PDA

View Full Version : Срам *ужас*



TheOnee
03-15-2010, 05:49
Здравейте,
моя проблем е следния:
ужастно съм срамежлива 8-) ако може да се нарече проблем де.
Ето какво се случва: излизам с братовчедите/брат ми и с тяхната компания ( и момичета и момчета) и после някой ми иска скайп и иска да излезем. До тук добре, но после, като излезем си гълтам граматиката и не знам какво да кажа, седя най-много по 30мин на такива "срещи" 8-). Да, имам приятели момчета, но те са ми просто прители и не ме е срам, да им споделя/кажа нещо, защото ги познавам от повече време.
Та въпроса ми е: Какво да правя на такива срещи, защото когато не казвам нищо ( от срам и от притеснение ) кой знае момчетата какво си мислят след това :( .

пп: Темата НЕ Е ебавка 8-) .
пп2: 8-ми клас съм. :)

nymphadora
03-15-2010, 06:05
Може би не си още готова за срещи,или просто не си срещнала подходящия :wink:

Спокойно,колкото по-голяма ставаш,толкова по-безсрамна ще си 8-)

Zarity
03-15-2010, 06:26
Спокойно,колкото по-голяма ставаш,толкова по-безсрамна ще си 8-)

:D

annabelJB
03-15-2010, 06:59
Преодолява се! А момчето не трябва ли малко или много да те предразположи?! И аз съм такъв тип момиче, беше абсолютно същото. Ще си позволя да разкажа, за да ти дам пример :)
Запознахме се в скайп-а (колкото и тъпо да звучи).Разбрахме се да излезем, но аз съм много срамежлива и като знаех, че ще прецакам всичко се дърпах много и все пак той ме нави :-D Излезнахме и се спекох, но той по някакъв начен ме предразположи и се отпуснах 8-) Стана голям кеф 8-) Както виждаш и момчето има голяма роля :)

dirtyyy
03-15-2010, 07:02
Геро 8-)

Същата работа съм и аз,и от това много говоря. :( :lol:

gLypChenCee
03-15-2010, 07:36
Ми.. 8-) Де да знам .. 8-) аз го имам тоя проблем първите 5 мин. после се отпускам .. и става лигня 8-)

DevilWish
03-15-2010, 11:01
Не сте си допаднали.Аз излизам така с момчета от и-net и с 4 от тях нямаше какво да си кажем мълчахме повече не поисках да ги видя, но с другия 5тия си допаднахме не млъкнахме и още се виждаме.

sladur4etyYy
03-15-2010, 11:55
е, защо седиш само по 30 минути? ти какво очакваш- още със ''здрасти''- то да се разприказвате ли? съветвам те да си дадеш зор и да оставаш докрая на срещите, макар и да ти се иска да си тръгнеш на 20-тата минута. би трябвало към средата вече ледовете да се поразчупят и да се поразприказвате. разбира се, много важно е и на какро момче си попаднала. аз съм срещала толкова спрели, че и с ченгел не можеш да им изкараш думите от устата. не мисли, че само в теб е вината, ако не ти се получава. и бтв колкото повече излизаш по срещи, толкова по- лесно ще ти е и ще се отпускаш все повече и повече. не се бой, просто се опитай да се забавляваш.

vesito13
03-15-2010, 11:58
Спокойно,колкото по-голяма ставаш,толкова по-безсрамна ще си 8-)
Ще отчая приятеля ми, ако му кажа това :-D А не, милият ми :D

Ами не си гълтай езика, не приемай нещата толкова насериозно. Ако трябва приеми, че не сте на среща, а просто като приятели. Говори това, което говориш и с другите ти приятели. ;)

AnzaRe
03-15-2010, 12:57
Случва се момичета на твоята възраст да се срамуват ще видиш след време,че няма да ти прави никакво впечатление :)

ReachlessGirl
03-15-2010, 13:02
Мъничка си още и не си разбрала, че от срама файда няма! :lol:
След някоя и друга година ще поспреш с гълтането на граматиката .. :D

yuyuto
03-15-2010, 13:54
Трябва да разбереш какво точно те притеснява. Има нещо, което те смущава и то се крие в самата теб. Но само ти може да разбереш какво е. Иначе бих могла да ти напиша сумати хопитези от какво е срамът, но всеки път всеки си има своя индивидуална причина.
При мен например срамът при първи срещи беше дали няма да ме помисли за смахната (щото аз съм си странен човек), но съвсем се онеправда тоя мой срам, повечето, с които излезнах, ме харесаха именно заради това, че съм различна.

pamii
03-15-2010, 13:57
Мъничка си още и не си разбрала, че от срама файда няма! :lol:
След някоя и друга година ще поспреш с гълтането на граматиката .. :D


^^ Така си е !
:) :) :)

ivcheto0o
03-15-2010, 13:58
представяи си 4е сте просто приятели,ня мисли дали ще те хареса,отпусни се все едно си с приятел.

TheOnee
03-15-2010, 16:06
Благодаря на всички. :)

пп: Точно ме е страх, да не ме помислят за луда защото всички казват, че съм няква откачалка и ме е страх да не сгафя нещо :( .

SmilezZz
03-15-2010, 16:55
Просто се успокой..
Попитай го как е,как върви живота му/училището или тем подобни - след това разговора сам по себе си ще продължи..
Както казаха преди мене:
От срама файда няма..

Addiced
03-15-2010, 23:06
отпусни се просто ....... :D

saskou
03-16-2010, 00:25
Здравейте,
моя проблем е следния:
ужастно съм срамежлива 8-) ако може да се нарече проблем де.
Ето какво се случва: излизам с братовчедите/брат ми и с тяхната компания ( и момичета и момчета) и после някой ми иска скайп и иска да излезем. До тук добре, но после, като излезем си гълтам граматиката и не знам какво да кажа, седя най-много по 30мин на такива "срещи" 8-). Да, имам приятели момчета, но те са ми просто прители и не ме е срам, да им споделя/кажа нещо, защото ги познавам от повече време.
Та въпроса ми е: Какво да правя на такива срещи, защото когато не казвам нищо ( от срам и от притеснение ) кой знае момчетата какво си мислят след това :( .

пп: Темата НЕ Е ебавка 8-) .
пп2: 8-ми клас съм. :)

какво да ти кажа... Свикваш и тва е :) Няма невъзможни неща...

IaShKo
03-16-2010, 04:27
А може да не у теб проблема :) може и другия човек да го има същия проблем :)

doni89
03-16-2010, 13:51
100-150 грама водка ти е решението на проблема :-D

yoyoo
03-16-2010, 14:03
100-150 грама водка ти е решението на проблема :-D
:D :D
а иначе.. зависи и от човека с когото си .. ако нямате общи теми нормално е .. а иначе това притеснение ще мине.. не се притеснявай

marto95
03-16-2010, 19:34
Преодолява се! А момчето не трябва ли малко или много да те предразположи?! И аз съм такъв тип момиче, беше абсолютно същото. Ще си позволя да разкажа, за да ти дам пример :)
Запознахме се в скайп-а (колкото и тъпо да звучи).Разбрахме се да излезем, но аз съм много срамежлива и като знаех, че ще прецакам всичко се дърпах много и все пак той ме нави :-D Излезнахме и се спекох, но той по някакъв начен ме предразположи и се отпуснах 8-) Стана голям кеф 8-) Както виждаш и момчето има голяма роля :)
NAPRAVIL TI E MAGIQ MRUSNIKA :shock: :razz:

teenems
03-16-2010, 19:58
Благодаря на всички. :)

пп: Точно ме е страх, да не ме помислят за луда защото всички казват, че съм няква откачалка и ме е страх да не сгафя нещо :( .

И аз съм откачалка и дива и щура ама понякога се стъписвам щото си викам да не изцепя нещо тъпо.
Ако съм с момче ,което чувствам само като приятел съм супер ама ако го харесвам се притеснявам :-o

IaShKo
03-17-2010, 05:02
100-150 грама водка ти е решението на проблема :-D


Хахаха Съгласен съм и волумето на мах :) http://vbox7.com/play:acf90f92
да си хвърли черния дробна кучето :D :D

myNameIsImmortal
03-17-2010, 12:29
Една от задачите ни, когато заведем момиче на среща, е да я накараме да се отпусне и да загърби срама :)

sti4i
03-17-2010, 13:41
Благодаря на всички. :)

пп: Точно ме е страх, да не ме помислят за луда защото всички казват, че съм няква откачалка и ме е страх да не сгафя нещо :( . бе кво се притесняваш бъди себе си и на мен ми казват че съм откачалка кат ме фанат лудите ма не се притеснявам да не сгафя нещо

loliii
03-17-2010, 15:43
Една от задачите ни, когато заведем момиче на среща, е да я накараме да се отпусне и да загърби срама :)
Така и трябва. Момичетата са си по-срамежливи. Ако момчетата не се постараят да ги заговорят, да завържат диалог, да създадат приятелство, кой друг? :)

fc
03-17-2010, 16:18
Като излизаш по-често ще свикнеш. Пък и мен ме кефят срамежливите и такива дет се изчервяват :-) :-) Също така на теб ти трябва да изглеждаш добре, нищо друго не трябва да правиш като излизаш с тях.

TheOnee
03-17-2010, 16:44
мисля, че сте прави.
Трябва да ме приемат такава каквато съм. :)

NeverTheSame
03-17-2010, 17:06
Е най-баналното,което мога да ти кажа е ,че няма от какво да се притесняваш,защото трябва въпросното момче да хареса не някой друг,а самата теб..дори и да си `откачалка` :D
Лесно е всички да ти кажем да се отпуснеш и да не мислиш много много,но наистина знам колко е трудно да се направи това в действителност.Все пак обаче се опитай да подходиш към момчето като към приятел..може би така ще ти е по-лесно.

exelek3k
03-17-2010, 19:11
леле и аз почнах да пиша тука...
еми мога да те посъветвам нещо, като спечеш яко, опитай се да го попиташ с какво обича да се занимава, за хобито му, всеки обича да говори за това, което обича да прави през свободното си време. В повечето случай при момчетата са: спорт, коли, компютри... дори и да не ти става ясно можете да си намерите обща тема за разговор покрай неговите приказки, ако не станат нещата поне да не ти остане некаф гаден спомен, ами един нормален разговор... пък ако не стане здраве да е ти си още малка.
ПП: Ако нещо не се получава, по принцип би трябвало проблема да е в момчето, защото той трябва да поеме някакъв контрол над нещата, да ги направлява ако има намерение да става мъж :D

TheOnee
03-18-2010, 05:17
лесно е да се каже..

exelek3k
03-19-2010, 20:36
лесно е да се каже..
щом е лесно, казвай му го :D