PDA

View Full Version : Когато той е влюбен в бившата си...



veron4ety
03-15-2010, 09:44
Много го обичам, но той мен не... Никога няма да ме обикне така както някога е обичал първата си... Понякога имам чувството, че като се оглеждам в очите му виждам нея дори и да не я познавам. Все си мисля, че още е влюбен в нея макар и да казва, че я мрази, защото много го е наранила. Дайте съвет... какво да правя, когато той обича бившата си, а не мен? :(

ShtrudeL
03-15-2010, 09:50
Брей...ясновидка...виждала бившата в очите му.. бляя какви лигавщини.

Какво можеш да направиш ти? Нищо. Не можеш да му кажеш "Не обичай". Дори той не може да си го каже.

peteto_love
03-15-2010, 09:53
Ако я обича,не можеш да направиш нищо.. И все пак имаш ли основания да си мислиш,че я обича или просто това са твои страхове?

DevilWish
03-15-2010, 10:46
Брей...ясновидка...виждала бившата в очите му.. бляя какви лигавщини.

Какво можеш да направиш ти? Нищо. Не можеш да му кажеш "Не обичай". Дори той не може да си го каже.
+1

GossipGirl89
03-15-2010, 10:51
Почти винаги е така с първите. Чувала съм, че първата истинска любов е най-искрена и силна и се помни за цял живот, независимо от обстаятелствата на раздялата и т.н. :) Не можеш да направиш нищо

vesito13
03-15-2010, 12:18
Брей...ясновидка...виждала бившата в очите му.. бляя какви лигавщини.

Какво можеш да направиш ти? Нищо. Не можеш да му кажеш "Не обичай". Дори той не може да си го каже. ;-)

FiRe_LaDy
03-15-2010, 12:25
Можеш само да се надяваш да те обикне.Дори той самия е безсилен в този случай.

silky92
03-15-2010, 12:36
Колкото и да ти е гадно се откажи ,няма смисъл само да се измъчваш. Особенно ,ако са били заедно дълго време ,и са се обичали - на него ще му трябват години за да я забрави ,а не мисля ,че би искала да му бъдеш утешителна кърпичка в продължение на години . :)

ReachlessGirl
03-15-2010, 13:05
Е няма как да му заповядаш да спре да я обича .. :-o
Колкото и да го обичаш явно за теб място в сърцето му няма .. :-o
Приеми го или продължи да се измъчваш с напразни надежди ..

ivcheto0o
03-15-2010, 14:02
нищо друго освен да се примириш не можеш да направиш и да се надяваш някои ден и тои да те обикне.Сама можеш да решиш дали си залужава да го 4акаш....

buuu
03-15-2010, 14:09
:( нищо не можеш да направиш

yuyuto
03-15-2010, 14:25
Какво можеш да направиш?
Така става като се прекъсне, когато е силно. Винаги остава недоизживяно. За цял живот дори.
Ако си бяха ходили заедно без да имат кой знае колко проблеми, любовта им щеше да отмине, щяха да се разделят и спомена лека-полека да избледнее.
Но понеже очевидно още е пазил силни чувства към нея, когато са имали проблем и са се разделили, ще си остане така - недоизживяно. И винаги ще има въпросът "Ами, ако не бяхме еди-какво си, щяхме ли да останем заедно още дълго?"
Не можеш да се прибориш с това, а и не си ти човекът, който трябва да се прибори с това. Само той може да го направи.

lipsvashh_mi
03-15-2010, 14:57
защо ли си мисля,че почването на нова връзка преди да загърбиш старата е много нездравословно-твоят случай ясно показва защо...гадно е когато има ппотърпевши и наранени :?

pErFeKt_GiRl
03-15-2010, 17:34
Почти винаги е така с първите. Чувала съм, че първата истинска любов е най-искрена и силна и се помни за цял живот, независимо от обстаятелствата на раздялата и т.н. :) Не можеш да направиш нищо

+1 така е аз моита първа ' любов ' доста дълго я помних и винаги сравнявах другите с него,но тфа беше преди доста време.Найстина не можеш да напраиш нищо освен да чакаш и да бъдеш търпелива. :)

gLypChenCee
03-15-2010, 18:43
Шут0

TheDream
03-15-2010, 19:24
чак да я виждаш през очите му .. глупости ;)
щом си сигурна,че я обича разкарваш го и готово... щом още мисли за бившата си не е удачно да е с теб.. никой не иска да е номер 2,затова бъди силна и вместо да се измъчваш от факта,че тя все още има любовта му минаваш към следващия..

ScionOfStorm
03-15-2010, 23:00
Постоянство и търпение
колкото и да е вглъбен човек в миналото си и в нещастни любови или подобно нещо, идва миг, в който започва да осъзнава и оценява това, което има в настоящето. И оттам тръгват нещата.

Въпросът е колко време ще му отнеме на твоя да си стъпи на краката и да прогледне както трябва. И до какво време на теб ще ти се занимава ;)

Addiced
03-15-2010, 23:09
питай ванга :D

gir
03-16-2010, 10:15
Много го обичам, но той мен не... Никога няма да ме обикне така както някога е обичал първата си... Понякога имам чувството, че като се оглеждам в очите му виждам нея дори и да не я познавам. Все си мисля, че още е влюбен в нея макар и да казва, че я мрази, защото много го е наранила. Дайте съвет... какво да правя, когато той обича бившата си, а не мен? :(


Не си внушавай неща, без да имаш доказателства. С времето ще те обича повече, ако си точното момиче, от което се нуждае.