PDA

View Full Version : Моето творение.



Niakoitam
03-16-2010, 14:17
Я да видим дали моето творение ще ви хареса:

Времето минава,отлита неусетно, а ти чакаш.Чакаш с цялото си сърце любовта да похлопа на твоята врата, същевременно страхувайки се от нея. Очакваш я, желаеш я страхуваш се, но тя не те търси, като че на пук. Няма я. Като че нарочно се крие от теб. Лъч надежда и след това отново тъмнина, непрогледна и болезнена. Дали тя всъщност не чака теб, да си повярваш, да я намериш сам? Но къде...и как? Нямаш сили, страхуваш се и същевременно ти се иска да го кажеш на целият свят. Но не го правиш. Защо ли? Какъв е смисълът,нима някои ще те разбере достатъчно, така както ти сам се разбираш? И седиш в тъмнината...тъжен...самотен.. .разчитайки по някое време тя да се появи, да ти се разкрие и да те отърве от страховете ти. Да полетиш с нея в един танц, танц подобен на тези невероятни танци, които си виждал само в своите сънища!


П.П. Нямам никакъв опит в писането. Просто преди малко реших да си направя някакъв по-оригинален статус за Facebook и то като тръгна,стана....малко голямо за Facebook статус може би. :)

SmilezZz
03-16-2010, 14:23
Има си специален раздел за личното творчество ( "Лично Творчество" )
Но си е хубавичко

Niakoitam
03-16-2010, 14:27
Е, незнам чак пък да е творчество. :)

Просто си излях вътрешните емоции набързо. :)

ShtrudeL
03-16-2010, 14:36
Това не е за всеки. Откажи се. Депресарско,банално. Не ми харесва.

yoyoo
03-16-2010, 14:42
хареса ми

bogzfaggot
03-16-2010, 14:43
Съкс..Нищо оригинално не прочетох,по скоро ми звучи като научна статия

Niakoitam
03-16-2010, 14:45
Това не е за всеки. Откажи се. Депресарско,банално. Не ми харесва.

Всеки човек си има своята "депресарска" страна. И ако ти ми кажеш че си винаги щастлива (не да се правиш, а да си), никога не те наляга тъка и за нищо не ти пука еми сори, но няма да ти повярвам...и то именно, защото съм успял да вникна по на дълбоко в хора, според, които такова нещо като тъга и слабости не съществуват( да бе за пред хората). Моля ти се, но попадна на "парче" психолог.

Да знаеш...аз за пред повечето хора съм голям щастливец, понякога и лигльо или вулгарен и проблеми нямам никакви .

fenastz
03-16-2010, 19:01
Това не е за всеки. Откажи се. Депресарско,банално. Не ми харесва.

Всеки човек си има своята "депресарска" страна. И ако ти ми кажеш че си винаги щастлива (не да се правиш, а да си), никога не те наляга тъка и за нищо не ти пука еми сори, но няма да ти повярвам...и то именно, защото съм успял да вникна по на дълбоко в хора, според, които такова нещо като тъга и слабости не съществуват( да бе за пред хората). Моля ти се, но попадна на "парче" психолог.

Да знаеш...аз за пред повечето хора съм голям щастливец, понякога и лигльо или вулгарен и проблеми нямам никакви .

Спокс, ако видиш ранните й теми във форума, ще се пръснеш от смях 8-)

peachY
03-16-2010, 19:16
на мен ми хареса, добре се е плучило :) сигурен съм че можеш да станеш и доста по-добър/а ако продължиш пишеш :]

ShtrudeL
03-16-2010, 19:42
Това не е за всеки. Откажи се. Депресарско,банално. Не ми харесва.

Всеки човек си има своята "депресарска" страна. И ако ти ми кажеш че си винаги щастлива (не да се правиш, а да си), никога не те наляга тъка и за нищо не ти пука еми сори, но няма да ти повярвам...и то именно, защото съм успял да вникна по на дълбоко в хора, според, които такова нещо като тъга и слабости не съществуват( да бе за пред хората). Моля ти се, но попадна на "парче" психолог.

Да знаеш...аз за пред повечето хора съм голям щастливец, понякога и лигльо или вулгарен и проблеми нямам никакви .

Спокс, ако видиш ранните й теми във форума, ще се пръснеш от смях 8-)

Хората се променят непрекъснато,но да не обсъждаме мен. Аз съм си умно и умно и и гениално и преди и сега <3

По темата: Не само,че е депресарско...остави тва... и на мен ми е било тъжно...ама в тва няма нищо различно и оригинално. Супер лигаво е.

smiirnoff
03-16-2010, 19:48
В началото ми привлече вниманието, но после нещо не ми хареса .. не знам. Няк'во странно - като от ония гласове на филмите, дето се пускат накрая при гаден момент .. и нещо не ми се върза началото с края. И в края имаше много въпроси и стана с много защота.
И все пак е хубаво.

BlueParadise
03-16-2010, 19:51
Не е много за пред "публика" ...

Niakoitam
03-17-2010, 06:00
Това не е за всеки. Откажи се. Депресарско,банално. Не ми харесва.

Всеки човек си има своята "депресарска" страна. И ако ти ми кажеш че си винаги щастлива (не да се правиш, а да си), никога не те наляга тъка и за нищо не ти пука еми сори, но няма да ти повярвам...и то именно, защото съм успял да вникна по на дълбоко в хора, според, които такова нещо като тъга и слабости не съществуват( да бе за пред хората). Моля ти се, но попадна на "парче" психолог.

Да знаеш...аз за пред повечето хора съм голям щастливец, понякога и лигльо или вулгарен и проблеми нямам никакви .

Спокс, ако видиш ранните й теми във форума, ще се пръснеш от смях 8-)

Хората се променят непрекъснато,но да не обсъждаме мен. Аз съм си умно и умно и и гениално и преди и сега <3

По темата: Не само,че е депресарско...остави тва... и на мен ми е било тъжно...ама в тва няма нищо различно и оригинално. Супер лигаво е.

Ами мен пък си ми харесва. Даже май хората са прави като казват излей си мъката като я напишеш и ще ти мине. Като го написах и го постнах тук, някакси...ми стана по-леко. Но вече все повече започвам да се замислям дали да го поствам. Не че някой който не е изпитвал това, за което говоря ще се сети даже и за какво става на въпрос, но все пак ще допусна прекалено дълбоко хората, които ще се сетят и ме познават. А аз винаги съм мразел да ме съжаляват.

gLypChenCee
03-17-2010, 07:41
;/

onestar
03-17-2010, 10:35
Хубаво е. Като го прочетох се сетих, че преди време и аз бях написала нещо... подобно (не като съдържание, а като цел, или... не мога да намеря точната дума).
Та се замислих дали да не го постна и аз... може би още малко тежест и... ще го направя.
Поздрави!

smiirnoff
03-17-2010, 16:40
Напиши едно по - весело :Д.

Amiable93
03-17-2010, 18:16
Хубаво е :)
Наистина, човек понякога иска да бъде обичан, обаче се страхува да не бъде наранен ..
Това е все едно да те е страх да отпиеш от топлия чай, защото може да се опариш.

fenastz
03-17-2010, 18:26
Хората се променят непрекъснато,но да не обсъждаме мен. Аз съм си умно и умно и и гениално и преди и сега <3

По темата: Не само,че е депресарско...остави тва... и на мен ми е било тъжно...ама в тва няма нищо различно и оригинално. Супер лигаво е. и си красиво :oops: по темата:

Става , Браво.:)

:razz: бахти отчаяния

Niakoitam
03-17-2010, 21:54
Хубаво е :)
Наистина, човек понякога иска да бъде обичан, обаче се страхува да не бъде наранен ..
Това е все едно да те е страх да отпиеш от топлия чай, защото може да се опариш.

Аз не се страхувам толкова че ще бъда наранен, колкото се страхувам че не мога да дам на момичето, това, което ми се иска и не искам да съм егоист да мъча и някое момиче. :) Но все пак желая любовта де. :)

doni89
03-18-2010, 06:05
+

DevilWish
03-18-2010, 08:18
Не е лошо.Началото е много впечатляващо, но ако го съкратиш, ще е по-добре ;)

Yancheto
03-18-2010, 20:45
Хубаво, няма лошо , пиши, изливай си душата, ама на мен не ми харесва. Сега не казвай, че не те разбирам.Не си мисли, че имам нещо против теб и факта ,че си решил да пуснеш това- щом ти помага, прави го. Но творението ти е наистина някакво такова гадно и лигаво. Абсолютно банално и с нищо неотличаващо се.

Niakoitam
03-19-2010, 06:13
Хубаво, няма лошо , пиши, изливай си душата, ама на мен не ми харесва. Сега не казвай, че не те разбирам.Не си мисли, че имам нещо против теб и факта ,че си решил да пуснеш това- щом ти помага, прави го. Но творението ти е наистина някакво такова гадно и лигаво. Абсолютно банално и с нищо неотличаващо се.

Нищо няма да кажа, спокойно. Не ти харесва....ами хубаво,значи си от хората на които не им харесва. Както забелязваш има и хора, на които им харесва така че всеки си има вскус. "Разни хора, разни идеали" са казали хората. Или както има една бъзикчийска група във Facebook "Разни хора, разни психически отклонения" :D