PDA

View Full Version : Фотоапарат..



sweet_bebok
03-14-2010, 18:45
Здравейте.. Имам най - обикновенно цифрово фотоапаратче.. Носих го на един рожден ден и едно момче го изпусна с пуснат обектив .. след,което обектива беше изкривен и не искаше да се вкара и изкара.. нито пък да снима.. :/ но въпросния човек отказа да даде някакви пари за ремонта.. А гаранционна карта нямам,поради причината,че е купуван от друг град и по пътя е изгубена..Ta въпросът ми е ако го занеса някъде на ремонт.. колко пари биха ми взели.. Някой ако е имал подобен проблем да пише :)

doomkillerr
03-14-2010, 18:50
Ще си позволя да ти отговоря, въпреки че не съм имал подобен проблем, но съм виждал цифров фотоапарат в подобно състояние. Най-добре го отнеси в някой сервиз да го погледнат и да ти кажат евентуално колко ще струва ремонта! Имай в предвид обаче, че може да се окаже ремонта да ти излезе повече от колкото е пазарната цена на същия фотоапарат в момента, при което няма смисъл да се ремонтира... В такъв случай ще трябва да мислиш за друго фото! :(

cherrygloss
03-14-2010, 19:40
Да, познато.Имах същият проблем, миналата зима, само че със замръзнал обектив от студа и не се изваждаше и прибираше и беше изкривено.Вече не помня колко точно беше,но излезе не по-малко от 50лв.

viksit0y
03-15-2010, 08:58
Имам същия проблем, нямам гаранционна карта и баща ми каза по-добре да купи нов..