PDA

View Full Version : проблем със съня



ecstazy
03-15-2010, 17:55
много съм зле.. две седмици не мога да се наспя като хората бе, мамка му.. не ми стигат личните проблеми ами и сега не мога да се наспя бе баси.. :cry: :cry: :cry: не знам от оня тъп филм ли е или какво но като си легна чуствам нещо средно като страх и превъзбуда.. все едно съм се наспала и изобщо не ми се спи едвам си затварям очите.. дремна за 1 час и пак същото.. просто ми писва..не може да е от 'неизразходвана енергия' или там както му се вика.. до даскало половината ми път е пеша, в голямото до макдоналдс пеша, изобщо почти цял ден съм активна и не може да е това.. пробвах с ТВ и с четене.. има някакъв ефект ама не мога всеки божи ден да се будя в 2 да гледам ТВ до 3-4 и да заспивам и да ме будят в 9 на другия ден.. с наще да говоря ще ме вземат за луда.. няма с кого да говоря,... тежат ми много неща и тоя проблем със съня просто ме вкарва в гроба.. едвам издържам дайте някви съвети :-# не ме интересува че е филм, не съм се филмирала, явно такава ми е психиката, знам всичко по - добре да не съм го била гледала филма, еми да ама го гледах.. то не бяха комедий и компаний ама НЕ НЕ И НЕЕЕ :cry:

Vikityyy9444
03-16-2010, 18:13
Кирилицата е задължителна!
kalpazanka

sasheto0o
03-16-2010, 19:56
Ох, аз съм по същия начин.Лягам си в 23.00 , в 2-3 часа вече съм се наспала.Може би е от проблемите ,които си имам ,но чак да ми пречат на съня - не знам . Казах на наще ,мама ми вика:нищо ти няма (както обикновено) .. тати ми вика:споко и аз съм така ;д .. Седя будна 1-2 часа и после заспивам .. ии в 07.00 часа ми се вика .. едвам ставам .. не знам , не знам .. :( :( :(

punk14
03-17-2010, 16:28
в нещо си се втенчил/а яко или си стресиран/а или изплашен/а от нещо.успокой се

ImmortalSportFreak
03-17-2010, 19:52
Като ти минат притесненията сънят ти също ще се нормализира. :)

BurnX86
03-18-2010, 12:17
чаша гореща вода с захар преди лягане -така съм чувал че помага

Red_Hair
03-18-2010, 16:32
попитай за таблетки съдържащи мелатонин,това е хормон който облагодетелства за лек и спокоен сън,мои близки бяха използвали едноименния медикамент,няма странични ефекти и е безвреден :)

ecstazy
03-18-2010, 16:51
мерси много за отговорите, очаквам и още съвети :)

DonMikelle
03-19-2010, 19:22
Въобще не се трови с хапчета. Вечерта излез с приятели направи си кефа и изпий 1-2 бири, ще спиш като бебе. Хмелът е естествено приспивателно.