PDA

View Full Version : Съвет -_–



smileisthebestcover
03-14-2010, 19:43
Здравейте! Преди 30 дни тръгнах с едно момиче.Започнахме да си пишем повече месец преди да станем гаджета.Прекарвахме часове в скайпа без да пропуснем ден. Имахме страшно много общи теми и ни беше много забавно. Всичко изглеждаше ОК. А тя имаше повече от година сериозна връзка и си мислех, че няма да излезе нищо,няма да го зареже заради мен, което е и нормално.. Но виждах, че ми дава поводи за да си мисля, че ще стане..И стана..Първите дни всичко беше добре..С вече бившия и приятел са в едно даскало и няма начин да не се видят..а те го правеха доста често, защото той продължаваше да я търси..той я обърквал винаги когато се видели в училище, защото и говорел разни работи..опитва се да я целуне..Тя ми казваше, че иска да е с мен и аз и вярвах!Мислех си,че той ще спре.. Но на нея все повече започнаха да и се връщат спомените от предишната й връзка. Мислех си, че двамата ще успеем да преодолеем този проблем, но не стана така. Тя реши да не ни мъчи и двамата и се разделихме. Ходехме само 2 седмици.. Аз предполагах, че ще стане така, но все пак супер много я харесвам и искам да съм с нея. Попитах я, дали ще се върне при бившия й и тя ми каза изрично, че няма такива намерения. Просто спомените не я оставяли и нейната негативна енергия се прехвърляше и на мен.Знаех, че е объркана много в този момент и се опитва да вземе правилното решение и за 3-мата и тя избра да е сама..Но в крайна сметка стана така че се събраха със бившия и приятел..Примирих се със решението , но НЕ СПИРАХ да мисля нон стоп за нея..за това как е тя, какво прави, как се чувстваи т.н..Тя също казваше, че не спира да мисли за мен..Това ме объркваше и мен..И въпреки това тя беше с него..Поговорихме си и решихме да си останем приятели без караници и такива глупости, но все пак исках да си я върна.Супер много я харесвам и искам да бъда с това момиче..Тя има нещо което другите нямат..За 2 седмици успях да се привържа към нея, така както към никоя друга до сега..Не спирам да мисля за нея и в момента въпреки, че от 15 дни сме разделени.. Според вас как да действам оттук нататък?

kypo
03-14-2010, 19:51
заеби я.

FiRe_LaDy
03-14-2010, 19:57
Била е 1 година с приятеля си .. и се га пак е с него.Може би просто с теб е било момент на слабост.По-добре се опитай да я забравиш и си продължи живота.Откажи се,докато не е станало прекалено късно.

fe6an4eto0
03-14-2010, 20:32
Е аз съм същатата картинка ... 1 месец мина вече откакто се разделих с ... момичето което ... просто нямам думи ...
Според мен просто я остави ... аз така направих въпреки че ми даваше поводи че иска да е с мен и още ми дава... при мен даже се случи 2,3 пъти като се виждахме да ме целува ... :X

Take_That
03-14-2010, 20:45
Била е 1 година с приятеля си .. и се га пак е с него.Може би просто с теб е било момент на слабост.По-добре се опитай да я забравиш и си продължи живота.Откажи се,докато не е станало прекалено късно.

++++

pussucetka
03-14-2010, 20:49
Здравейте! Преди 30 дни тръгнах с едно момиче.Започнахме да си пишем повече месец преди да станем гаджета.Прекарвахме часове в скайпа без да пропуснем ден. Имахме страшно много общи теми и ни беше много забавно. Всичко изглеждаше ОК. А тя имаше повече от година сериозна връзка и си мислех, че няма да излезе нищо,няма да го зареже заради мен, което е и нормално.. Но виждах, че ми дава поводи за да си мисля, че ще стане..И стана..Първите дни всичко беше добре..С вече бившия и приятел са в едно даскало и няма начин да не се видят..а те го правеха доста често, защото той продължаваше да я търси..той я обърквал винаги когато се видели в училище, защото и говорел разни работи..опитва се да я целуне..Тя ми казваше, че иска да е с мен и аз и вярвах!Мислех си,че той ще спре.. Но на нея все повече започнаха да и се връщат спомените от предишната й връзка. Мислех си, че двамата ще успеем да преодолеем този проблем, но не стана така. Тя реши да не ни мъчи и двамата и се разделихме. Ходехме само 2 седмици.. Аз предполагах, че ще стане така, но все пак супер много я харесвам и искам да съм с нея. Попитах я, дали ще се върне при бившия й и тя ми каза изрично, че няма такива намерения. Просто спомените не я оставяли и нейната негативна енергия се прехвърляше и на мен.Знаех, че е объркана много в този момент и се опитва да вземе правилното решение и за 3-мата и тя избра да е сама..Но в крайна сметка стана така че се събраха със бившия и приятел..Примирих се със решението , но НЕ СПИРАХ да мисля нон стоп за нея..за това как е тя, какво прави, как се чувстваи т.н..Тя също казваше, че не спира да мисли за мен..Това ме объркваше и мен..И въпреки това тя беше с него..Поговорихме си и решихме да си останем приятели без караници и такива глупости, но все пак исках да си я върна.Супер много я харесвам и искам да бъда с това момиче..Тя има нещо което другите нямат..За 2 седмици успях да се привържа към нея, така както към никоя друга до сега..Не спирам да мисля за нея и в момента въпреки, че от 15 дни сме разделени.. Според вас как да действам оттук нататък?

Ако наистина я обичаш я остави, нека бъде щастлива с другият .. Спокойно, ти ще си намериш по-добра от нея .. :wink:

SkylineDrift
03-14-2010, 21:32
Вари разбери.Изрично е казала,че няма да се върне.Въпреки това се е върнала при него,а си мисли за теб.- ХАХАХА Айде стига бе...

Quasar
03-14-2010, 21:55
Абе мой човек говориш сякаш тая е последната поличка на земята...я се замисли на колко преди си гледал така...като те гледам още след бая ще точиш лиги и ще си вярваш че е "единствената" всичко е химия в главата ти намери си начин да я махнеш оттам (химията...да не си резнеш зелката сега) навремето като бях млад и глупав замествах същата химия с адреналин...за съжаление вече предпочитам да вися по скалите вместо да гоня каки...по продуктивно е и има повече смисъл в крайна сметка...тъй че внимавай да не се увлечеш само и вземи се стегни че се излагаш 8-)

Zarity
03-15-2010, 06:27
Еее...много дълго бе...

valdesbg
03-15-2010, 06:40
Ебати класическата история. До най-малките детайли.

Ама що ли се учудвам.

Заеби я авторе. Ако изобщо имаш смелостта :)

yuyuto
03-15-2010, 14:14
Навика си казва думата. Свикнала е с него (не разбирам от поста ти дали все още има чувства към него или не, но явно щом са се събрали) и с него ще си бъде, дори и понякога да мисли за теб. Нищо не можеш да направиш повече по въпроса. Дори да си пасвате така добре, момичетата си падаме по предизвикателствата. Може с него да не си пасва колкото си пасва с теб, но тя ще избере него, защото е по-сложно, има повече за мислене и вършене, а и си е свикнала с него.

В живота има такива моменти, съжалявам.

Keep walking и това е.

onestar
03-15-2010, 14:20
Не се намесвай във връзката им.

И... тя няма да ти е последната, ще ти трябва известно време докато свикнеш с мисълта, че "вас" вече не съществува, но ще се справиш. :)

casssiopeia
03-15-2010, 14:24
Бих ти казала, че просто е видяла в теб нова тръпка.. нещо необичайно, но когато се е разделила с приятеля си е усетила липсата.Все пак..една година е доста време за двама души и те са свикнали един с друг. По-добре прекрати отношенията си с нея..жалко за разваленото ви приятелство.

SmilezZz
03-15-2010, 14:59
Забрави я
Явно това е било "моментно обвързване" (или..пф..не мога да намеря точната дума)..
Забрави я..Ако решиш,че искаш да си останете приятели - така ще се чувстваш още по-зле..Мислите ти ще те мъчат - но все пак ти си решаваш..

vesito13
03-15-2010, 15:52
Не се намесвай във връзката им.

И... тя няма да ти е последната, ще ти трябва известно време докато свикнеш с мисълта, че "вас" вече не съществува, но ще се справиш. :) ;-)

smileisthebestcover
03-15-2010, 17:36
Бих ти казала, че просто е видяла в теб нова тръпка.. нещо необичайно, но когато се е разделила с приятеля си е усетила липсата.Все пак..една година е доста време за двама души и те са свикнали един с друг. По-добре прекрати отношенията си с нея..жалко за разваленото ви приятелство.


Много си права, наистина! Май така ще е най-добре ..