PDA

View Full Version : Колко време ще чакате?!



ReachlessGirl
03-14-2010, 20:17
Колко време (най - много) бихте чакали вашето момиче (в по - редките случаи момче), когато сте й/му пръв/първа?!

[(при положение, че го/я обичате!)]


п.с. Не съм сигурна дали има такава тема, аз лично не съм засичала отдавна ..

Huffy
03-14-2010, 20:26
чаках 4 месеца приятелката си преди да го направим и на двама ни ни беше за 1-ви път

netmon
03-14-2010, 20:43
Горе долу отговорът се крие във въпроса.При условието [(при положение, че го/я обичате!)] - колкото е необходимо ако ще това да са 1-2 години :) При другото положение не вярвам някой да чака повече от 3-4 седмици и да не атакува настоятелно :D

glamouros
03-14-2010, 20:47
с едно момче бяхме заедно година и половина и накрая не го направихме, но се обичахме. Дано тва ти отговаря. :)

Shia
03-14-2010, 20:48
До трета-четвърта среща,ако съм го набелязала за крайно сексуален обект.

Говорим принципно за месеци около половин година максимун,но се съмнявам момче да чака толкова,за да ми пусне,ако сме във връзка.
Всичко зависи от настояването,ако не отваряте темата
не ти се натиска и няма някакво сексуално влечение от страна на двамата или единия е чака.
Ако и двамата са много сексуални,макар и девстевни ще мине по малко време.
Ако са срамежливи и двамата ще мине повече време.
Ако единият е нахакан,а тя срамежлива,ако го накара да чака много той ще я зареже.

Nyuu99
03-14-2010, 20:56
За любимия на всичко си готов/а :) :) :)

Jessie
03-14-2010, 21:17
Миии .. с момчето, с което съм сега, аз съм му първа, но той нямаше нищо против да опитаме 20тина дни след като тръгнахме.. Момче все пак, с нужди. :D

golqmumnik
03-14-2010, 21:48
Една седмица,майна 8)

Jessie
03-14-2010, 21:55
Една седмица,майна 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Valento
03-14-2010, 22:03
Колкото се наложи ... на момента нищо не става ... това си е сериозна стъпка все пак ... :)

YouDontKnowMe
03-14-2010, 22:32
Миии .. с момчето, с което съм сега, аз съм му първа, но той нямаше нищо против да опитаме 20тина дни след като тръгнахме.. Момче все пак, с нужди. :D
Същата работа и при мен ^^
Аз и първия ми се чакахме взаимно 9 месеца, бяхме и двамата девствени. Накрая аз почнах да давам зор :D
На сегашния ми приятел съм му първо гадже, той уж е малко затворен в себе си, но започна да ми налита на втората седмица. Тогава аз не бях готова :D И си беше шок за мен, така , че не мога да говоря за изчакване от моя страна.
Иначе, за мен секса е много важен елемент от една връзка. Има достатъчно хора , които да ме уважават , които да споделят моите интереси , с които се чувствам добре. Така, че гаджето на първо време е за секс, все пак не смятам да се задомявам.
Макар, че за сегашния ^^ не важи същото . Той ми стана страшно добър приятел. Говорим на един език , имаме еднакви интереси , сходно мислене и аз се чувствам перфектно с него . Не мисля, че шяхме да бъдем толкова близки , ако не правехме секс. Защото секса понякога отваря врати за още по - дълбоко опознаване на душата на другарчето. Щом си споделил с него нещо такова, значи си готов да откриеш сърцето си пред него .
Та за изчакването - така и така с моя се познавахме от 3 години , бегло , бързо задълбочихме връзката си .
Силно се надявам това той никога да не го прочете (той влиза тук чат-пат като му пратя линк за забавна тема ^) , звуча малко наивно ^^
Съжалявам , че се поувлякох :-)

Bukmop
03-14-2010, 22:33
Колко време (най - много) бихте чакали вашето момиче (в по - редките случаи момче), когато сте й/му пръв/първа?!

[(при положение, че го/я обичате!)]


п.с. Не съм сигурна дали има такава тема, аз лично не съм засичала отдавна ..

Колкото е нужно


п.с. Аз чаках има няма 3 месеца

Slaycho
03-15-2010, 07:10
Все още не съм срещнал момичето,но ще чакам колкото е нужно! :)

annabelJB
03-15-2010, 07:48
Миии .. с момчето, с което съм сега, аз съм му първа, но той нямаше нищо против да опитаме 20тина дни след като тръгнахме.. Момче все пак, с нужди. :D

Може ли да попитам на колко си?! :? По снимката съдя, че не си на повече от 14 :shock:

Djanny
03-15-2010, 09:27
Ако я обичаш - чакаш колкото е нужно
Ако не - не повече от месец

dimitar_ak
03-15-2010, 10:32
Правила няма. Обикновено се случва когато и двамата го искате

MetalZone
03-15-2010, 11:17
Колкото време е необходимо... не ми пречи особено много....

Neftochimic
03-15-2010, 11:51
колкото трябва

ReachlessGirl
03-15-2010, 12:00
първо да кажа, че не очаквах да сте толкова добрички в отговорите си, което може само да ме радва! :-)

иначе от прочетеното до тук ми направи впечатление, че поне половината момчета са отговорили "колкото трябва" .. от мен имате едно голямо браво! =D>


Ако единият е нахакан,а тя срамежлива,ако го накара да чака много той ще я зареже.
обичам когато съм изключение!! :grin: :grin:

MakeMeLaugh
03-15-2010, 12:01
Чаках почти 8 месеца, накрая искането стана взаимно :D

Но мисля, че не мога повече, почва да изчезва момента след определено време.

А сега след като съм го правил вече и ако трябва пак да чакам, повече от 2-3 месеца едва ли, че даже и те са много май..

ReachlessGirl
03-15-2010, 12:07
Но мисля, че не мога повече, почва да изчезва момента след определено време.
тук ме заинтригува .. какво ще рече това?? :-o

А сега след като съм го правил вече и ако трябва пак да чакам, повече от 2-3 месеца едва ли, че даже и те са много май..
значи съм късметлийка .. :D :D

gir
03-15-2010, 12:10
първо да кажа, че не очаквах да сте толкова добрички в отговорите си, което може само да ме радва! :-)

иначе от прочетеното до тук ми направи впечатление, че поне половината момчета са отговорили "колкото трябва" .. от мен имате едно голямо браво! =D>


Ако единият е нахакан,а тя срамежлива,ако го накара да чака много той ще я зареже.
обичам когато съм изключение!! :grin: :grin:

От опит:
Ако е девствена чакам и години. АКО, ОБАЧЕ ВЕЧЕ ГО Е ПРАВИЛА ДОБРОВОЛНО С ДРУГИ, а аз трябва да чакам, чакам има-няма 2 срещи. Просто не обичам лицемерието и игричките.

MakeMeLaugh
03-15-2010, 12:19
Мислиш, че си късметлийка, ама в един момент ще му се качиш на главата с твоите "изисквания". Твоето не е за гордост, напротив - клони към притеснителност.
Познавам такива случаи като твоя без хепи енд.

И от много чакане след време вече спира да ти бъде тръпка, свикваш, че за теб отново няма удоволствие. Или другия вариант е, от толкова чакане си втълпяваш, че ще е неще специално, интимно, страхотно, а като го направиш си леко разочарован, щото се оказва, че не е толкова приказно, а си е нормален момент... Особено за човек, пък който вече го е изпитвал.. то за него няма нещо кой знае какво специално, просто чака, ли чака...

Има един момент, в който човек след време приема нещата като даденост и не им се радва толкова ;)

В момента коментираш след всеки, че си била късметлийка, ала-бала, ама реално не бих искал да имам връзка с момиче като теб, трудно е и натрапчиво.
Самоуспокояваш се и ти става хубаво, че еди какво си, пича те подкрепя а-у, ама ше дойде един момент, който ще бъде предел и интереса му ще се изхаби.

Та това е, за "великия" момент.. Първия път ще отмине и ше се забрави с времето, по-важно е да си доставяте удоволствие, да ви е хубаво, да помните моментите след това и да давате най-доброто, а не да се пазите от него и да го правите натрапчив спомен. Реално нищо не печелиш, ако искаш да разбереш дали човека те цени и е за теб, не е точно това варианта според мен, това е средството да го спечелиш, да му се отдадеш, стига да знаеш как да го направиш правилно.
Удоволствието не е да се пазиш от някой еди колко си време, удоволстието е после да му се отдаваш.

Grassh0pper
03-15-2010, 12:35
Мислиш, че си късметлийка, ама в един момент ще му се качиш на главата с твоите "изисквания". Твоето не е за гордост, напротив - клони към притеснителност.
Познавам такива случаи като твоя без хепи енд.

И от много чакане след време вече спира да ти бъде тръпка, свикваш, че за теб отново няма удоволствие. Или другия вариант е, от толкова чакане си втълпяваш, че ще е неще специално, интимно, страхотно, а като го направиш си леко разочарован, щото се оказва, че не е толкова приказно, а си е нормален момент... Особено за човек, пък който вече го е изпитвал.. то за него няма нещо кой знае какво специално, просто чака, ли чака...

Има един момент, в който човек след време приема нещата като даденост и не им се радва толкова ;)


В момента коментираш след всеки, че си била късметлийка, ала-бала, ама реално не бих искал да имам връзка с момиче като теб, трудно е и натрапчиво.
Самоуспокояваш се и ти става хубаво, че еди какво си, пича те подкрепя а-у, ама ше дойде един момент, който ще бъде предел и интереса му ще се изхаби.

Та това е, за "великия" момент.. Първия път ще отмине и ше се забрави с времето, по-важно е да си доставяте удоволствие, да ви е хубаво, да помните моментите след това и да давате най-доброто, а не да се пазите от него и да го правите натрапчив спомен. Реално нищо не печелиш, ако искаш да разбереш дали човека те цени и е за теб, не е точно това варианта според мен, това е средството да го спечелиш, да му се отдадеш, стига да знаеш как да го направиш правилно.
Удоволствието не е да се пазиш от някой еди колко си време, удоволстието е после да му се отдаваш.

супер точно !! :)

ReachlessGirl
03-15-2010, 12:51
MakeMeLaugh, мислех си на дъълго и на широко да ти разкажа как стоят нещата между мен и него, защото все пак като страничен човек можеш да дадеш коментар, мнение, но не е сигурно, че ще си прав (както и в случая) .. но се отказах по простата причина ,че ти не си него! (мисля, че това е достатъчно за всичко, което изписа) .. :)

п.с. Темата не я пуснах за себе си, а за да разбера вашите гледни точки по темата така, че няма смисъл да се коментира моята връзка!

MakeMeLaugh
03-15-2010, 14:52
Отговаряш и реагираш типично, като девойката, която споменах горе (дадох за пример връзката им, задушаването , ограниаването им и т.н.) ;)
Че по тази логика - ние всички не сме него, какъв е смисъл да ни слушаш, слушай какво ти казва милото... В момента ти четеш избирателно.

И аз мислих да не пиша в темата ти, щото знаех, че няма да искаш да повярваш какво пиша и нямаше да се съгласиш с мен, ама реших да бъда оптимист, пък да вземеш да послушаш думите ми, но уви...

По принцип хич не съм лош психолог в истинския живот, препрочети още няколко пъти нещата и ги запомни, не са казани наизуст ;)
Нито ти писах ей така, щото искам да ти направя гадно, напълно безпристрастно и обективно беше.

Нека да направим експеримент - нека всяко момче/мъж да прочете поста ми горе и да каже колко % е верен, ама наистина да се замисли и да изчислим. Женските мнения да не се вземат, тука се засяга мъжката психика все пак.

MetalZone
03-15-2010, 15:00
иначе от прочетеното до тук ми направи впечатление, че поне половината момчета са отговорили "колкото трябва" .. от мен имате едно голямо браво! =D>



Ем нормално... все пак обичаш момичето, а не п'утката й... и ако си държиш на нея ще я чакаш и 10 г... и няма ти прави впечатление...

Лично аз държа на приятелката си и я поставям винаги пред мен... първо е тя после съм аз... : )

ReachlessGirl
03-15-2010, 15:05
Че по тази логика - ние всички не сме него, какъв е смисъл да ни слушаш, слушай какво ти казва милото... В момента ти четеш избирателно.
Ами ще кажа нещо дооста изтъркано, но в момента за мен единствено то има значение .. той е различен!! Плюс това за каквото и да е (свързано с мен) НЕ бих взела на предвид мнения на непознати хора!
ии да, ако не му вярвам, на кой друг да се доверя?? :lol:

А за останалото .. приемам мнението ти, но само като нещо странично! :)

art
03-15-2010, 15:05
Ако бях момче щях да чакам колкото се наложи! времето няма змачение ако обичаш човек! :)

ubuntureload
03-15-2010, 15:29
Когато от чешмата капе вода в една чаша... чашата се напълва и една капка е предостатъчна за да прелее водата....

gir
03-15-2010, 15:32
Мислиш, че си късметлийка, ама в един момент ще му се качиш на главата с твоите "изисквания". Твоето не е за гордост, напротив - клони към притеснителност.
Познавам такива случаи като твоя без хепи енд.

И от много чакане след време вече спира да ти бъде тръпка, свикваш, че за теб отново няма удоволствие. Или другия вариант е, от толкова чакане си втълпяваш, че ще е неще специално, интимно, страхотно, а като го направиш си леко разочарован, щото се оказва, че не е толкова приказно, а си е нормален момент... Особено за човек, пък който вече го е изпитвал.. то за него няма нещо кой знае какво специално, просто чака, ли чака...

Има един момент, в който човек след време приема нещата като даденост и не им се радва толкова ;)

В момента коментираш след всеки, че си била късметлийка, ала-бала, ама реално не бих искал да имам връзка с момиче като теб, трудно е и натрапчиво.
Самоуспокояваш се и ти става хубаво, че еди какво си, пича те подкрепя а-у, ама ше дойде един момент, който ще бъде предел и интереса му ще се изхаби.

Та това е, за "великия" момент.. Първия път ще отмине и ше се забрави с времето, по-важно е да си доставяте удоволствие, да ви е хубаво, да помните моментите след това и да давате най-доброто, а не да се пазите от него и да го правите натрапчив спомен. Реално нищо не печелиш, ако искаш да разбереш дали човека те цени и е за теб, не е точно това варианта според мен, това е средството да го спечелиш, да му се отдадеш, стига да знаеш как да го направиш правилно.
Удоволствието не е да се пазиш от някой еди колко си време, удоволстието е после да му се отдаваш.

Моля да отчетем и още един момент. Има си пичове, които чакат, АМА ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ СИ ИМАТ СЕКС-ПАРТНЬОРКИ, БЕЗ ГАДЖЕТО ИМ ДА ЗНАЕ...И така, наистина, може и 20 години да чакат. Въпросът е дали това чакане устройва гаджето. Мисля, че в повечето случаи - не... :razz:

ReachlessGirl
03-15-2010, 15:36
Моля да отчетем и още един момент. Има си пичове, които чакат, АМА ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ СИ ИМАТ СЕКС-ПАРТНЬОРКИ, БЕЗ ГАДЖЕТО ИМ ДА ЗНАЕ...И така, наистина, може и 20 години да чакат. Въпросът е дали това чакане устройва гаджето. Мисля, че в повечето случаи - не... :razz:
Не слагай всички "чакащи" под общ знаменател .. :?
Това, че почти всички смятат изневярата за по - лесен начин си е техен проблем! :?

MakeMeLaugh
03-15-2010, 15:41
Че по тази логика - ние всички не сме него, какъв е смисъл да ни слушаш, слушай какво ти казва милото... В момента ти четеш избирателно.
Ами ще кажа нещо дооста изтъркано, но в момента за мен единствено то има значение .. той е различен!! Плюс това за каквото и да е (свързано с мен) НЕ бих взела на предвид мнения на непознати хора!
ии да, ако не му вярвам, на кой друг да се доверя?? :lol:

А за останалото .. приемам мнението ти, но само като нещо странично! :)
Тогава ти за какво създаде темата?
Да го защитаваш постоянно или да разбереш какво може да стане, дори с различните понякога.
Запази го различен, не си го 'разваляй'

Хем те боли - хем те сърби.

Нямаш нужда от тема ми се струва (не го казвам с цел да я заключа).

ReachlessGirl
03-15-2010, 15:44
Тогава ти за какво създаде темата?
.. за да разбера различните гледни точки на останалите БЕЗ да са насочени по - специално към мен!! :)

Shia
03-15-2010, 15:55
Мислиш, че си...

Аз имам желание към теб още от както разбрах,че си момче.
Сексуално желание,апетит,който може да бъде запълнен.

Готов ли си да ме чакаш,докато намеря начин да стигна до теб и обладая???

gir
03-15-2010, 15:56
Моля да отчетем и още един момент. Има си пичове, които чакат, АМА ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ СИ ИМАТ СЕКС-ПАРТНЬОРКИ, БЕЗ ГАДЖЕТО ИМ ДА ЗНАЕ...И така, наистина, може и 20 години да чакат. Въпросът е дали това чакане устройва гаджето. Мисля, че в повечето случаи - не... :razz:
Не слагай всички "чакащи" под общ знаменател .. :?
Това, че почти всички смятат изневярата за по - лесен начин си е техен проблем! :?

Значи, ако човек чете внимателно това, което пиша ще разбере, че съм тайпнал "има си пичове", което означава НЯКОИ ОТ ТЯХ ВСИЧКИТЕ. Определено няма да си помисли за поставяне под "общ знаменател", "коренуване", "косинус" и др. математически проблеми :D
Колкото до изневеряващите, докато чакат...проблеми имат, но само, ако хванат някоя "венерология" или ги изловят в крачка...И пак НЕ ВИНАГИ, защото има момичета (рядко, но има), които дават пълна сексуална свобода на гаджетата си. Други пък правят "отворена връзка" и ... да не изброявам, но комбинациите са различни.
Така че, това което аз исках да кажа е, че ИМА ИСТИНСКИ ЧАКАЩИ, НО ИМА И ФОРМАЛНО-ЧАКАЩИ (т.е. изневеряват, докато им дойде реда, а и, НЯКОИ след това пак си изневеряват, защото не могат само с една).
Това са истините от живота...

ReachlessGirl
03-15-2010, 18:11
^ така вече се съгласих! :D

Shia
03-15-2010, 18:14
Ако не си развиеш специалноста тя се губи
така е с работата
тата е с любовта.
Ти си знаеш,но внимавай...

niquetamere
03-15-2010, 19:11
Понеже темата се е превърнала в "лична драма".,направи му на пича поне една свирка, да не вземат да му гръмнат топките! :lol:

ReachlessGirl
03-15-2010, 19:19
Понеже темата се е превърнала в "лична драма".,направи му на пича поне една свирка, да не вземат да му гръмнат топките! :lol:
дали не съм го написала а? :o


.. за да разбера различните гледни точки на останалите БЕЗ да са насочени по - специално към мен!! :)

niquetamere
03-15-2010, 19:28
Факт! Но последните 10 поста са само за различния ти приятел.

По темата: Винаги съм бил коректен в това отношение и съм чакал колкото е било нужно.

Biskfitka
03-15-2010, 19:48
Мене ме чакаха 3 седмици 8-) Бях девствена,но никога не съм разчитала на принцове и принцеси и ''прекрасния'' първи път....
Та колкото е нъжно,едва ли някой си е казал ''Тва момиче ще го чакам точно 14 дни и половина и ако не ми пусне..:Д '' :D

fanincety
03-15-2010, 19:57
..еми ще се наложи да ме чака още няколко месецаа :D 8-) и мисля,че не е притропал ;)

DemonchY
03-15-2010, 20:04
ше те чакам, не са бой :D не съм толкоз загорял :-D пък и те обичам ПРЕКАЛЕНО многоооо :-) :-) :-)

ubuntureload
03-15-2010, 20:11
ше те чакам, не са бой :D не съм толкоз загорял :-D пък и те обичам ПРЕКАЛЕНО многоооо :-) :-) :-)
Ае чурче, така като гледам от колко време си регнат и колко си посещавал форума, яко те блъскат хормоните... ще я чакаш още малко докато си легнеш и пъхнеш ръката в гащите ...

MakeMeLaugh
03-15-2010, 20:20
:lol: :lol: :lol: :lol:
не можах да се сдържа ;д


Всъщност за какво го караш да чака толкова много?
Какъв е ефекта?
Какво е удовлетворението?
Знаеш, че му правиш тъпо на момчето и го мъчиш да те чака и го проумяваш и пак го правиш, а нали е различен, той е уникален за теб? какво повече искаш?
Сама ти ми се струваш вече оплетена и объркана в капризите си..

thespark
03-15-2010, 20:38
1 седмица 8-)

ReachlessGirl
03-15-2010, 20:39
MakeMeLaugh казах вече .. не искам темата да е се превръща в лична, нито бих споделила тук неща, които са само за мен и него! ..

Само не разбрах защо толкова ти е любопитно? :D

Addiced
03-15-2010, 22:17
Мислиш, че си късметлийка, ама в един момент ще му се качиш на главата с твоите "изисквания". Твоето не е за гордост, напротив - клони към притеснителност.
Познавам такива случаи като твоя без хепи енд.

И от много чакане след време вече спира да ти бъде тръпка, свикваш, че за теб отново няма удоволствие. Или другия вариант е, от толкова чакане си втълпяваш, че ще е неще специално, интимно, страхотно, а като го направиш си леко разочарован, щото се оказва, че не е толкова приказно, а си е нормален момент... Особено за човек, пък който вече го е изпитвал.. то за него няма нещо кой знае какво специално, просто чака, ли чака...

Има един момент, в който човек след време приема нещата като даденост и не им се радва толкова ;)

В момента коментираш след всеки, че си била късметлийка, ала-бала, ама реално не бих искал да имам връзка с момиче като теб, трудно е и натрапчиво.
Самоуспокояваш се и ти става хубаво, че еди какво си, пича те подкрепя а-у, ама ше дойде един момент, който ще бъде предел и интереса му ще се изхаби.

Та това е, за "великия" момент.. Първия път ще отмине и ше се забрави с времето, по-важно е да си доставяте удоволствие, да ви е хубаво, да помните моментите след това и да давате най-доброто, а не да се пазите от него и да го правите натрапчив спомен. Реално нищо не печелиш, ако искаш да разбереш дали човека те цени и е за теб, не е точно това варианта според мен, това е средството да го спечелиш, да му се отдадеш, стига да знаеш как да го направиш правилно.
Удоволствието не е да се пазиш от някой еди колко си време, удоволстието е после да му се отдаваш.


НаПЪЛО СЪГЛАСЕН СЪгласен съм с мейк ме лаугхт :) попринцип и аз не обичам много да чакам но сега вече чакам около 9 месеца но не и е проблем защото я обичам и разбирам че все още не е готова за това така че по накой път трябва да се правят и изключения аз например бих чакал още година као се наложи - не ми е това проблема просто я обичам и виждам че и тя изпитва същото към мен но просто не е готова за това та с 2 думи исках да кжа ако и от 2те страни има силни чувства и дори желание но от една страна има и страх небихте ли изчакали замислете се 8)

Shia
03-15-2010, 23:39
Търпение,търпение,търпение ...


Чакането си е чакане,но никой няма да те чака вечно,които и да е,колкото и специална да си.Все някога ще дойде моментът да предадеш девтвеноста си и колкото повече остаряваш толкова повече губиш...

gir
03-16-2010, 06:51
Понеже темата се е превърнала в "лична драма".,направи му на пича поне една свирка, да не вземат да му гръмнат топките! :lol:

Звучи идиотски, но, донякъде имаш право...

gir
03-16-2010, 06:54
ше те чакам, не са бой :D не съм толкоз загорял :-D пък и те обичам ПРЕКАЛЕНО многоооо :-) :-) :-)
Ае чурче, така като гледам от колко време си регнат и колко си посещавал форума, яко те блъскат хормоните... ще я чакаш още малко докато си легнеш и пъхнеш ръката в гащите ...

Ами то пак си е чакане. Щото, както писах по-горе, има си пичове, които казват : "Спокойно мило, аз те чакам!" и само да сбарат сгода и го слагат на някоя:

-"приятелка"
-проститутка
-овца (мда, има и такива случаи, зоофилия се казва!)

Така че, чакането си е чакане, ама има различни форми...

valdesbg
03-16-2010, 07:17
Ъм.. на моята възраст повече от 3-4-5 срещи не мисля че е нужно. Ся не вярвам да има някоя девствена на 20-22, но и така да е.. зрели хора сме вече. Ясно е че принц на бял кон няма да дойде. Идеализма е в приказките.

Та да - 5 среща. Макар че ако има сексуално влечение то си личи още на първата. Ии е ясно :)

А притеснителни девойки хич не ги обичам. Притеснителни =/= срамежливи.

Ивенце - колко още ще го мъчиш твоя синеочко.. бива бива, ама прекаляваш вече. :D

gir
03-16-2010, 07:19
MakeMeLaugh казах вече .. не искам темата да е се превръща в лична, нито бих споделила тук неща, които са само за мен и него! ..

Само не разбрах защо толкова ти е любопитно? :D

аз пък искам да знам колко още ще чака :oops: :-P :-P

Че той дали ще си каже истината? :D ...
Може да е някой много влюбен и романтичен, и да чака. А може да е някой "фалшименто", който чака, ама докато чака и "боцка" другаде...А може и да се окаже някой честен, та като му кипне чакането и да каже - "Ами на мене повече ми се ебе, отколкото ми се обича, та дай да се разделим като хората!"

gir
03-16-2010, 07:25
Ъм.. на моята възраст повече от 3-4-5 срещи не мисля че е нужно. Ся не вярвам да има някоя девствена на 20-22, но и така да е.. зрели хора сме вече. Ясно е че принц на бял кон няма да дойде. Идеализма е в приказките.

Та да - 5 среща. Макар че ако има сексуално влечение то си личи още на първата. Ии е ясно :)

А притеснителни девойки хич не ги обичам. Притеснителни =/= срамежливи.

Ивенце - колко още ще го мъчиш твоя синеочко.. бива бива, ама прекаляваш вече. :D

АБСОЛЮТНО ЗЛАТНО ПРАВИЛО!

Щом като вече се е проебала, щом като вече ходите, чакането е няколко срещи! (Още от първата не става, щото може пък да му е дошло на момичето :P )...Останалото е фалш.
Щото има такива - излиза с тебе, харчи ти парите и ... какво? За харчлък става, ама за секс не става? Не е добре така, не е. Така че - девствено момиче , се чака и до гроб, ама недевствена (изключваме жертвите на насилие, с които трябва да сме внимателни и човечни!), която се прави на "много честна", както е казал Ганьо Балкански - НЕ СТАВА!

gir
03-16-2010, 07:29
Ъм.. на моята възраст повече от 3-4-5 срещи не мисля че е нужно. Ся не вярвам да има някоя девствена на 20-22, но и така да е.. зрели хора сме вече. Ясно е че принц на бял кон няма да дойде. Идеализма е в приказките.

Та да - 5 среща. Макар че ако има сексуално влечение то си личи още на първата. Ии е ясно :)

А притеснителни девойки хич не ги обичам. Притеснителни =/= срамежливи.

Ивенце - колко още ще го мъчиш твоя синеочко.. бива бива, ама прекаляваш вече. :D

на 20-22 се мислиш за тинейджар? :shock: :shock: :shock:

Що бе? Те някои на 20-23, изглеждат по-малки от разни мутантчета на 12-13. Няма майтап. А и зависи човек как се чувства. Има си тийнове на 13, които са с манталитет на някакви старци, а си има на 22, които още си се кефят на тийнейджърски неща...Не гледай годините, гледай "емоцията" и външния вид.

Тези тука са все 88-ми набор, ама някои изглеждат дъртаци, други изглеждат като на 14...:

http://hubpages.com/hub/CelebritiesBorn1988

doni89
03-16-2010, 10:14
най-много месец

valdesbg
03-16-2010, 13:32
Дабъл - нещо ме преследваш вече в няколко теми.

Фен ли си ми? Ако трябва ще организирам среща и афтографи ще раздавам :)

Айде помисли си защо във форум за тийнейджъри НЕ МОЖЕ да има САМО тийнейджъри? Пробвай да размърдаш сивото вещество в тая насока.

Alex4o0o
03-16-2010, 13:57
ReachlessGirl немога да разбера защто пишеш във форум "секс" и се правиш на много знаеща и компетентна,като дори не си го правила явно не ти стиска да си легнеш с някой и после да пишеш ама иначе всичко разбираш...но това си е твоя работа
(нищо лично) :D

valdesbg
03-16-2010, 13:59
Alex4o0o - Недей, наистина недей :)

Не знаеш в какви шамари се набутваш :) Сега ще излезе че сестра ти е бременна.

Не се безпокой - ако нямаш сестра - ще проимаш :)

Alex4o0o
03-16-2010, 14:02
Alex4o0o - Недей, наистина недей :)

Не знаеш в какви шамари се набутваш :) Сега ще излезе че сестра ти е бременна.

Не се безпокой - ако нямаш сестра - ще проимаш :)

знам ма просто много се изнервям така :D
имам сестра,ма тя е на 5 няма как да е бременна..
или има?? :grin:

valdesbg
03-16-2010, 14:03
Ааа ей сега ще се намери начин. Кака ти Ива, знае и може всичко. ФорОмната ни принцеса е :)

krem4et0
03-16-2010, 14:28
Ъм.. на моята възраст повече от 3-4-5 срещи не мисля че е нужно. Ся не вярвам да има някоя девствена на 20-22, но и така да е.. зрели хора сме вече.
Има, има. Познавам доста, които го направиха на и след 20. И аз в това число.
Сега, аз и моето момче се чакахме много време. 18 месеца, но половината той беше в казармата. Запознахме се на 19 и месеци отгоре. Но причината не е била някаква си самоцел да го измъчвам или той мен. От една страна аз съм си консерва, а от друга - той свит. И двамата бяхме девствени и честно казано не съм имала особено голямо желание за секс (в смисъла на сексуално напрежение, неистова нужда), а и той. Друга причина е, че не бяхме имали някаква кой знае каква връзка преди това и искахме да се насладим и на платоничната част от отношенията. Не на последно място беше болката. Пробвали сме месеци преди това, но болката ми държеше влага доста време.
За себе си изтъквам и причината, че не знаех колко точно ме обича и дали ме обича, за да се случи това между нас. Не знаех как биха се променили нещата. Бях несигурна, а дългата раздяла подсили тази несигурност в мен. Факт е, че трудно пропуках стената около сърцето му и това се случи едва СЛЕД като правихме секс.
Не знам защо другите решават да отложат. За себе си знам донякъде защо. А и не съм имала никакъв натиск. Никакъв намек за принуда, никакво повдигане на въпроса от негова страна. Неговата позиция беше, че и 5 години може да чака. Не му е правило впечатление, защото не е правил секс. Е, сега нещата са различни и 5-те дни на червено са ужас и за двама ни.
А ако ме питаш съжаляваме ли, че не се е случило по-рано, аз -да, а той-не. Сексът ни сближи, сплоти, заобичахме се повече и ни донесе много незабравими дни, нощи, вечери, емоции, преживявания. НО много обсебва съзнанието.

Въпреки, че съвсем не съм девица и въпреки, че обожавам секса, ако ми се наложи да правя секс с друг мъж, пак бих поизчакала. Трябва ми друго освен харесване. Е,едва ли ще е година и половина, ама едва ли ще е и месец и половина. Някъде по средата може би. Не, че на 25 (и отгоре сигурно) някой би ме чакал повече от 1-2 седмици. Но значи не е моят човек.

hahavteen
03-16-2010, 15:05
Хилари може би на всички ни е толкова любопитно защото във всяка тема го споменаваш и вече ставаш банална. Чакай си там и си мълчи. Не разбирам какво се правиш на компетентна и си мислиш че всичко знаеш като си девствена. Вярвай ми знам от личен опит че след като го направиш гледната ти точка за мнооого неща ще се промени.

Аз лично нямам проблем с чакането но знам че не бих искала да чакам много. Още с първия ми приятел бях след 2 месеца напълно готова да го направя но той си имаше причини да не иска. Със сегашния изобщо не сме чакали но и двамата си знаехме че е нещо много специално това между нас и няма смисъл. Според мен всичко си е до човек и до връзка. Ако и двамата го искат нека го направят. Ако единия не иска то трябва да има причини за това и те да бъдат достатъчно сериозни. На мен би ми било обидно гаджето ми просто ей така да ми се дърпа. Смятам че и за момчетата не е по-различно. Уж си има приятелка, уж се обичат, уж връзката им е стабилна и сериозно ама той не я привлича сексуално :? Пак казвам ако има основателни причини (независимо от какво естество) то тогава нещата са други. Ако обаче е ей така заради "принципи" или защото "иска да го направи на еди колко си години" или защото "трябва първо да са еди колко си месеца заедно" еми не мерси!

krem4et0
03-16-2010, 15:12
Понеже отворих самата аз темата за причини, Хилари защо ти толкова много държиш да се чакате? Казвам ти го от сърце като човек минал през това - няма смисъл. Не казвам хоп, казвам се Иванка, айде да прави секс. Всеки сам си определя границата. За себе си имам и други причини да не пристъпвам към секс толкова скоро. От естетически до емоционални. Преодоляла съм ги с него, но не знам колко ще ми трябва да ги преодолея с друг. Твоите какви са? Интересно ми е.

uBuTo
03-16-2010, 15:37
колкото е нужно! :-o

MakeMeLaugh
03-16-2010, 15:42
Нужно за кое?

uBuTo
03-16-2010, 15:50
^за да се почувстваме аз или човекът до мен готови за тази крачка

beretta92sd
03-16-2010, 16:39
Не се занимавам вече с девствени :)) незнаят ко искат.Те и за това са си останали девствени щото искат всичко да е перфектно в един сят в които няма нищо перфектно, още живеят в приказките и филмите.
Няма кво да се чакате в този свят всичко става особенно в БГ, утре може кола да те блъсне да умреш инвалид да станеш и ще си кажеш ех защо ми трябваше да чакам нещо което можеше да стане на мига когато бяхме сами.

Doga
03-16-2010, 17:59
И на мен ми прави впечатление,че все си компетентна по всички въпроси и ся разбирам,че си девствена.Те всички девствени момичета,така се правят на компетентни......!Мога само да ти кажа браво и евала!Всеки в тоя форум има някви мнения за другите от форума,било то бегло,защото все пак повечето не се познаваме и съдим по това,което пише другия.Заблудил съм се за теб (за пореден път за момиче).
А по темата,те хората изписаха,ти си преценяш,ако виждаш,че те обича,държи на теб и всичко,което трябва (да не изброявам сега) И,АКО ТИ СИ ГОТОВА,enjoy........важното е после да не съжеляваш........
ПП2:Ааа и с това (той/ти е/си различен),ставате банални,извинявам се,ама това е редовна реплика.То вярно всеки е различен сам по себе си,ама айди ся,изтъркан лаф... (На стар краставичар,краставици......) !

MetalZone
03-16-2010, 18:37
Защо нападнахте момичето? Ако иска и девствена ще умре... нейна си работа... ако иска ще се прави на компетента, ако иска няма... ако иска ще казва едно и също по сто пъти, ако иска няма да го казва... спрете се... не за друго... просто е смешно... и все си мисля, че много присърце вземата този сайт...

beretta92sd
03-16-2010, 18:55
И на мен ми прави впечатление,че все си компетентна по всички въпроси и ся разбирам,че си девствена.Те всички девствени момичета,така се правят на компетентни......!Мога само да ти кажа браво и евала!Всеки в тоя форум има някви мнения за другите от форума,било то бегло,защото все пак повечето не се познаваме и съдим по това,което пише другия.Заблудил съм се за теб (за пореден път за момиче).
А по темата,те хората изписаха,ти си преценяш,ако виждаш,че те обича,държи на теб и всичко,което трябва (да не изброявам сега) И,АКО ТИ СИ ГОТОВА,enjoy........важното е после да не съжеляваш........
ПП2:Ааа и с това (той/ти е/си различен),ставате банални,извинявам се,ама това е редовна реплика.То вярно всеки е различен сам по себе си,ама айди ся,изтъркан лаф... (На стар краставичар,краставици......) !

ДО кого го пишеш туй, да беше написал към кои се обръщаш в първото изречение.

v1d1m0n3v1d1m
03-16-2010, 19:27
99% E за Хилари(нищо лично :) )

Doga
03-16-2010, 19:36
Да до нея е,не до теб,просто,така се получи.....

Fam0usGIRL
03-16-2010, 19:53
[quote="slun4ice"]Хилари може би на всички ни е толкова любопитно защото във всяка тема го споменаваш и вече ставаш банална. Чакай си там и си мълчи. Не разбирам какво се правиш на компетентна и си мислиш че всичко знаеш като си девствена. Вярвай ми знам от личен опит че след като го направиш гледната ти точка за мнооого неща ще се промени.[quote]

ЕВАЛА :grin:

djipsito
03-17-2010, 01:49
Хилари може би на всички ни е толкова любопитно защото във всяка тема го споменаваш и вече ставаш банална. Чакай си там и си мълчи. Не разбирам какво се правиш на компетентна и си мислиш че всичко знаеш като си девствена. Вярвай ми знам от личен опит че след като го направиш гледната ти точка за мнооого неща ще се промени.[quote]

ЕВАЛА :grin:

++++ :-P

ReachlessGirl
03-17-2010, 04:15
Защо нападнахте момичето? Ако иска и девствена ще умре... нейна си работа... ако иска ще се прави на компетента, ако иска няма... ако иска ще казва едно и също по сто пъти, ако иска няма да го казва... спрете се... не за друго... просто е смешно... и все си мисля, че много присърце вземата този сайт...
Достави ми истинско удоволствие да го чета .. :D :D
.. ии се онтася за всички отворенгяси!! 8)

п.с. krem4et0 някъде в твоите постове видях себе си .. дано това ти е достатъчен отговор, за да разбереш защо не се хвърлям веднага! (в моя случай изключваме казармата) .. :)

gir
03-17-2010, 04:26
Защо нападнахте момичето? Ако иска и девствена ще умре... нейна си работа... ако иска ще се прави на компетента, ако иска няма... ако иска ще казва едно и също по сто пъти, ако иска няма да го казва... спрете се... не за друго... просто е смешно... и все си мисля, че много присърце вземата този сайт...


Абсолютно вярно. Всеки има правото да си бъде девствен колкото дълго предпочита, включително и до гроб.
За останалото - не съм сигурен, защото зависи от гледната точка на модераторите и правилата на форума.

gir
03-17-2010, 05:12
Дабъл - нещо ме преследваш вече в няколко теми.

Фен ли си ми? Ако трябва ще организирам среща и афтографи ще раздавам :)

Айде помисли си защо във форум за тийнейджъри НЕ МОЖЕ да има САМО тийнейджъри? Пробвай да размърдаш сивото вещество в тая насока.

Да не говорим и, че такова нещо като тейнейджър е измислица на Западната поп-култура и означава годините, които завършват на -teen (13 до 19)...Това е едно тъпо разделение, щото няма нищо общо с реалната възрастова биология на хората : деца, юноши (пубертет), младежи, зрели, стари, дълголетници.
Един организъм на 18 години (макар и да се води тийнейджър) е много по-близко до един на 24, примерно, отколкото до един на 13. Щото на 13 някои са още в предпуберет, а на 18 някои са в постпубертет.
Така че това "тийн-" има толкова стойност като смисъл, колкото "остров Тамбукту"...

gir
03-17-2010, 05:27
Не се занимавам вече с девствени :)) незнаят ко искат.Те и за това са си останали девствени щото искат всичко да е перфектно в един сят в които няма нищо перфектно, още живеят в приказките и филмите.
Няма кво да се чакате в този свят всичко става особенно в БГ, утре може кола да те блъсне да умреш инвалид да станеш и ще си кажеш ех защо ми трябваше да чакам нещо което можеше да стане на мига когато бяхме сами.

Вярно е, че всеки ден мрат хора, на всякаква възраст от катастрофи, убийства, болести...така че, наистина, трябва да се живее пълноценно. (което значи здравословно, също така)...
Ама за девствените - не е така. Някои си стоят девствени, щото иначе няма да могат да се оженят (има държави, където даже сексъст преди женитбата е забранен и се наказва)...Други пък, защото е модерно (някъде в САЩ имаше такова модно течение)...Така че всяка си знае, според обществото, където се намира и личните си ценности.