PDA

View Full Version : Проблем с приятеля ми



betyrk
03-16-2010, 07:27
Здравейте.Имам проблем свързан с гаджето ми...Той е на 22,което предполага,че за човек който работи би трябвало да е сериозен в отношение срещи имам в предвид часове.Много пъти ми казва слизай долу след 2 мин.Аз слизам след 10 и него още го няма...100 пъти му се сърдих за това 100 пъти му обеснявах да си преценява времето и той ок ок...Снощи му казах че днес имам среща в 11 с приятелки и той окк ще дойда,а той снощи имаше парти и се предполага,че се е прибрал късно,но разбира се не се е сетил да си навие аларма примерно за да стане...просто винаги прави някакви такива неща,които адски ме дразнят..вече незнам какво да правя?Съвет?

valdesbg
03-16-2010, 07:29
Ми.. давай с неговите камъни в неговата градина.

Щом си играете такива детски игри.. :D

betyrk
03-16-2010, 07:29
на 18 съм,но той винаги след това се изнивява и прави всичко възможно мен да ме изкара виновна...

gLypChenCee
03-16-2010, 07:36
Спри да му обръщаш внимание.

Ако си уредите среща в 11:00 ти отивай в 12 без нещо. Няма все на теб да ти е гадно.. сеш се?!

SoStarstruck
03-16-2010, 08:45
Аааа,'извинява' ти се и изкарва теб виновна?? Омгг ..

Не знам дали сте правили секс вече,но ако да,ми е ясно защо е с теб .. Само за убиване на свободното си време. Както казаха по-горе,ако държеше на теб нямаше да прави лапешки номера .. ;)

gir
03-16-2010, 08:52
ами заебавай го.. к'во го чакаш постоянно да те изцепва тай.. ако не го обичаш просто го оставяй и си живей живота, или си тарси ново аверче към което няма да има такива грешки.. не виждаш ли че пича отделя хипер малко време за теб и нему пука достатачно за да те задаржи :(

ТОЧНО ТАКА! На времена имаш супер-точни мнения! И аз казвам същото! Твоят приятел е безотговорен.

DevilWish
03-16-2010, 09:06
Абе човека работи не може всичко да става на секундата, която поискаш да стане.Давай го по--спокойно.колко време сте заедно?Ти на колко си? Ако си малка, може наистина мн мн да не му пука за теб.Говорете, но не го оставяй да казва ок ок, а просто го постави на мятото му..А ако не можеш хич не се занимавай.

buttertoast
03-16-2010, 09:18
моя ми направи така 2-3 пъти в първите дни като тръгнахме, казах му че това нещо супер много ме дразни и повече не го е правил. пробвай да се отстоиш следващия път твоя като те изкара виновна, за 22 годишен не постъпва зряло.

ShtrudeL
03-16-2010, 09:25
Оф...

Закъснява - зарежи го
Не ми обръща лигавото внимание - зарежи го
Има 6-ти пръст - зарежи го
Искам да е нон стоп с мен,ама той не иска - зарежи го
Държи се не знам си как - зарежи го

Ми и мойто не винаги е точно,ама си знам и не излизам да кажем в толкова в колкото ми е казал,еми малко след тва и така сме "точни и двамата". ^^

Вие за най-малката глупост се късате...ей това е детска му работа...и несериозна. Вместо да си поговоритеи да се оправите избирате най-лесното. И не разбирам защо хора,които изобщо не знаят как стоят нещата м/у авторката и лицето Х я съветват толко тъпо да го зареже. Тя може да ни го представя по един начин от нейната си гледна точка,а той да е съвсем друг.


П.П Авторката...не бъди толко голяма перфекционалистка. Оо

Metal
03-16-2010, 10:49
Спри да му обръщаш внимание.

Ако си уредите среща в 11:00 ти отивай в 12 без нещо. Няма все на теб да ти е гадно.. сеш се?! :)

dimitar_ak
03-16-2010, 10:53
Ако почнат да си играят на номера с връзката е свършено. Това определено е поведение на човек, който не гледа сериозно на теб. Ти не си приоритета му. Разиграва те, а ти му тичаш по гъза. Дай му ясен знак, че това няма да мине и може да те изгуби