PDA

View Full Version : мм малкоо незнам какво става..



48700200
03-15-2010, 20:21
ем на кратко ще го кажа така.. преди си харесах едно момиче още като я видях.. и обаче същата седмица като се запознах тя си хвана приятел.. и преди 2 седмици скъсаха.. от някъде 2 седмици си пишем всеки ден по 1-2 часа.. обаче общи неща.. и пита ме какво правиш как си.. а-у обаче мисля че проявява учтивост затова пита.. и така.. иначе добре си говорим.. а това момиче наистина ми харесва.. и са чудя сега ако искам телефона.. да излезним мисля че е прекалено рано за такова нещо даже незнам дали ще иска.. иначе като ме види усмихва ми се.. така.. оня ден ми сподели някакъв нейн проблем... така как да мина в следващата фаза.. да кажем да ми даде телефона си по нейно желание.. да разбера дали изпитва някви симпатии.. знам че трябва да я питам най ясно ще каже така ама все пак много ми харесва и някъв отрицателен отговор няма да ми хареса.. сигурен съм че ще ми даде телефона си ама въпроса а после като и пиша смс дали ще ми отг.. ако и се обадя дали ще ми дигне.. ако я поканя дали ще приеме.. искам да направяя да и привлека вниманието тя почне да ми пишее първа т.н..

Bukmop
03-15-2010, 20:29
От това което прочетох разбирам че се познавате от месец ... според мен трябва да се опознаете и трябва да и кажеш за чувствата ти за да знае ... и ако тя те харесва да се опознаете .. да се вземете за гаджета .. да правите секс .. да си имате деца .. да сте едно щастливо семейство ... докато смъртта Ви раздели :-D не бе тея глупости ги остай ама да опознайте се и и кажи че имаш симпатийки ;)

48700200
03-15-2010, 20:31
да аз и показвах че имам симпатии.. просто незнам дали още не е рано да я поканя за каквото и да е.. познаваме са от доста време... просто много рядко сме се засичали а-у.. и така ..хубу да и кажа.. ама незнам как да и кажа така че тя да разбера.. намека и да пусне сигнал дали иска..

mrtn
03-15-2010, 20:34
Много малко момичета правят първата крачака, повярвай ми. А и както си пишете по скайп, попитай я дали иска да излезете, съмнява ме да те отреже, щом си пишете от 2 седмици, а и дори да те отреже няма да дойде края на света, има и други момичета.. :)

jumpin
03-15-2010, 20:34
От това което прочетох разбирам че се познавате от месец ... според мен трябва да се опознаете и трябва да и кажеш за чувствата ти за да знае ... и ако тя те харесва да се опознаете .. да се вземете за гаджета .. да правите секс .. да си имате деца .. да сте едно щастливо семейство ... докато смъртта Ви раздели :-D не бе тея глупости ги остай ама да опознайте се и и кажи че имаш симпатийки ;)

по-точно да и намекне че има симпатий към нея :) така с признаване е много малък шанса да стане :) по въпроса за телефонa и първа да ти пише ... емии разсмивай я накарай я да и е яко и приятно с теб и мисля че нещата ще се получат :) и определено не е рано да и вземеш телефонa и такива работи айде успех :)

valdesbg
03-15-2010, 20:36
Човек, ти си по зле от момиче бе.

Те не са толкова притеснени когато харесват някого.

Я се стегни малко. Мъж ли си или п*тка?

(Ако си под 16 прескочи горния въпрос)

jumpin
03-15-2010, 20:37
Човек, ти си по зле от момиче бе.

Те не са толкова притеснени когато харесват някого.

Я се стегни малко. Мъж ли си или п*тка?

(Ако си под 16 прескочи горния въпрос)

съгласен :D

48700200
03-15-2010, 20:47
не бе разбрах г/д изградих си нещо на главата.. просто това момиче наистина ми харесва.. и така притеснявам са повече.. защото наистина ми е приятно с нея.. като си пишем също така разказвам нещо тя се смее.. казва си мнението тя ми разказва нещо.. и така .. наистина се чувствам щаслив като се сетя за нея..

filmimilmi
03-15-2010, 23:05
Има голямо значение дали тя ти пише първа или ти. Ако е първото, то със сигурност не го прави от любезност или защото няма по-близък сред абонатите си в скайп, че да си лафи с теб. Въобще ако казваш, че по 1-2 часа си лафирате, значи тя проявява горещ интерес и не е хубаво да го изпукаш. Скайп не оставя спомени. Покани я да излезете и да прекарате 1-2 часа качествено време навън, а не в скайп. Спомените са важни!

Addiced
03-15-2010, 23:08
просто я покани да излезете някой път птосто ей така

babyjoinmeindeath
03-16-2010, 13:00
докато си пишете някой път просто й кажи "какво ще кажеш да излезем некой път на кафе" така ще се разберете, ще й земеш номера, ще се видите и ако евентуално ти хареса може да й пишеш някакъв смс... нешо от сорта на "много ми хареса тая вечер... трябва да го повторим А-У" и така ще разбереш.. Не е трудно !

lastchoice
03-16-2010, 15:15
Покани я на среща. Според мен ще приеме. Пиши "знам 1 място дет праят много хубаво кафе.Искаш ли някой път да отиде".100% че ше каже "да".
Не му мисли ми направо пиши.Пък и ако откаже, не е единствена. 8-) :-o