PDA

View Full Version : как се целува с език ?!?....



lastchoice
03-15-2010, 17:46
Сигурно си умирате от смях :) :razz: ама.. може ли някой да ми обясни как точно да целуна момиче което харесвам с език 8-) за първи път ше ми е
:D а съм на 14 и мисля че тя вече има опит 8-) 8-)

gLypChenCee
03-15-2010, 17:56
пъхаш си езика в гърлото му/и докато се задави.. houxha


сериозно:

Ми не знам как да ти го опиша.. тва не се казва да го учиш като по учебник .. тряя опит ау.. ако ходиш с някого ама не можеш да се целуваш с език - кажи му/и той/тя ще те разбере : ))

w0sh
03-15-2010, 18:05
за кво ви е с език.

Тея са прекалено страстни за 13 годишни.

crazymm
03-15-2010, 18:15
за кво ви е с език.

Тея са прекалено страстни за 13 годишни.
Те 13-годишните и по - страстни истории разиграват :D


По темата: действай, няма как нещата да се объркат... прекалено много :)

Nakadah
03-15-2010, 18:34
:lol:

Sc0field
03-15-2010, 18:36
Ем приятел кво да ти кажа.. няма определен стандарт за целувка с език. Просто се отпусни и действаи инстинктивно все пак няма да правиш някакви сложни изчисления(на пример) , а ще се целуваш. Целуни момичето и вклиучи езика пък квото стане ;) никой не се е родил научен ;)

ReachlessGirl
03-15-2010, 18:46
Мога да ти обясня как се ползва търсачката ако не си запозната?? :?

Как се целува? С мерак .. :o
Като дойде момента, ще разбереш .. не става със съвети ии сякви подобни!!! :?

ShtrudeL
03-15-2010, 19:11
Оо

...Първо я целуни бебешки ама не си стягай устните след тва с език. А за езика...не си го пъхай мн в устата й Оо Прави баавни движения (квито искаш ^^) и лекичко докосвай нейния ^^

lastchoice
03-15-2010, 20:09
за кво ви е с език.

Тея са прекалено страстни за 13 годишни.
Те 13-годишните и по - страстни истории разиграват :D


По темата: действай, няма как нещата да се объркат... прекалено много :)

Абе то има некфи дет на по 11 са с 2 деца 8-) :lol: :lol:

Bukmop
03-15-2010, 20:32
за кво ви е с език.

Тея са прекалено страстни за 13 годишни.
Те 13-годишните и по - страстни истории разиграват :D


По темата: действай, няма как нещата да се объркат... прекалено много :)

Абе то има некфи дет на по 11 са с 2 деца 8-) :lol: :lol:


Страната на шега :razz: ама като напишеш целувка с език в гугъла и излизат най малко 100 страници ....

Addiced
03-15-2010, 22:44
за кво ви е с език.

Тея са прекалено страстни за 13 годишни.

те 13 годишните си правят тройки отпред отзад ти за кфо ми говориш даже свидетел съм ставам влизам аз в стаята гледам хванали някфа пикла и и прават сандвич ..

vas4e3to0
03-16-2010, 07:54
за кво ви е с език.

Тея са прекалено страстни за 13 годишни.

те 13 годишните си правят тройки отпред отзад ти за кфо ми говориш даже свидетел съм ставам влизам аз в стаята гледам хванали някфа пикла и и прават сандвич ..
Нали така.. Да не се обиждаме.. Всеки е минал през тези години.. Аз пък съм на 13 и няма никви такиа глупости при мен и при моите приятели, тъй че.. Нека да не си създаваме грешни представи.. ;)
@@ По темата - щом тя има опит.. Значи тя ще води.. Няма нищо страшно, споко.. ;)

veron4ety
03-16-2010, 08:52
Както се базикаше един приятел взимаш един буркан, пълниш го с вода, пускаш вътре едно бобено зърно и почваш да го гониш с езика, като успееш да го хванеш значи си се научил... хаха :razz: :D не се обиждай исках малко да те разсмея, а колкото до целувките с език те могат да бъдат романтични, страстни (еротични хихи) зависи с каква цел е, но каквато и да е целта една целувка става спонтанно, едва ли някой ще ти каже как точно да се целуваш, а ако тя има опит остави я тя да те води, а ти просто следвай движенията и, но ако се налага ти да започнеш, първо лекичко допри устните си до нейните и след т'ва к'вото се получи :)
един съвет: Никога не бъди груб с целувките! Недей да изливаш лигите си в устата и, неприятно е (поне за мен де) и също да мачкаш езика и все едно е дъвка... ние нали много пораснахме и моя приятел не обича целувките с език, но за разлика от това умее да облива тялото ми с страстни целувки :oops: :D :-)
Успех! :)

ThedramaQueen
03-16-2010, 09:04
аз като искам да разбера как се прави баница използвам гуугъл

Metal
03-16-2010, 10:51
аз като искам да разбера как се прави баница използвам гуугъл :lol: :smt023 :lol:

SmilezZz
03-16-2010, 13:53
Няма определени провила..Просто се успокой и се отдай на момента..И всичко ще се оправи сам по себе си

marto95
03-16-2010, 19:31
Оо

...Първо я целуни бебешки ама не си стягай устните след тва с език. А за езика...не си го пъхай мн в устата й Оо Прави баавни движения (квито искаш ^^) и лекичко докосвай нейния ^^
shtrudel mn si sexy a komentara ti e prosto unikalen... unikalen !!!!! :oops: