PDA

View Full Version : за 2012



anonymous682486
03-15-2010, 10:25
Верно идва края на света 2012 то не ни убива слънцето ааа то се качва нивото на ядрото :shock: :shock: :-o :-o както виждате че в Южна Америка там в Хайти е имало заметресение заради ядрото то се качвало в дупките и е причинило заметресение.. сега също имало в Чили а сега пък имаало заметресение между Китаи :shock: :shock: :lol: :lol: и аз съм сигурен че до 2012 ще стават заметресения :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

ZipFail
03-15-2010, 21:46
Благодарим, че сподели.

EdinBulgarin
03-16-2010, 08:03
Представи си че в една сфера се постави друга по-малка така че двата им центъра да съвпадат. Сега си представи че вътрешната започва да се мести на горе. Тя се приближава към горната част на първата но се раздаличава със долната. С една дума се качва. Демек за да не ти се качи кръвното налягане можеш ти да слезеш на Южния полюс и да си живееш правилно. Сега не ми казвай че си искал да кажеш разширява :(

С една дума - научете се да се изразявате правилно и спрете да пускате теми кога ще умрем или не.. малко се изтърка от 2000 година постоянно да идва края на света и всеки следващ път да е - Ама найстина тоя път :)
Даже мисля че и 98 също щеше да свършва света :lol:

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-16-2010, 11:19
Кой е казал, че слънцето ще причини края на света?Сякфи теории само за слънце не съм чувал.А земетресения е имало,има и ще има това че някой са по-силни от др не значи че идва края на света :-o

anonymous682486
03-17-2010, 11:30
Кой е казал, че слънцето ще причини края на света?Сякфи теории само за слънце не съм чувал.А земетресения е имало,има и ще има това че някой са по-силни от др не значи че идва края на света :-o
Сигурно не си гледал документалните филми :) :) :) :) а между другото за първи път имаме си 4пъти заметресения то изведнъж :-D :-D :-D

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-17-2010, 15:13
Кой е казал, че слънцето ще причини края на света?Сякфи теории само за слънце не съм чувал.А земетресения е имало,има и ще има това че някой са по-силни от др не значи че идва края на света :-o
Сигурно не си гледал документалните филми :) :) :) :) а между другото за първи път имаме си 4пъти заметресения то изведнъж :-D :-D :-D

Всъщност най-известните хипотези са за планетата Нибиру и огромен метеорит :?
А не можах да разбера 4 земетресения или 4пъти по-голямо??? :-o

xkorem
03-18-2010, 06:49
Кой е казал, че слънцето ще причини края на света?Сякфи теории само за слънце не съм чувал.А земетресения е имало,има и ще има това че някой са по-силни от др не значи че идва края на света :-o
Сигурно не си гледал документалните филми :) :) :) :) а между другото за първи път имаме си 4пъти заметресения то изведнъж :-D :-D :-D

Всъщност най-известните хипотези са за планетата Нибуру и огромен метеорит :?
А не можах да разбера 4 земетресения или 4пъти по-голямо??? :-o
НИБИРУ ! :-P

Chacho
03-18-2010, 09:24
Кой е казал, че слънцето ще причини края на света?Сякфи теории само за слънце не съм чувал.А земетресения е имало,има и ще има това че някой са по-силни от др не значи че идва края на света :-o
Сигурно не си гледал документалните филми :) :) :) :) а между другото за първи път имаме си 4пъти заметресения то изведнъж :-D :-D :-D

А ти май си гледал прекалено много.

gandalfepi4
03-18-2010, 10:14
stefan7202 бе само ми е любопитно-ти някаква елементарна представа за геологията имаш ли?

и НЕ нямаме си 4 земетресения наведнъж за първи път. можеш да спиш спокойно.

и НЕ ядрото на планетата не е к-у-р в гъзица, че да се шматка нагоре надолу когато му скимне това е като да кажеш, че на кайсия/череша/слива/праскова костилката ѝ изведнъж е тръгнала да си прави пътешествия из вътрешността.

интернета е безплатен пообразовай се малко (не от сайтове, които представят недостоверна информация, а акредитирани такива) ще тие полезно :)

ZeroTolerance
03-18-2010, 11:08
интернета е безплатен
Верно ли? :razz:
Казвай веднага името на интернет доставчика ти! 8-)

gandalfepi4
03-18-2010, 11:28
интернета е безплатен
Верно ли? :razz:
Казвай веднага името на интернет доставчика ти! 8-)

бахмааму верно :razz:

имах предвид, че сайтовете не ти искат пари за да гледаш информация...

и все пак-БЕЗПЛАТЕН ИНТЕРНЕТ!!! FUCK YES :smt024 :smt035

anonymous682486
03-18-2010, 14:48
Все тая аз си вярвам :-) :-) :-) :-) :) :) че идва края на света а след като идва направо ще се смея на невярващите :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

gandalfepi4
03-18-2010, 15:17
бе то не е до вяра, а до акъл честно да ти кажа :?

така може и да си вярваш, че леприконите ти крадът бельото и си правят дрехи от него ама като нямаш доказателства си просто поредния... :oops: ... със своите налудничави теории, които нямат никаква връзка с реалността.

но вярвай си, радвай си се там. щом щастие има всичко е наред \:D/

filmimilmi
03-18-2010, 18:16
Милиони теми за 2012... Не знам, но постоянното очакване и подготовка за края е признак на несъстоятелно настояще и празно съществуване. И да имаше реални доказателства, че краят настъпва, житотът ни би ли се променил съществено? Някои ще кажат, че ще тръгнат да си правят каквото искат, да изнасилват когото им скимне и т.н., но и в това дълбоко се съмнявам, ако до определена възраст не си правил нищо съществено с живота си, изведнъж нещо, което научат всички специално на теб да ти помогне да се промениш. Както и да е, да не разводнявам темата с философски размишления. Според мен 2012 ще си е година като всяка друга, хората ще продължат да се раждат и умират така както са го правили до сега от хилядолетия насам и ще се появи нова дата, ново предсказание, нова заплаха...

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-20-2010, 20:52
бе то не е до вяра, а до акъл честно да ти кажа :?

така може и да си вярваш, че леприконите ти крадът бельото и си правят дрехи от него ама като нямаш доказателства си просто поредния... :oops: ... със своите налудничави теории, които нямат никаква връзка с реалността.

но вярвай си, радвай си се там. щом щастие има всичко е наред \:D/

То май си е баш до акъл 8)

EdinBulgarin
03-24-2010, 16:50
бе то не е до вяра, а до акъл честно да ти кажа :?

така може и да си вярваш, че леприконите ти крадът бельото и си правят дрехи от него ама като нямаш доказателства си просто поредния... :oops: ... със своите налудничави теории, които нямат никаква връзка с реалността.

но вярвай си, радвай си се там. щом щастие има всичко е наред \:D/

То май си е баш до акъл 8)

Точно до акъл си е. Ама много убибно би било изказването ми8 към тези които си напрягат можаците във тях само да мислят за тва.. загуба на време в притеснения и интриги :-o

metala666
03-25-2010, 19:26
2012 края на света дрън дрън та пляс.Просто ще е края на една ера това е.Какво толкова умувате какво ще стане 2012.Аз ще ви кажа до тогава какво ще стане сега 2010 земеретресие ,навонеия,урагани и секви подни неща ще има по целия свят.2011 нещата,който избраих ще се увеличат повече.2012 (легендарният край на света) какво ще стане ще има повече бедствия .много хора ще се самоубият заради параноята,че края на света идва.2013 една нова ера без зло и секви такива гадости и безкрайно еб*ние и пиене. Това от мен

ZipFail
03-25-2010, 21:01
И от какво точно са причинени тея бедствия ? :-o

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-26-2010, 06:46
От човешка дейност...Е не точно.Винаги си е имало,но човека ги е увиличил многократно :?

gandalfepi4
03-26-2010, 06:51
От човешка дейност...Е не точно.Винаги си е имало,но човека ги е увиличил многократно :?

как така бе кебап? аз не знам някой да може да направи цунами/земетресение/вулкан/торнадо. да не говориш за суша и наводнения? някои от тях наистина са свързани с човешка дейност вече та схващам, ама големите неща са ни извън диапазона.

SolusChristus
03-26-2010, 07:01
http://en.wikipedia.org/wiki/RT-2UTTH_Topol_M

gandalfepi4
03-26-2010, 07:26
http://en.wikipedia.org/wiki/RT-2UTTH_Topol_M

http://en.i.kakvo.trebe6e.da.ni.pokaje.tozi.link?.com

това е ОРЪЖИЕ не прави нито вулкани нито наводнения, ако си мислиш, че всички поразии по земята ги правят с тези ракети "тополи" си малко развинтен ама не си покавал некви такива признаци до сега.

кво искаш да кажеш???

SolusChristus
03-26-2010, 07:27
За това, че не ни трябват цунамита и земетресения, за да се самоунищожим.

gandalfepi4
03-26-2010, 07:30
аааааааааааааа! схванах. хмм... ми да прав си. :(

SolusChristus
03-26-2010, 08:13
Може да не прави вулкани, но може да носи 6 550 килотонови бойни глави, също така не може да бъде свалено от сегашните Американски защитни системи.

ZipFail
03-26-2010, 11:58
Бдв има изобретени и работещи климатични оръжия.. 8-)

SolusChristus
03-26-2010, 12:46
Бдв има изобретени и работещи климатични оръжия.. 8-)

Още са яко бета версия, обаче. 8-)

gandalfepi4
03-26-2010, 14:54
мрете бе! кунг фу му е майката! къв е кефа да натиснеш некво бутонче и Франция да изчезне от картата? най-яко си е да хванеш някой и да му набиеш такъв юмрук че да си изплюе мъдете :smt062

ПС ей солус докато съм те хванал-хрумна ми, какво мислиш за бурката дето я налага на жените исляма ?

SolusChristus
03-26-2010, 15:02
Е к'во трябва да мисля? Исляма си е ислям. 8-)

gandalfepi4
03-26-2010, 15:36
Е к'во трябва да мисля? Исляма си е ислям. 8-)

Ъ? не чаткам

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-26-2010, 16:37
От човешка дейност...Е не точно.Винаги си е имало,но човека ги е увиличил многократно :?

как така бе кебап? аз не знам някой да може да направи цунами/земетресение/вулкан/торнадо. да не говориш за суша и наводнения? някои от тях наистина са свързани с човешка дейност вече та схващам, ама големите неща са ни извън диапазона..

Как...?Еми човешката намеса в природата...Озонави дупки,изсичане,химически оръжия и тн.Това оказва сериозно влияние върху околната среда. :?

gandalfepi4
03-26-2010, 16:43
е т'ва да аз мислех че земетресения и урагани нек'ви такива неща :-D

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-26-2010, 16:47
Земетресения не,но ураганите се влияят от човешка дейност до 1 степен :neutral:

metala666
03-29-2010, 19:46
Просто тази ера свършва и такъв е прехода между две големи ери.