PDA

View Full Version : как да се запозная с момиче



headless94
03-15-2010, 13:22
Оште ништо не съм направил заштото не съм сигурен каква глупост ште направя.Имам само неин импулс и ништо друго.Трябват ми идеи с какво да я заинтригувам заштото не съм излизал с момиче от доста време и нямам много опит.Помагаите с каквото можете сичко ми е от полза :) .Ште науча повече за нея но след това нямам идея какво да правя.

w0sh
03-15-2010, 13:32
От доста време значи никога, нали?

Ако е така, то ти препоръчвам да не се буташ в импулса, това място на разврат и поквара, откъдето ще излезеш, припявайки си кондьо.

иа ко все пак си много надъхан, кажи и, че познаваш мен.
Или пък просто бъди интелигентен и остроумен.

Jessie
03-15-2010, 13:45
А някой слънчеФ ден ште се престраЖИЖ ли да я заговориЖ наШиво ? :grin:

silvana95
03-15-2010, 16:12
Кирилицата е задължителна

модерирано от w0sh.

ReachlessGirl
03-15-2010, 18:49
Първо научи, че в българската азбука има една буква дету й се вика "щ" и е се използва от време на време .. !!! :-x

И второ .. започни разговор от сорта на "здрасти" .. не е трудно! :?

gLypChenCee
03-15-2010, 18:53
Ти нещо за правопис чувал ли си или ?

Напиши темата правилно и мога да си направя труда да ти отговоря! :)

Nakadah
03-15-2010, 18:56
:lol:

doni89
03-16-2010, 12:12
Ами сабуди се първо и стани от компа и излез от импулса. Първо не мога да ти напиша някави заучени фразички, които да следваш и всичко да се получи няма как. Всъщност запознанството е едно от най-лесните неща питал ли си се какво ще направиш след това какво ще кажеш как ще спечелиш интереса и. Ето давам пример един от най добрите е - отиваш при нея и я питаш:
Ти: Извинявай кое е по добър подарък за момиче плюшено мече или зайче?
Тя: Мече. (всички казват мече не знам за какво аз поне не сам срещал някоя да каже зайче, ако каже зайче карай поне си отворил някакъв разговор)
и така Ти след като е казала мече: ООООООО ама все пак зайчето е живо.
Тя: ЕЕЕ ми тогава зайче.( и двамата се смеете)
Това е много добър начин за запознанство дори и да каже първоначално зайче ти все пак си я заговорил вече, но как да продължиш.
Извинявай ама щом не можеш да се запознаеш с нея проблема ти е не как да го направиш, а защо не го правиш. Искаш ли да позная ами много просто като я видиш и стомаха ти се преобръща 15 пъти потиш се и си гълташ езика и се чудиш ами ся кво да и кажа, какво ще си помисли, дали ме харесва общо взето 1000 мисли ти минават през главата и накрая просто си отминаваш с наведена глава. Май познах а? (ако не съм познал значи няма нужда да четеш надолу направо отивай и действай).
Така проблема ти е същия както и на 80-90% от момчетата - яко се спичат
Как да го превъзмогнеш ами направи нещо за себе си нови готини дрешки, прическа(отивай при добър фризьор да ти каже какво ще ти отива най-много), задължително е обувките да са винаги чисти и поне да изглеждат нови, ноктите задължително изрязани и чисти, свеж дъх винаги, и важно е също и парфюма ти да е хубав нещо свежо. Тези неща няма да ти я спечелят, но ще направят нещо много важно ще ти вдигат самочувствието, ще си по уверен а на теб ти трябва точно това самоувереност това е отговора на въпроса ти не ти трябват готови фрази трябва ти увереност не да се изтъпанчиш пред нея и да си глътнеш езика. Трябва да знаеш че момичето няма да те изяде не се притеснявай от нея не се страхувай, че може да те отреже просто действай ти си мъжа нали, значи ти си силния, покажи и го покажи и че не се притесняваш от красотата и и от контакт с нея. Трябва да се държиш така, че тя да е леко смутена, а не да се червиш пред нея.
От никнейма ти виждам, че си още малък, но имаш желание да научиш как стоят нещата за начало направи това което ти казах за по нататък посети сайта който ти давам на лично съобшение.

MetalZone
03-16-2010, 13:01
"Здравей! Бих искал да се запознаем... аз съм еди кой от еди къде си... а ти си?" ми това... не е трудно.... : )

yoyoo
03-16-2010, 13:19
просто я заговори..

Metal
03-16-2010, 13:33
"Здравей! Бих искал да се запознаем... аз съм еди кой от еди къде си... а ти си?" ми това... не е трудно.... : )

+ Подобри си правописа. ШТ = Щ!