PDA

View Full Version : Объркана...



mIm3t0o0
03-15-2010, 08:41
Здравейте.
Не знам дали си спомняте предишната ми тема,но ето накратко за какво се говореше там-За човека когото обичам,този който не ме обича,който ме използва само за секс,когото деля с много други...
И тази тема е за него.Такаа послушах съветите ви и се разделих с него беше ми добре,чувствах се спокойна.Но един ден той пожела да се видим,уж да говорим.И аз се съгласих.Тогава решихме да се виждаме само за секс,поне докато аз не си намеря някого...и това се случи.В живота ми се появи едно прекрасно момче,което държи на мен.Но е от София,а аз от Варна.Казах му че съм си намерила друг и искам да спрем да се виждаме и да си останем приятели и той се съгласи.Но започнахме да си говорим,да си припомняме изживяното,а когато го попитах дали имам шанс да бъда с него ми каза че е много объркан,засега иска да е само секс,но след време тази връзка да се развие.И аз си помислих че го казва само за да ме задържи,но той не казва нищо ако не го чувства или мисли.Ако иска секс може да го получи не само от мен.
И сега не знам какво да направя.След 2 седмици другото момче си идва във Варна,а аз не знам с него ли да бъда,да чакам бившият (който може никога да не реши какво иска от мен) или да остана сама.Моля ви посъветвайте ме защото всичко ми е много объркано :)

vas4e3to0
03-15-2010, 08:50
Ама ти добре ли си? :O Зарязвай го тоя стария и си въри при другия.. А ти пък за какво си се съгласила да сте заедно, само за секс? :O Не ви разбирам днешно време.. :x

mIm3t0o0
03-15-2010, 08:53
Съгласих се заради чувството когато съм с него,сякаш летя,заради чувствата си и заради надеждата ми че може би той ще се влюби в мен някога.Но дали се е влюбил не знам,знам че иска да сме заедно...

pErFeKt_GiRl
03-15-2010, 08:54
Историята ти много ми напомня на моята минала връзка.Аз направих грешката винаги когато той ме пожелае да заебавам всичко и всички и да се връщам при него макар че той си имаше приятелка доста сериозна и доста и изневеряваше де.Много държах на него въпреки че и той незнаеше какво точно иска.Искаше мен,но искаше и приятелката си.Бяхме заедно 8 месеца два пъти мн серизно ме е заебавал постояно ме игнорираше но имахме и доста страхотнии моменти.Но след 7 8 месеца търпението ми се изчерпа и колко и да ми беще трудно го зарязах.Беше ми кофти известно време.но сега съм адски щастлива до мен има прекрасен човек който ме уважава.Наскоро бившия ми се раздели с приятелката си и ме потърси пак,ноо след дъжд качулка. Таа моя съвет е не прави моята грешка да се връщаш при него постояно когато те извика.Не бъди един вид 'на повикване' зарежи го и си живеи живота.Пробваи как ще потръгне с това момче от София.Ако не потръгне не са само две момчета на света,нали така ;)

Успех :)

Kukumqvka
03-15-2010, 09:02
Остави го бившият.Той е бивш.Гледай напред..ново момче,нови спомени ще имаш .

sladur4etyYy
03-15-2010, 12:02
когато го попитах дали имам шанс да бъда с него ми каза че е много объркан,засега иска да е само секс,но след време тази връзка да се развие.И аз си помислих че го казва само за да ме задържи,но той не казва нищо ако не го чувства или мисли.Ако иска секс може да го получи не само от мен.


не можеш да знаеш какво му е в главата и кое защо го казва. съди по постъпките му, не по приказките. а постъпките му говорят, че си те разиграва като кукла на конци. тръгни с другото момче. така ще разбереш и дали сегашния те иска наистина или не. когато види, че ще те загуби, ще се задейства и ще покаже истинските си намерения. но дори и тогава пак да поиска да се съберете, не само за секс, а за връзка, не те съветвам да го правиш. бившите са си бивши и такива трябва да си останат.

FantaMen
03-15-2010, 13:04
vas4e3to0 никой не може да го разбере днешното младо поколение... Първо че тоя ... те разиграва както си иска...второ че ти му вярваш и му се вързваш на номерата... Аз си направих извода.. но няма да го кажа защото ще те Убидя ...


п.П И друг път не се връщай назад... в живота само нещастие може да ти доведе това... миналото си е минало.. не го гледай !!!

vesito13
03-15-2010, 15:07
Голяма грешка е да си вярваш, че като спите заедно може да го накараш да те заобича и да се върне при теб. При мъжете сексът не е свързан с любовта. Това е просто едно удоволствие. Все пак твое си е решението, но какво има да чакаш бившия ти, осъзнаваш ли, че може така и да не го дочакаш или някой ден да го гледаш как се жени. :? Секса си е секс, правили сте го, хубаво, но това не значи, че пак ще сте заедно.
Сама каза "В живота ми се появи едно прекрасно момче,което държи на мен." какво повече може да искаш? Много момичета мечтаят точно за такова момче :)

SpeakSoftlyLove
03-15-2010, 15:57
Най-грешните решения се правят, когато човек се опира до емоциите си за съвет.
Имайките това предвид, опитай се да мислиш адекватно, да се погледнеш отстрани. Но тъй като това е трудно, аз ще ти помогна.

1. Повреме на връзката ви той е спял/спал? със много други момичета = ако е държал истински на теб, никога не би го направил.
2. Той иска само да спите заедно, но при условието, че той МОЖЕ да иска сериозна връзка с теб НЯВГА!. Това ще го казва до тогава, докато не се осъзнаеш, че просто те използва.
3. Ако той те обичаше щеше да е много по-категоричен със решенията си и веднага щеше да ти каже, че/дали иска да е с теб. Той дори не те съжелява играейки си с теб.
Та да речем е леко привързан към теб...и? Това ли е всичко, което искаш от една връзка? Много по-добър човек може да си намериш, но ти самата май не го знаеш това... Съветвам те да го оставиш напълно и да си дадеш малко време да се 'преоцениш' и да разбереш какво искаш от една връзка....
Еми, аз това мога да ти посъветвам. Успех. :)

nikity9926
03-15-2010, 16:14
Абе О.о зарязвай го стария ве! Търчи си по оня и готоо, кфо сега правиш почти същата тема след като в миналата направо ни ревеше че тоя те използвал! Сега пък се чудиш дали да го зарежеш! Абе вземи та реши какво искаш най-сетне, щото ако останеш с този стария, то онази тема предишната не беше нужна изобщо!
П.п. Абе ти на колко години си?

wasch0
03-15-2010, 16:24
Историята ти много ми напомня на моята минала връзка.Аз направих грешката винаги когато той ме пожелае да заебавам всичко и всички и да се връщам при него макар че той си имаше приятелка доста сериозна и доста и изневеряваше де.Много държах на него въпреки че и той незнаеше какво точно иска.Искаше мен,но искаше и приятелката си.Бяхме заедно 8 месеца два пъти мн серизно ме е заебавал постояно ме игнорираше но имахме и доста страхотнии моменти.Но след 7 8 месеца търпението ми се изчерпа и колко и да ми беще трудно го зарязах.Беше ми кофти известно време.но сега съм адски щастлива до мен има прекрасен човек който ме уважава.Наскоро бившия ми се раздели с приятелката си и ме потърси пак,ноо след дъжд качулка. Таа моя съвет е не прави моята грешка да се връщаш при него постояно когато те извика.Не бъди един вид 'на повикване' зарежи го и си живеи живота.Пробваи как ще потръгне с това момче от София.Ако не потръгне не са само две момчета на света,нали така ;)

Успех :)


и моето положение е същото.. и аз съм момиче "на повикване".. моя съвет е да поговоRиш с бившия ти, да изясните какво чуствате и тогава да Reшиш (съжалявам за английското R, но разлях вода на клавиатурата и..)

успех ;]]

mIm3t0o0
03-15-2010, 17:35
Абе О.о зарязвай го стария ве! Търчи си по оня и готоо, кфо сега правиш почти същата тема след като в миналата направо ни ревеше че тоя те използвал! Сега пък се чудиш дали да го зарежеш! Абе вземи та реши какво искаш най-сетне, щото ако останеш с този стария, то онази тема предишната не беше нужна изобщо!
П.п. Абе ти на колко години си?Ами в предишната тема питах как да го зарежа да помня ;) Но както казах отношението му към мен доста се промени оттогава (или поне се преструва не знам :) ),затова съм объркана,защото все още го обичам и то много.
На 19 съм защо?

TheDream
03-15-2010, 19:32
За всичко идва край.Дори и най-хубавите неща трябва да приключат.. според мен повече от бившия си няма какво да получиш.Рискувай и виж как ще е с другото момче.Пък оня кат объркан и не знай к'во иска... той губи :)

IaShKo
03-16-2010, 04:39
А жените вие хоби да сте със 2 ма заедно защото не пробваш така :)

gir
03-16-2010, 06:03
vas4e3to0 никой не може да го разбере днешното младо поколение... Първо че тоя ... те разиграва както си иска...второ че ти му вярваш и му се вързваш на номерата... Аз си направих извода.. но няма да го кажа защото ще те Убидя ...


п.П И друг път не се връщай назад... в живота само нещастие може да ти доведе това... миналото си е минало.. не го гледай !!!

Въобще не е въпрос на поколения. Същата история може да се случи и на някой 50 годишен.

veron4ety
03-16-2010, 06:06
мисля че миналото не ти е нужно... аз много добре знам какво е да обичаш, а на него да си му просто една секс-играчка, колкото и да е трудно (а то изобщо не е лесно) опитай се да го забравиш, наистина на този свят мъжете не са само такива има много добри и мили момчета, които знаят какво искат аз ти предлагам да го зарежеш, да останеш за малко сама с мислите си, да се изолираш от всички и да преосмислиш нещата, ако ти се плаче плачи, ако искаш се смей, но да знаеш че само времето лекува и след това опитай с някой свестен, някой който мислиш че си заслужава и не бързай да се влюбваш в него първо разбери що за стока е... и все пак ти си знаеш най-добре ;) Успех!!!

mIm3t0o0
03-16-2010, 08:23
А жените вие хоби да сте със 2 ма заедно защото не пробваш така :)Защото не съм такъв човек.Когато съм с даден човек съм само с него.

Dyvkaaa
03-16-2010, 11:51
Щом иска само секс заслужавали си да си с него?Ако искаше нещо по-сериозно щеше да бъде все още с теб,а не да те използва от възможността,която ти съвсем съзнателно му даваш :)

doni89
03-16-2010, 12:29
Ама ти собствено мнение нямаш ли си та питаш постоянно другите. С твойте приятели не правя аз секс а ти. И земи реши какво искаш, че такива дето ходят с двама да не ти казвам каво им мисля.

mIm3t0o0
03-16-2010, 16:50
Ама ти собствено мнение нямаш ли си та питаш постоянно другите. С твойте приятели не правя аз секс а ти. И земи реши какво искаш, че такива дето ходят с двама да не ти казвам каво им мисля.Имам собствено мнение просто исках да споделя и да чуя и чуждо ;) И не ходя с двама.С бившия се виждаме само за секс(колкото и гадно да звучи),а с другото момче нищо не е станало още(ако стане нещо с него ще оставя бившия както казах не съм такава да ходя с 2-ма ;) )

IaShKo
03-17-2010, 05:00
Е значи и ти нз какво искаш :) По-добре и 2 мата от колкото без нищо 1 за всички всичко за мен :)



Направи 1 маса и ще разрешиме тая драма :)

:D :D :D

malkazlatna
03-17-2010, 19:48
той прави само секс с теб, а за теб това е любов! ако искаше да има нещо с теб,само при мисълта, че ще бъдеш с др. щеще да те задържи някак, а не с празни обещания, че във времето можело да стане нещо си.. бъди с новото момче, изживей истинските неща, не бъди момиче на повикване и не вярвай на глупави приказки, за развитието на '' връзката ви'' , защото не се знае кога ще се сети за теб, не може да го чакаш вечно..

sugargirl94
03-18-2010, 05:35
Тегли една МАЙНА на бившия си !! :-x

DevilWish
03-18-2010, 08:20
Ама ти добре ли си? :O Зарязвай го тоя стария и си въри при другия.. А ти пък за какво си се съгласила да сте заедно, само за секс? :O Не ви разбирам днешно време.. :x
+1

KimBerLy1912
03-18-2010, 15:59
Иска да сте заедно,защото вече си с друг и вижда,че може да си щастлива и без него...
Прости ми,че го казвам... ама той просто си гъделичка егото с теб... А още повече сега,когато има реална възможност да те изгуби...
Виждам,че се надяваш да те заобича и т.н.т.,ама... малко трудно..
За момента той май само себе си обича...


Лично мнение...