PDA

View Full Version : Болки в краката..



vanesa0pld
03-15-2010, 20:40
Здравейте.От няколко дни ме болят краката в тази област http://prikachi.com/files/1438261e.gif (знам че е яко тъпо с тая снимка ама иначе няма да могя да обясня хубаво.)
Като ходя ме болят,като си седя в/ху крака също.Дори и леко накуцвам...Най-много ме болят сутрин като стана-тогава едвам ходя.
Не че болката е силна или нещо подобно,но все пак е неприятно.
На какво може да се дължи?
П:П-АЗ се сетих за неудобни обувки,но допреди 2 дни ходех с ботуши,сега с маратонки и няма никакво подобрение!!

ImmortalSportFreak
03-15-2010, 20:50
Спортуваш ли нещо? Тичаш ли често?
..или ако тичаш рядко случвало ли ти се е интензивно тичане скоро?
При бягане без загрявка или много тичане са възможни болки там защото глезените са слаби или не са раздвижени предварително. :)

vanesa0pld
03-15-2010, 20:53
Спортуваш ли нещо? Тичаш ли често?
..или ако тичаш рядко случвало ли ти се е интензивно тичане скоро?
При бягане без загрявка или много тичане са възможни болки там защото глезените са слаби или не са раздвижени предварително. :)
не,не спортувам... а не съм тичала сигурно от миналата година.. :(

ImmortalSportFreak
03-15-2010, 21:01
Случайно да има обиване от обувките?Да са ти от скоро...
Странно ще е така да те болят краката без по-голямо натоварване или нещо друго.. :-o От колко дена си така?

vanesa0pld
03-15-2010, 21:08
Случайно да има обиване от обувките?Да са ти от скоро...
Странно ще е така да те болят краката без по-голямо натоварване или нещо друго.. :-o От колко дена си така?
ами неусещам да ме обиват обувките.Болката се появи преди 5-6 дни,а тогава още ходех с ботуши(тях ги носех дори и миналата година и нямах НИКАКВИ проблеми..)

ImmortalSportFreak
03-15-2010, 21:11
Странно.. Мажи ги с нещо (Лиотон например).Може и да помогне.. Или изчакай мнение на още някой тук.. ако не на лекар след 1-2 дена (ако не се оправиш естествено..). :-o

Подуто.. синъо... или само те боли без външни признаци... ? :-o

vanesa0pld
03-15-2010, 21:22
Странно.. Мажи ги с нещо (Лиотон например).Може и да помогне.. Или изчакай мнение на още някой тук.. ако не на лекар след 1-2 дена (ако не се оправиш естествено..). :-o

Подуто.. синъо... или само те боли без външни признаци... ? :-o
боли ме без ниаккви външни признаци...нито съм се удряла,нито съм падала..незнам
а иначе-благодаря 8-)