PDA

View Full Version : Въпрос.



gLypChenCee
03-16-2010, 08:26
Значи, реших да пробвам една диета.

тя е следната :

4 дена на вода, чай [без захар, може една лъжичка мед] и прясно изцедени плодове. а може и самите плодове.
и понеже съм чувала че ако отслабнеш толкова бързо и почнеш да се тъпчеш ги качваш двойно, за това след тея 4 дена ще карам г/д на 2-3 филийки мах на ден .. и ще избягвам да ям сладко и мазни работи.
Знам, че може да си причиня язва ама не ми пука.
Та въпроса - ако след една седмица направя пак тва 4 дневното и така цял месец, и ако действително отслабна с към ;/ 10на кг. [горе долу] бихте ли ми препоръчали някаква диета за поддържане щото ако тряя цял живот да карам на фотосинтеза.. 8-) Мерсии предварително.

HauteCouture08
03-16-2010, 09:53
Колко си висока и колко тежиш в момента? И как ако направиш язва не ти пука?? Знаеш ли колко е сериозно това, а толкова време на вода чай и хляб...незнам трябва да имаш супер силна воля за да успееш! Но това не е шега работа!

Shadowsogirl
03-16-2010, 12:36
Освен, че ти трябва воля, толкова много може да си навредиш на здравето... Нали знаеш какво става като имаш язва? Тогава наистина ще се лишаваш от много храни и ще ходиш по мъките... Храни се здравословно, разделно, спортувай, но не гладувай.

unstable
03-16-2010, 13:33
така, говоря ти като човек, чиято най-добра приятелка от години се мъчи с всякакви диети и покрай нея знам кви ли не глупости и подробности за диетите :D
първо, съмнявам се, че ще издържиш на тая диета дълго време .. в смисъл, воля, глупости, ама все пак - веднъж ше стане, два пъти, окей .. ама в продължение на цял месец?
да не забравяме и гадостите, които ше ти причини - здравето, става въпрос. нямаш представа какво е да имаш язва, не говори така (: ако хората можеха да карат само на чайче и плодове, нямаше да ядем месо и въглехидрати :D учила си биология, предполагам, знаеш какви точно храни са необходими на здравия организъм (:

съжалявам, че не ти отговорих на въпроса, но просто .. вече почвам да се плаша от тая мания за "отслабване на всяка цена!" (: намери си подходяща, балансирана диета, нещо, което да не ти скапе организма ..

schhhhhhh
03-16-2010, 13:57
Направи си Вега тест, за да разбереш кои храни се усвояват от организма ти и кои не. Като ти дадат резултатите ще ти съставят примерен хранителен план, който да следваш.
Имай предвид, че няма да свалиш повече килограми ако караш на по-строга диета, организмът има нужда от определени хранителни вещества и в даден момент той сам ще си ги набавя от всичко, което може, така че не се ограничавай максимално, няма да се получи.
А да, спортувай заедно с хранителния режим. Успех!
:)

brokeninside13
03-16-2010, 14:10
Направи си Вега тест, за да разбереш кои храни се усвояват от организма ти и кои не. Като ти дадат резултатите ще ти съставят примерен хранителен план, който да следваш.
Имай предвид, че няма да свалиш повече килограми ако караш на по-строга диета, организмът има нужда от определени хранителни вещества и в даден момент той сам ще си ги набавя от всичко, което може, така че не се ограничавай максимално, няма да се получи.
А да, спортувай заедно с хранителния режим. Успех!
:)

Ам знаеш ли добър такъв център където го правят този тест?

anna93
03-16-2010, 14:31
Направи си Вега тест, за да разбереш кои храни се усвояват от организма ти и кои не. Като ти дадат резултатите ще ти съставят примерен хранителен план, който да следваш.
Имай предвид, че няма да свалиш повече килограми ако караш на по-строга диета, организмът има нужда от определени хранителни вещества и в даден момент той сам ще си ги набавя от всичко, което може, така че не се ограничавай максимално, няма да се получи.
А да, спортувай заедно с хранителния режим. Успех!
:)

Ам знаеш ли добър такъв център където го правят този тест?

Откъде си?

brokeninside13
03-16-2010, 19:20
София :)

anna93
03-17-2010, 02:51
гр. София, ул. Панайот Волов 4 Студио МВ тел.:0886 180 464

Този адрес и телефон беше даден в един сайт.

iLoveChocolate
03-17-2010, 05:33
и каква Е цената на един такъв тест?

Loshotia
03-17-2010, 06:37
На авторката искам да и кажа, че ще започне да и пук за язвата, когато болките станат кофти, когато тръгне по лекари и и кажат, че, за да не я боли трябва да яде едни определени храни, от които се пълнее между другото и, когато трябва да дава пари за лекарства вместо за кафета и дрешки.

Иначе и аз съм любопитна за този тест- каква му е цената и как се прави?