PDA

View Full Version : Любовна дилема...



zvezdichkatawe
03-16-2010, 15:11
Tа.. моя проблем е следния една приятелка харесва едно момче ама тя е направо луда по него, Hо от известно време с това момче започнахме да движим в една компания и сега и аз започнах да го харесвам,но неискам да и казвам или да правя каквато и да е крачка към момчето защото преди време това се повтори с нея нейна приятелка тръгна с момчето което харесваше... незнам какво да правя
:( :cry: ](*,) :-k

LittleCuteStar
03-16-2010, 17:18
аммм . . . По добре говори с нея ! Според мен това е най-добрия изход от ситоацията :(


Късмет ! :-)

mimm4ety25
03-16-2010, 17:32
гледай ти да си добре....мислиш ли ако ти си на нейино място тя ще се замисли...според мен НЕ!!! всеки гледа на него да му е добре...да звучи тъпо и съм сигурна че ще се намери някой да каже...приятелите са по важни от гаджетата...наистина е така в някои случеи...ама когато си сигурна в приятелстовто на даден човек...а в сегашни дни това се случва много рядко... :) така че моя съвет е помисли кой е по важен... ? :)

tedak
03-18-2010, 12:36
незнам какво да ти кажа ...
:( :smt056 Aко я чувстваш достатъчно близка не го прави, но ако не ти е кой зне колко добра фр и момчето си заслужава се бори за него

Paramour
04-07-2010, 16:12
Според мен изчакаи малко време, за да видиш дали привличането към въпросното момче ще продължи, защото може да е нещо кратко.
Ако продължи поговори с твоята фр... и се разберете. В смисъл никоя да не се сърди иии да... ако не ти е толкова добра приятелка и момчето е яко и си заслужава- бори се за него! :) :)

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 17:24
Пфуу.. ако ти е приятелка - ще те разбере.. за какво трябва да се избивате за някой, като има още хиляда. Ако толкова го харесваш, просто поговори с нея. Но си мисля, че момчето няма да си заслужава, и просто ще си развалите приятелсвото.