PDA

View Full Version : Липса на ерекция



DekoDenev
03-15-2010, 23:11
Здравейте! Ще се опитам да бъда максимално кратък макар че с мислите които непрестанно нахлуват в главата ми ,ми се струва че това е невъзможно.на 17 съм, проблемът ми се крие в това че от 2 не получавам никаква ерекция или дори да я получа тя е кратка и недостатъчна за каквото и да било. По-страшното е че дори не изпитвам желание за секс с приятелката си ...всичко започна от една несполучлива вечер в която под влияние може би и на алкохола който изпих членът ми падна в най-неподходящият момент и после така и не можах да се възбудя отново може би и притеснението си каза думата,след този ден до сега не мога да извадя този проблем от главата си това буквално убива сексуалното ми желание винаги съм имал добра ерекция макар и да съм имал само една партниорка преди сегашната.Сега изпитвам напрежение само като си помисля за това че може да ми се случи отново и не мога да се престраша и да го направя с момичето си ...ужасно е виждам в очите и че ме разбира но знам че няма да е вечно и съвсем скоро нещета могат да се променят към много по лошо ако вече не са.В момента се чудя от къде да започна да структурирам ума и сетивата си така че да мога да дам на момичето ми това от което се нуждаем и двамата.Искренно се надявам вие да ми помогнете за това ! Като за последно ми се иска да помоля за уважение а не за присмивки и глупави подмятания!

domain
03-15-2010, 23:22
:-o Дай си 1 ден почивка - по-скоро почивка от делника. Някъде кросче, в гора или планина. Физическото натоварване повишава нивото на тестостерона и нагона респективно. Изобщо не се фимирай, за проблема - безброй мн фактори могат да окажат кофти влияние, че и психически да се закопаваш.

netmon
03-15-2010, 23:41
Приятел от това,което си написал виждам ,че и ти сам осъзнаваш откъде идва проблема и че не е на физическа основа а изцяло на психическа.Въпроса е обаче че вместо да се опиташ да се отпуснеш и да не мислиш за това ти продължаваш да си нагнетяваш още повече напрежение и да се притискаш сам до ъгъла.Разковничето е в желанието за секс,което не изпитваш или поне така си си въобразил.Как може да си на 17 и да не изпитваш желание за секс като тестостерона ти е на макс.Въпроса е че сигурно се сещаш за тази случка ,която си споменал,а нея трябва да си я избиеш от главата.Съзнанието превръща много въображаеми неща в реалност да знаеш.При други положения щях да те съветвам да пийнеш 1 за кураж,но в случая не е подходящо.Колкото и банално и тъпо да ти прозвучи накрая най-добрия начин е да говориш с момичето ако е разбрано и това което казваш на нас да го споделиш на нея и да снемеш малко от напрежението,а и тя да те накара да се отпуснеш.Айде че стана много дълго и наистина трябва малко повече самочувстие и без приказки от рода на липса на тва и онова ,а само можене :) И съветите на domain за разходка в планина и физическо натоварване също са много добри,защото с тежко натоварване освен ,че се повишава тестостерона се разтоварва и психиката.Успех и don't worry be happy :)

gir
03-16-2010, 06:47
Здравейте! Ще се опитам да бъда максимално кратък макар че с мислите които непрестанно нахлуват в главата ми ,ми се струва че това е невъзможно.на 17 съм, проблемът ми се крие в това че от 2 не получавам никаква ерекция или дори да я получа тя е кратка и недостатъчна за каквото и да било. По-страшното е че дори не изпитвам желание за секс с приятелката си ...всичко започна от една несполучлива вечер в която под влияние може би и на алкохола който изпих членът ми падна в най-неподходящият момент и после така и не можах да се възбудя отново може би и притеснението си каза думата,след този ден до сега не мога да извадя този проблем от главата си това буквално убива сексуалното ми желание винаги съм имал добра ерекция макар и да съм имал само една партниорка преди сегашната.Сега изпитвам напрежение само като си помисля за това че може да ми се случи отново и не мога да се престраша и да го направя с момичето си ...ужасно е виждам в очите и че ме разбира но знам че няма да е вечно и съвсем скоро нещета могат да се променят към много по лошо ако вече не са.В момента се чудя от къде да започна да структурирам ума и сетивата си така че да мога да дам на момичето ми това от което се нуждаем и двамата.Искренно се надявам вие да ми помогнете за това ! Като за последно ми се иска да помоля за уважение а не за присмивки и глупави подмятания!

И аз бях така 1-2 години, докато веднъж не се получи с подходящата жена. Оттогава страхът изчезна и нещата си стават. Просто трябва да спреш да мислиш, че не става, да си убеден, че си става...
Иначе, ако искаш, пробвай с виагра. Вдига го на 100 %, НО, ПОМНИ, ЧЕ ИМА СЛУЧАИ НА УВРЕДЕНО ЗДРАВЕ ОТ ХАПЧЕТА, така че...по-добре си действай на природна основа...

DekoDenev
03-16-2010, 07:20
да знам..че с друго момиче няма да е така няма да го има напрежението но аз искам да бъде с нея виаграта наистина ли помага на 100% може би ако взема един два пъти просто за да ме отпуши едва ли ще е проблем

gir
03-16-2010, 07:37
да знам..че с друго момиче няма да е така няма да го има напрежението но аз искам да бъде с нея виаграта наистина ли помага на 100% може би ако взема един два пъти просто за да ме отпуши едва ли ще е проблем

Аз лично само казах, че се случи една търпелива, точна, разбрана (каквато е твоята приятелка) да ми помогне да го преодолея тоя комплекс. Иначе не те съветвам да си зарязваш приятелката. Тя е точната в твоя случай. Само те съветвам ти да се успокоиш и да не мислиш ще стане ли или не, и ще вземе, че ще стане...
Ами за виаграта ме е страх, щото някои (примерно може да са 1 на 500) ослепяват или им се поврежда нещо. Като всяко хапче си има странични ефекти, ама...де да знам - мини на преглед при личния си лекар, кажи му/й какво си боледувал преди, какво си пил и т.н., и ако ти каже, че не ти е противопоказно - давай!
Определено го вдига на 100 % и да не щеш :D Няма майтап. А и държи няколко часа...Така че - прецени си рисковете и дай да се отпушат нещата.Определено и аз си мисля, че може да отпуши. Стискам ти палци!
(И чети противопоказанията на упътването, ей! Да не се шокираш нещо. Примерно повечето хора като го пият това и после виждат , за няколко часа, малко в синьо. Примерно лапата ти свети бяло, ама я виждаш като синя или лилава...Това е "нормален" страничен ефект, за другите - дай боже да нямаш!) Много се радвам, че приятелката ти е свястно момиче и, че сте добра двойка!

dimitar_ak
03-16-2010, 07:58
Сега си дай почивка и не правете секс когато трябва а когато го поискаш.

DekoDenev
03-16-2010, 08:37
така и ще направя ...определено знам че момичета като нея са рядкост тъпото е че дори не говорим за това и се получава малко конфузно напрежението си ме удря в тавана но ще се постарая да го превъзмогна (благодаря за хубавото мнение)

Emilen
03-16-2010, 08:40
Забрави за виаграта. Елиминирай проблема, след като знаеш от какво естество е. Ако наистина тя в "истинската", най-добре открито сподели с нея опасенията си. В такъв случай ще разбере. Иначе просто не е тя човекът, заради който трябва да се притесняваш.
Мисля, че проблемът може да го реши тя, ако използва женската си интуиция. Жалко, че питаш ти, а не тя. Иначе щях точно да й кажа какво да опита и с голяма вероятност щеше след не много време всичко да си дойде на мястото.

gir
03-16-2010, 09:01
Забрави за виаграта. Елиминирай проблема, след като знаеш от какво естество е. Ако наистина тя в "истинската", най-добре открито сподели с нея опасенията си. В такъв случай ще разбере. Иначе просто не е тя човекът, заради който трябва да се притесняваш.
Мисля, че проблемът може да го реши тя, ако използва женската си интуиция. Жалко, че питаш ти, а не тя. Иначе щях точно да й кажа какво да опита и с голяма вероятност щеше след не много време всичко да си дойде на мястото.


И добре, че не пита тя. :oops:

Просто той трябва да е с нагласата да не се притеснява, ако не стане, ама това трудно се постига...Може да се договорят с нея в продължение на няколко месеца само да си правят петинг, без очаквания за друго и през това време, като вече се е освободил от мисълта за неуспеха, ще стане...иначе, за по-бързо, с виаграта, ама да си има едно на ум.

Emilen
03-16-2010, 10:36
Аха. С това съм съгласен.
Сега пак може да се напряга и да не ще да му стане. А ако тя има инициативата, почти винаги се получава. Затова беше по-добре тя да пита, ама както и да е.
Във всеки случай, ако се опитват да го направят "на всяка цена" и се редуват неуспех, след неуспех(както май изглежда, че е в случая), резултатите са плачевни.
Въздържане известно време ще е от полза, във всеки случай. Ама и самозадоволяването е "забранено" на питащия през този период. Иначе нищо няма да стане.

gir
03-16-2010, 10:42
Аха. С това съм съгласен.
Сега пак може да се напряга и да не ще да му стане. А ако тя има инициативата, почти винаги се получава. Затова беше по-добре тя да пита, ама както и да е.
Във всеки случай, ако се опитват да го направят "на всяка цена" и се редуват неуспех, след неуспех(както май изглежда, че е в случая), резултатите са плачевни.
Въздържане известно време ще е от полза, във всеки случай. Ама и самозадоволяването е "забранено" на питащия през този период. Иначе нищо няма да стане.


Особено важно последното изречение!
+1

lostfan
03-17-2010, 08:48
Пий една чаша червено вино преди секс,ако държиш на алкохол пий 2,така няма да се напиваш,но ще смъкнеш напрежението поне малко ;) Може даже и да изключиш от акъла си,че няма да ти стане.Опитай и аз имам същия проблем по някой път. Пий един РедБул ако трябва ;) Простот рябва да си го махнеш от акъла това нещо но е трудно..Ако трябва 4 часа бъди с нея и се опитвай докато стане :)

Ivan2322
04-17-2013, 04:19
VigaPlus лекарство за еректилна дисфункция – vigaplus.com (http://www.vigaplus.com/bg/index.php?id=61b6c6)