PDA

View Full Version : ЛЮБОВ, ЛЮБОВ, ЛЮБОВ И ПАК ЛЮБОВ :))))))) KISSS :*** :**: :*



vakanciq123
03-15-2010, 15:10
Страшно много харесвам едно момче =P~ , то е от класа.
Ама не знам как да му кажа..
Почти съм напъно сигурна, че и той ме харесва. :::
Ама не знам как да му кажа..

Амм, между другото някои от приятеките ми знаят, че го харесвам.

.. какво да направя .. :oops:
ДАВАЙТЕ СЪВЕТИ МОЯ ВИ :smt026 :smt026 :smt026



:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) =P~ :-) :-)

twilightHeart
03-15-2010, 15:18
Ами по-добре му признай, за да не стане късно. Кажи му ми аз те харесвам ии ако и ти ме харесваш може да пробваме, ако ли пък не нищо. Захили се ии чакай реакция. Недей да чакаш много, че ше го забърше некоя друга! 8-) 8-) :P

lastchoice
03-15-2010, 16:42
Ако някоя доиде при мен и ми го каже тфа :D ше се спукам от смях.
Тфа обикновено е работа на момчето. Обаче мога да ти кажа начин, който работи при 90% от хората :)
седни някоя вечер на скайп или си земи тела и почнете да си пишете.
Кажи му че ти е интересно да си пишете и да си говоите.
после някак си постепенно стигни до въпроса "искаш ли да ми станеш гаже" :-D или нешо такова.
но според мен е по добре да викнеш някоя тфоя приятелка и да му кажеш да викне и тои некои негов фр и да отидете на кафе или нешо такова.
накрая кат останете сами някаде го питай за още 1 среща но тоя път само вие 2мата.
после нешата ше се подредят.
дано съм помогнал :-o :)

twilightHeart
03-15-2010, 16:51
"искаш ли да ми станеш гаже" пхахаха тва пък е толкова детска фраза.. Аз казвам от опит, защото една позната направи подобно нещо. В смисъл отиде и му каза ами аз те харесвам и не ми пука ти кво мислиш за мен, обаче исках да знаеш. Ако искаш може да пробваме, ако не не.

Така че не го пиша просто ей така!

pagoschee
03-15-2010, 17:18
Аз ти предлагам пък някоя вечер да седнеш на skype и да започнеш да му пишеш.Така пишете си към 15-20 минути и после започни да задълбочаваш нещата,накарай го ТОЙ да ти признае,започни да го разпитваш ''как върви любовта'',''коя харесваш'' нещо от сорта.А ако нещо овърти не го оставяй да се измъкне,а ако се засрами му напиши ''искаш ли да знаеш нещо,което те засяга'' или пък ''трябва да ти споделя нещо'' абе по твой стил там и му кажи ''имам нещо по-специално към теб'' не му казвай,че е харесване,кажи че са симпатии и така малко по малко ще се разберете,но не бъди рязка,всичко прави стъпка по стъпка!

LittleCuteStar
03-16-2010, 13:25
Ами по-добре му признай, за да не стане късно. Кажи му ми аз те харесвам ии ако и ти ме харесваш може да пробваме, ако ли пък не нищо. Захили се ии чакай реакция. Недей да чакаш много, че ше го забърше некоя друга! 8-) 8-) :P

Съгласна съм :D
Мислимее еднакво :grin:

Paramour
04-07-2010, 16:29
Аз ти предлагам пък някоя вечер да седнеш на skype и да започнеш да му пишеш.Така пишете си към 15-20 минути и после започни да задълбочаваш нещата,накарай го ТОЙ да ти признае,започни да го разпитваш ''как върви любовта'',''коя харесваш'' нещо от сорта.А ако нещо овърти не го оставяй да се измъкне,а ако се засрами му напиши ''искаш ли да знаеш нещо,което те засяга'' или пък ''трябва да ти споделя нещо'' абе по твой стил там и му кажи ''имам нещо по-специално към теб'' не му казвай,че е харесване,кажи че са симпатии и така малко по малко ще се разберете,но не бъди рязка,всичко прави стъпка по стъпка!
+ :}

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 17:15
Ха.. още от писането, не ви давам повече от 13.. Ти тепърва ще разбереш какво е любов. Според мен не се занимавай с някой, който е от твоя клас, защото ще дойде време да скъсате, и после ще се гледате накриво. От личен опит го знам. Иначе, ако толкова държиш, давай направо. Излезте след даскало, стига да не си срамежлива. Ако не по скайп, което е по кофти.

L0ST
04-07-2010, 17:19
Ха.. още от писането, не ви давам повече от 13.. Ти тепърва ще разбереш какво е любов. Според мен не се занимавай с някой, който е от твоя клас, защото ще дойде време да скъсате, и после ще се гледате накриво. От личен опит го знам. Иначе, ако толкова държиш, давай направо. Излезте след даскало, стига да не си срамежлива. Ако не по скайп, което е по кофти.


Как на 13, на по 10-11 са. Нищо, нека от малки да се учат :D .

Ако те е срам може да кажеш на някоя приятелка и тя да го пита също, но най-добре лично.

Sisi7u
04-10-2010, 12:52
Ако някоя доиде при мен и ми го каже тфа :D ше се спукам от смях.
Тфа обикновено е работа на момчето. Обаче мога да ти кажа начин, който работи при 90% от хората :)
седни някоя вечер на скайп или си земи тела и почнете да си пишете.
Кажи му че ти е интересно да си пишете и да си говоите.
после някак си постепенно стигни до въпроса "искаш ли да ми станеш гаже" :-D или нешо такова.
но според мен е по добре да викнеш някоя тфоя приятелка и да му кажеш да викне и тои некои негов фр и да отидете на кафе или нешо такова.
накрая кат останете сами някаде го питай за още 1 среща но тоя път само вие 2мата.
после нешата ше се подредят.
дано съм помогнал :-o :)
+++ този вариант по е възможен 8-)

Pa3yMeH
04-10-2010, 22:01
Еми отиваш при него и му казваш, ко толкоз може да се напрай?