PDA

View Full Version : Какво да правя с пръстите когато са в вагината или гърдите й



ivan4obee
03-15-2010, 18:52
Когато го правим с приятелката ми искам да дам малко повече от себе си и да започна да работя с ръцете и най-вече пръстите. Когато го правим с нея какво трябва да правят пръстите ми на зърната й? (галене..?). Или когато и лижа какво да правя вътре? да сеги изпънат и само да мушкам или да го въртя, повдигам и т.н.?

shephard
03-15-2010, 18:55
Вкарваш си пръстите във влагалището й и въртиш бързо докат не почне да квичи яко. :)

kremen4eto
03-15-2010, 19:02
Когато го правим с приятелката ми искам да дам малко повече от себе си и да започна да работя с ръцете и най-вече пръстите. Когато го правим с нея какво трябва да правят пръстите ми на зърната й? (галене..?). Или когато и лижа какво да правя вътре? да сеги изпънат и само да мушкам или да го въртя, повдигам и т.н.?

Някой искат само да го вкарваш и вадиш, други ще се пръснат от кеф ако ги завъртиш, на трети ще им хареса нещо по - откачено. Всяка е строго индивидуална. Ако и направиш нещо, което няма да и хареса другия път поне ще знаеш, а тя ще се радва, че търсиш начини да и доставиш удоволствие. Нещата, които и харесват сам ще ги разбереш - по звуците, движенията, изражението и т.н. ... Всичко е в опита ;)

ivan4obee
03-15-2010, 20:01
аа смисал как да въртя пръста? Изпънат и върта китката?

sl0w
03-15-2010, 20:02
Вкарваш си пръстите във влагалището й и въртиш бързо докат не почне да квичи яко. :)

Macallan
03-15-2010, 20:30
Вкарваш си пръстите във влагалището й и въртиш бързо докат не почне да квичи яко. :)
като прасе в комбайна

golqmumnik
03-15-2010, 20:40
Бутай ръце и крака,гледа да й запълниш фугите и въртиш като бетонобъркачка. 8)

ivan4obee
03-15-2010, 21:05
аа смисал как да въртя пръста? Изпънат и върта китката?
???или вътре с ноктите все едно чертая кръг?

netmon
03-15-2010, 21:07
аа смисал как да въртя пръста? Изпънат и върта китката?
???или вътре с ноктите все едно чертая кръг?

Братле бъди внимателен и не дълбай с нокти все пак това е чувствителен вътрешен орган

ivan4obee
03-15-2010, 21:24
Знам @netmon и не бих го направил никога, просто питах дали вътре дриженията на пръстът ми трябва да очертават кръг!?

netmon
03-15-2010, 21:32
Извинявай просто ми прозвуча така.Иначе те и по горе са ти го казали наистина няма конкретна и идеална техника.Ако си споделяте повече говори с нея и нека тя да те напътства така и на двамата ще ви бъде приятно и инетресно.Ако се притеснявате още да говорите за това опитай внимателно всички начини и следи изражението,жестовете,очит е и и звуците,които издава и ще намериш разковничето.Успех :smt023

domain
03-15-2010, 23:09
Пръст е малко - цялата ръка, ако набиеш вече е друга история.

Върти сучи - по изражението и по дишането й ще знаеш като засвириш акорди

DevilWish
03-16-2010, 09:27
Find the G-spot!!! :)

Devil69
03-16-2010, 12:53
Ами вкарай й примерно два пръста във вагината като възглавничките на пръстите ти сочат нагоре.Ще усетиш на едно място лека грапавина на горната страна на влагалището й.Свии си пръстите все едно ще я чешеш там и започни да дразниш това място.Ако не ти изпее някоя ария от Травиата-ела ми се обади.Пиши какъв беше резултата. :)

uBuTo
03-16-2010, 15:40
Бутай ръце и крака,гледа да й запълниш фугите и въртиш като бетонобъркачка. 8)

ivan4obee
03-16-2010, 15:54
Ами вкарай й примерно два пръста във вагината като възглавничките на пръстите ти сочат нагоре.Ще усетиш на едно място лека грапавина на горната страна на влагалището й.Свии си пръстите все едно ще я чешеш там и започни да дразниш това място.Ако не ти изпее някоя ария от Травиата-ела ми се обади.Пиши какъв беше резултата. :)
мерси.

А с зърната на гърдите й какво да правя?

marto95
03-16-2010, 19:54
к. виж са, когато започнете започваш да й галиш ушите или врата, след което я целуващ по врата. Като стигнеш до гърдите има 2 варианта сас ръце или сас език.
Ръце: започваш леко да я "масажираш"/ опипваш след което леко започваш да гъделичкаш зърната с показалец
Език: Обикаляш с език ореола след което се насочваш към зърното (може ако не се шава мн лекичко да я "гризнеш" :D , но толкова леко че да ти осети зъбите така се възбужда повече)
Като стигнеш до вагината (предварително виж в гоогле каде се намира точно "Г" точката) започваш да я целуваш леко покрай вътрешната част на бедрата на около 5-10 см приблизително от "целта" и започваш да грубо казано лижеш "Г" точката
тва е от мен ако съм помогнал мн ще се радвам

Devil69
03-16-2010, 20:25
Интересно ми е само как точно ще й лиже Г-точката при положение че тя е вътре във вагината.Освен разбира се ако не е вокалиста на КИСС...Още една техника за гърдите-хвани й с два пръста зърното и започни с въртеливи движения да го дразниш-ефекта е поразителен но не трябва да прекаляваш със стискането.

snake223071
03-17-2010, 14:15
боцкай навътре и се небой 8)

FunkyBoy
03-18-2010, 16:42
шпагат, задно салто, пирует... :?

gir
03-18-2010, 17:06
аа смисал как да въртя пръста? Изпънат и върта китката?
???или вътре с ноктите все едно чертая кръг?

А така, да...виж я разрани нещо, че после ще видиш секс чак след месец...да не говорим, че може да се инфектира. Никакви нокти!
Клитора, и входа на влагалището, колкото да се възбуди, след това го слагай, защото на някои от много мануална игра им се губи желанието, а и, да не говорим, че на тебе може да ти падне, случайно, и после хайде пак...