PDA

View Full Version : Коремни мускули



doni89
03-15-2010, 13:57
Въпрос към момичетата. Ясно, е че мъж с добре оформени коремни мускули ви възбужда но до каква степен просто се зарадвате на гледката или сте готови на нешто повече само от вида ня тялото му още преди да ви е заговорил. А и още нещо каква е първата мисъл, която ви идва на ум при подобна гледка.

Everytime
03-15-2010, 18:04
да ти кажа и момчетата много си ги кефи като видят някой с яки плочки... а пък момиче с плочкии :-) :smt118

Valento
03-15-2010, 18:21
да ти кажа и момчетата много си ги кефи като видят някой с яки плочки... а пък момиче с плочкии :-) :smt118
Бате момиче с плочки ... грозно е .. аиде да и се личат много леко и да е леко шоколадова да ... ама ти бате не каза нищо .. ама всеки с вкуса си .. мен лично си ме кефят моито плочки момичетата около мен също .. но мисля че не е важно как изглеждаш за да се харесаш на момичетата ... нека те харесва такъв какъвто си,а не някъв напомпан...
МОЕ МНЕНИЕ

kadishona
03-15-2010, 18:42
Момичетата са така създадени от Господ, че харесват мъжа, колкото по развит е един мъж, толкова повече го харесват!

Наблегни на гърдите, попринцип те повече се забелязват..

YouDontKnowMe
03-15-2010, 21:58
Ами, това е нещо, което не може да ми направи впечатление. Не зяпам плочките на мъжете. Не мога да кажа , че това нещо , което ме възбужда. Като си пич, мацките ти се лепят и без да имаш чак толкова стегнати коремни мускули.