PDA

View Full Version : Продавам женска риза с къс ръкав от Кенвело



tonie__
03-15-2010, 12:37
ето я ризата,мнгоо хора искаха снимки:
ризата е с къв ръкав,размера е ХС,ама мисля,че не е толкова малка;съдя по това,че на мен ми седи много хубаво,а не съм баш ХС.
купена е от Кенвело преди известно време,но си купих по-хубава наскоро и тази я продавам.От Пловдив съм,но пращам с Еконт.Ако някой има въпроси или го интересува цена-на ЛС :)

http://prikachi.com/users/toniekochos/33O.jpg

http://prikachi.com/users/toniekochos/32b.jpg

awesomesheepy
03-15-2010, 17:41
сподели цена,моля те..

tonie__
03-15-2010, 18:01
цената е 20 лева,като евентуално може да се направи лек коментар,но не прекалено.
знам,че за дреха втора ръка е много,но първо-почти не съм я носила(то си и личи),второ-съм я купувала за много повече :)

който има желание-ЛС

tonie__
03-15-2010, 21:13
ъп

tonie__
03-15-2010, 21:13
ъп

Infinity
03-16-2010, 18:32
Не , че искам да ти се меся , но 20 ЛЕВА за дреха втора ръка ми се струва доста. :) При положение , че нова можеш да си намериш за маалко повечко пари , може да и за по-малко , зависи.
Просто съвет , защото явно си в затруднено положение. :)

tonie__
03-16-2010, 18:36
принципно да,НО първо цената не е крайна.второ-съм я купувала за доста повече.трето-аз лично съм се убедила,че Кенвело са много качествени дрехи и парите не отиват на вятъра..поне за ценители на марката :-D

inmv
04-24-2010, 16:25
според мен кенвело са дрехи втора ръка и ако се поразровите из по затънтените магазинчета говоря специално за плевен и ще дам пример,защото миналата седмица нали имат нова колекция тениски със щампа на пинко-розовата пантера със едни розави камачета та тя струваше 27 лв на преди да я видя в кенвело си взех 1 към 1 само че за 15 лв от едно магазинче малко на края на централната е кажете ми сега щом този може да си позволи да я продава за 15 и някаф брачент беше с мизерен магазин за какво става въпрос

holypotatoes
04-24-2010, 21:18
Абе хора ,тва колко пъти сте обличали дрехата не променя факта, че е ВТОРА РЪКА и независимо за колко сте я купили трябва да я продадете много по евтино. И в магазините има дрехи на световноизвестни марки с етикетчетата даже, които не струват повече от 10 лева. Вие тука милиони сте решили да правите със стари дрехи.