PDA

View Full Version : Спешно ми трябва помощ за есе по литература :(



coollove9
03-16-2010, 12:18
Госпожата по литература ще ни оценява есе на тема '' Какво за мен е образованието" някой ще ми помогне ли защото моите идеи не ги харесва :( не мога сама да измисля тя сама ми каза че не ставам за това :neutral: :neutral: :neutral: помощ моля ви ! :(

Грешен раздел.
kalpazanka

WaterLilly
03-16-2010, 19:23
Виж, госпожата ти е пълна идиотка. Есето е твоето собствено мнение и тя няма право да ти каже, че идеите и твоята гледна точка към нещата "не стават." Може да ти каже, че не са добре развити, но най-малко трябва да уважава мнението ти. Но след като все пак искаш хубава оценка и вероятно няма да имаш смелостта да й го кажеш, ето няколко идеи (за които сигурно сама си се сетила и е казала, че не стават xD):
1. Начин за реализиране в живота. Единствения път към това да намериш работата, чрез която можеш да се издържаш.
2. Начин да откриеш какво харесваш и в какво си добър.
3. Начин да докажеш, че можеш да се справиш и да изпълниш целите си с упорит труд.
4. Подготвяне за истинския живот. Докато си жив, се учиш. В истинския живот ще винаги ще има тестове и изпити. Развиване на културата, изграждането и "каляването" на личността и т.н.
Дано помогне.

MimiKalcheff93
03-17-2010, 12:48
[quote="WaterLilly"]Виж, госпожата ти е пълна идиотка.

Не обиждай , не казвам ,че г-жата е права , но запази своето ниво . (: :-D


''Есето е твоето собствено мнение и тя няма право да ти каже, че идеите и твоята гледна ''

За това съм абсолютно съгласна , coollove9 , трябва да изразиш своята лична позиция . Напиши това ти мислиш , развии проблема .А ако г-жата не го иска , посъветвай се с някой друг учител по БЕЛ! (:

може да развиваш примерно идеята ,че образованието е отворена вратична за всеки човек , който иска да се развива и да постигне нещо в живота.. че всички трябва да оценим това за което преди да се борили хората в държавата ни , за да можем един ен образованието да е достъпно за всички .Това е услуга за нас! (: