PDA

View Full Version : ЛЮБОВ, ЛЮБОВ, ЛЮБОВ И ПАК ЛЮБОВ :))))))) KISSS :*** :**: :*



vakanciq123
03-15-2010, 17:47
Страшно много харесвам едно момче =P~ , то е от класа.
Ама не знам как да му кажа..
Почти съм напъно сигурна, че и той ме харесва. :::
Ама не знам как да му кажа..

Амм, между другото някои от приятелките ми знаят, че го харесвам.

.. какво да направя .. :oops:
ДАВАЙТЕ СЪВЕТИ МОЯ ВИ :smt026 :smt026 :smt026



:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) =P~ :-) :-)

xXTOXiCXx
03-15-2010, 17:49
Не си прави труда... дори и да стане нещо рано или късно ще те зареже и ще страдаш ... мъжете са говеда !!! :smt102

vas4e3to0
03-15-2010, 17:50
Утре ще дойда с автобуса и ще му кажа.. :)
Не можеш ли да действаш направо? Ето ти един разговор :
- Здрасти, .....!
- Здрасти.
- От дълго време се чудех как да ти кажа и реших повече да не го крия в тайна.. Харесвам те.
- И аз те харесвам. Искаш ли да тръгнем.
и т. н. Няма нищо страшно.. ;)
Пък ако не те харесва-пре*би го! ;) :-P

gLypChenCee
03-15-2010, 17:53
Оф тва с класа е шибано .. щото ако скъсате всички ще знаят и ще е тъпо. а мега тъпото ще е той да не те харесва и да каже на целия клас че го харесваш.. ;/

xoxi
03-15-2010, 18:23
- И аз те харесвам. Искаш ли да тръгнем.


а?!
Дано не се получава такъв разговор!
Това "искаш ли да тръгнем" е за детската градина. Макар, че ме съмнява и авторката да е много далеч от там.
Та както и да е. По темата.. Говори с него. Попитай го иска ли да излезете и т.н. Тогава вече ако и той те харесва, нещата сами ще се наредят.

ReachlessGirl
03-15-2010, 18:44
Както се казва .. с уста!! :? :?

Абе праите ли се или верно положението е зле?? :-o

maistorluk
03-15-2010, 18:49
Не си прави труда... дори и да стане нещо рано или късно ще те зареже и ще страдаш ... мъжете са говеда !!! :smt102

мъжете не са говеда. ако са ти се падали само такива не означава, че всички са такива. има и свястни момчета.

по темата:ми какво да кажа. ЗАБРАВАЙ ГО ТОЯ КЪВТО И ДА Е. аз съм се заклел, че повече няма да харесвам момичета от класа. такива лигли, че не може да бъде. много е гадно да харесваш някой от класа и той да ти разбие сърцето. така щи е много тъпо и целия клас ще знае. от личен опит го знам. преди два три дена получих тоя "жизнен опит". харесвах едно момиче обаче тя беще толкова тъпа да ми каже по скайп, а не в лице, че не ме харесва. оня ден пък ми показа среден пръст при положение, че знае, че я харесвам. просто така ме изнерви, че се бях заканил да я пречукам от бой. така, че съм се заклел да не харесвам повече момичета от класа. много бързо ще ми омръзнат щото всеки ден ще ги виждам. пък и съм ревнив, а пък в класа има един тъпак който флиртува със всички момичета и те не го оставят постоянно му се натискат. не искам да си имам проблеми и с него, че както напоследък не съм в добро настроение ше му строша главата.

AnzaRe
03-15-2010, 19:02
Не си прави труда... дори и да стане нещо рано или късно ще те зареже и ще страдаш ... мъжете са говеда !!! :smt102
Това се казва момиче което има жажда за любов.
А по темата:
Нищо няма да ти стане отиди при него и му кажи не разтягай локуми,защото после ще съжаляваш!!!!

FromAutumToAshes
03-15-2010, 19:04
Пак ли :(

DevilWish
03-15-2010, 19:35
Оф тва с класа е шибано .. щото ако скъсате всички ще знаят и ще е тъпо. а мега тъпото ще е той да не те харесва и да каже на целия клас че го харесваш.. ;/
И като знаят всички, че са скъсали какво от това!? ;) Даже и да не я харесва какво.Те без това сигурно знаят, познавам как едно момиче гледа съученик, в който е влюбено. ;) Познавам повярвай ми ;)

FiRe_LaDy
03-15-2010, 19:55
Действай докато някоя друга не му е завъртяла главата и се окаже по-смела от теб и да му признае,че го харесва.Какво толкова пък ... може и да излезе нещо м/у вас :)

vas4e3to0
03-16-2010, 07:46
- И аз те харесвам. Искаш ли да тръгнем.


а?!
Дано не се получава такъв разговор!
Това "искаш ли да тръгнем" е за детската градина. Макар, че ме съмнява и авторката да е много далеч от там.
Та както и да е. По темата.. Говори с него. Попитай го иска ли да излезете и т.н. Тогава вече ако и той те харесва, нещата сами ще се наредят.
Ми.. По
Ама не знам как да му кажа.. аз разбрах, че не са много големи и не могат да общуват помежду си.. ;) Предложих един разговорх като за "големите пичове" ;) Просто.. Да въри и да му казва, а ако още ще си стои в люлката, да чака някой да свърши нещо вместо нея, нищо няма да стане.. ;)

gLypChenCee
03-16-2010, 07:54
Оф тва с класа е шибано .. щото ако скъсате всички ще знаят и ще е тъпо. а мега тъпото ще е той да не те харесва и да каже на целия клас че го харесваш.. ;/
И като знаят всички, че са скъсали какво от това!? ;) Даже и да не я харесва какво.Те без това сигурно знаят, познавам как едно момиче гледа съученик, в който е влюбено. ;) Познавам повярвай ми ;) Ми такова че най-добрата ми приятелка тръгна с един от моя клас, след има няма 2 седмици скъсаха и дори още им се подиграват за тва постоянно некви тъпи закачки и етц. : )

uBuTo
03-16-2010, 14:56
Почти съм напъно сигурна, че и той ме харесва.
1. Противно розовите букви бяха излишни за да схванем какво имаш предвид!! :)
2. От къде си толкова "почти напълно сигурна" 8-) с какво ти е показал, че те харесва? .. По-добре отиди и го питай. Ако те харесва - чудесно. Ако не - здраве да е :)

vakanciq123
10-02-2010, 02:08
Не си прави труда... дори и да стане нещо рано или късно ще те зареже и ще страдаш ... мъжете са говеда !!! :smt102

Специално тоя си беше говедо.. ама то вече е минал0 ;)

BaffaLsc
10-02-2010, 06:50
Не си хващай гадже от класа ти.. ще направиш грешка ,както казаха преди мен ,ако не те харесва ще разкаже на целия клас и ще ти се иска да потънеш в земята ,а ако тръгнете и скъсате всички ще знаят да не говорим ,че ще страдаш..

XTREMEFREERIDE
10-02-2010, 06:55
Не ти трябва от класа. :)

britzy
10-02-2010, 06:57
яяяя разкажи

ForzaFelipe
10-02-2010, 09:11
Ами ако смяташ че и той те харесва давай бе,какво чакаш :) Давай че квито сме блейти момчетата да не те изпусне :D

a1a2b3v
10-02-2010, 09:27
Хммм каза, че си почти сигурна.. защо? Разкажи малко повече, някоя случка например. :)

CrAzYanDlaZy
10-02-2010, 09:28
Почти съм напъно сигурна



и това беше много яката комбинация :lol:

vakanciq123
10-02-2010, 13:03
а бе то вече свърши както казах
ама беше мн гадна случка и да вярно е радрънка на другите :o