PDA

View Full Version : Мтел



QuietDeath
03-14-2010, 18:05
Хей Знам че тука не е мястото но незнаех къде да го отворя извинявам се от сега :oops: мм.. искам да питам някой сеща ли се преди имаше един номер и праща ше се празен смс там и идваше 1 лв от Мтел :-o

doomkillerr
03-14-2010, 19:51
Странно... аз никога не съм чувал за подобно нещо, пък и като ги знам "нашите" БГ оператори, какви "скръндзи" са... :lol: още повече не ми се вярва! :?

skuck
03-14-2010, 22:00
Да, имаше! И аз съм го правил. Пращаш смс и те ти дават левче, но след като презаредиш следващия път си го взимат обратно. За съжаление не помня номера...

П.П. Разрових се в интернет и открих това:
http://mtel.bg/mobiltel/services/SOScredit.php


Услугата SOS Кредит ви дава възможност да говорите с вашата Prima карта, дори когато нямате наличност по сметката си. С SOS Кредит можете да получите кредит от 1 лев за разговори. Трябва само да изпратите празен SMS до кратък номер 1787.


Ако искането за SOS Кредит се одобри, сумата се зарежда веднага по вашата сметка, за което ще получите потвърдителен SMS. При следващото зареждане на картата (независимо от начина, по който е извършено) вашият кредит, заедно с таксата за използване на услугата, се приспада автоматично от заредената сума.

Сумата на кредита е 1 лев с ДДС.

Таксата, която се начислява за всеки одобрен кредит, е 0,10 лв. с ДДС.

Ся остана да почерпиш.