няколко дръпвания, аз я поисках и ми я даде. Дръпнах си веднъж и в същия момент звънна телефона на едното момиче, на което баща и е полицай. Оказа се че се обажда баща й и я пита къде сте и тя отговори, че се разхожда с момичетата и баща й вика "Я се обърнете" и аз както е цигарата в ръката ми се обръщам :D и тоз ма видя обаче момичето остана да говори с баща си, а ние 3-те момичета почнахме да бягаме и отидохме в празната къща на бабата на 1 момиче (то момичето беше с нас) и отидохме в кенефа :D и там изпушихме по 3 цигари и това ми беше първия път обаче не се гордея с постъпката си. :)

axaxa ужас :D