PDA

View Full Version : повторен опит за сближаване?



unstable
03-16-2010, 13:39
имам въпрос, не само към дамската, а и към мъжката част от форума :)

имаме момче и момиче :D поддържат контакти на приятелско ниво, докато на момчето не му хрумва да опита с момичето. скайп, разговори, ала-бала - няколко пъти излизане. момичето не знае какво иска и в крайна сметка се държи повече приятелски с момчето, отколкото е.. добре.
момчето продължава да й пише, вече без намеци и закачки. на момичето й идва умът в главата и се сеща, че все пак и тя иска да се опита с него :D

въпросът ми в крайна сметка се състои в това: има ли смисъл да опитвам да съм с него, да го карам да излизаме пак, да се държа по-така, абе разбирате ме :D или когато едно момче премине на етап "приятелски чувства" .. връщане назад няма и не мога и да се надявам за малко по-..интимни отношения? (:

надявам се, че няма да ме затрупате с ебавки или злобни коментари .. че съм зле, зле съм :D

dimitar_ak
03-16-2010, 13:44
Ще ти го кажа директно - при момчетата няма такова нещо като чисто приятелство с момиче. Намекни му за друго и гледай резултата. Ще те резне само ако има някоя друга

valdesbg
03-16-2010, 13:46
Абе з амомчето няма проблем да върне пак мераците се. Щото просто приятелство към момиче.. няма :)

Така че - ако го искаш - дерзай :)

unstable
03-16-2010, 13:49
да де, проблема е в тва, че напоследък отношението му става плашещо приятелско, даже си мисля, че ако карам директно (щото с 'тактичното поведение' малко не се обичаме) .. ше взема да го стресна, откажа или нещо от тоя сорт :D

а иначе мога да поспоря по въпроса за приятелство момче/момиче, ама някой друг път :D и друга тема, евентуално (:

yoyoo
03-16-2010, 13:53
има приятелство между момче и момиче .. но в 95 % момчето винаги иска и нещо повече .. така че действай..

valdesbg
03-16-2010, 13:55
Ънстейбъл - вече сме я дъвкали тая тема :)

И за жалост твойта теза не беше сред печелившите :Р

А иначе - няма бе.. момчетата обичат директните момичета. А ако се плашат от такова нещо - значи не са никакви момчета. А пъзльовци :)

unstable
03-16-2010, 14:08
това за плазмодия ми хареса :D иначе всякви момчета има, аз затва питам ^^



иначе мерси за отговорите, ше действам и ше видим к'во ше стане .. не може да е по-зле от сегашното положение :D

EdinBulgarin
03-16-2010, 21:21
Ммм такова животно като режим на "приятелски чувства" не съществува. Моля не го бъркайте със симулация на режим "приятелски чувства" :D
Това е версия която винади е ДЕМО. При 'n' наброй срещи се появява, ама само да дадеш знак и тва изчезва все едно никога не е било така. :D 8-)

gLypChenCee
03-17-2010, 07:45
Ммм такова животно като режим на "приятелски чувства" не съществува. Моля не го бъркайте със симулация на режим "приятелски чувства" :D
Това е версия която винади е ДЕМО. При 'n' наброй срещи се появява, ама само да дадеш знак и тва изчезва все едно никога не е било така. :D 8-) 8-) 8-) 8-)

stili4a
03-17-2010, 08:11
Давай смело, може би той чака ти да направиш първата крачка.

kris4ety14
03-17-2010, 08:42
когато едно момче премине на етап "приятелски чувства" .. връщане назад няма Минеш ли в графата "Приятели и незначителни субекти", ако ще на главата си да застанеш, няма да му промениш мнението. Той си набива в главата първото впечатление и след това не го е еня каква си ти, какво чувстваш - тоест не ще да те опознае или да се опита да се постави в твоята ситуация.

onestar
03-17-2010, 11:12
Абе з амомчето няма проблем да върне пак мераците се. Щото просто приятелство към момиче.. няма :)

Така че - ако го искаш - дерзай :)
Има, Владо... :)

>>> Покажи му, че искаш нещо повече от приятелство, ако желанията са споделени е много вероятно да се получи.

valdesbg
03-17-2010, 11:24
Абе.. има, по принцип :)

Но това е една друга тема. Която с нищо не се застъпва със сегашната.

Такива работи :)