PDA

View Full Version : Как да му разкрия чувствата си?



gevitooo
03-16-2010, 15:55
Здравейте!
Няма да ви разказвам историята си, накратко решила съм да действам (без значение колко усилия ще ми коства да го направя). Той е в моя клас и съм решила да му разкрия чувствата си към него. Въпроса ми е какви думи да използвам, защото всичките тия "Искаш ли да ми станеш гадже?" и тем подобни са ми адски противни (а като се знам колкото и противни да са ми от притеснение и незнание (неопитност) ще изтърся точно това) благодаря предварително, на тези които ми помогнат!!!

Kukumqvka
03-16-2010, 15:58
Кажи му,че нещо в него те привлича.И ако при него е така нещата просто ще се случат ..

MaLkaTa_LaDy
03-16-2010, 15:58
Не казвай, показвай!

annabelJB
03-16-2010, 16:09
Здравей :) Би трябвало да сте се сприятелили вече. Не действай на сляпо-виж дали той се закача,как се държи като цяло, защото най-накрая може да се подиграе с теб.Като видиш как стоят нещата, го задръж след училище и му кажи, че го възприемаш, като повече от приятел :) Би трябвало да се усети, айде успех :-)

gevitooo
03-16-2010, 16:24
Здравей :) Би трябвало да сте се сприятелили вече. Не действай на сляпо-виж дали той се закача,как се държи като цяло, защото най-накрая може да се подиграе с теб.Като видиш как стоят нещата, го задръж след училище и му кажи, че го възприемаш, като повече от приятел :) Би трябвало да се усети, айде успех :-)
Ами не сме се сприятелили чак кой знае колко, но може да се каже сме по-близки от преди време говорим си, смеем се заедно на разни простоии, закачаме се, доста често ни се срещат погледите след което или аз или той бързаме да погледнем на другаде, дори приятелите му го бяха бъзикали ама той не знае че съм чула. мисля че и той има някакви симпатии затова реших да действам (ама неопитна съм какво да се прави :oops: )

annabelJB
03-16-2010, 16:25
Давай тогава :) Стискам ти палци :-)

SkiCatA
03-16-2010, 16:37
Здравейте!
Няма да ви разказвам историята си, накратко решила съм да действам (без значение колко усилия ще ми коства да го направя). Той е в моя клас и съм решила да му разкрия чувствата си към него. Въпроса ми е какви думи да използвам, защото всичките тия "Искаш ли да ми станеш гадже?" и тем подобни са ми адски противни (а като се знам колкото и противни да са ми от притеснение и незнание (неопитност) ще изтърся точно това) благодаря предварително, на тези които ми помогнат!!! Еми отиваш при него и му казваш:
-Здрасти мило, много ма кефиш.Искаш ли да станем гаджета и ше ти пусна. :D :D :D :D - Тогава вече ще се съгласи . :D :D Поне така мисля !?!

AlaBalaa
03-16-2010, 16:53
Здравейте!
Няма да ви разказвам историята си, накратко решила съм да действам (без значение колко усилия ще ми коства да го направя). Той е в моя клас и съм решила да му разкрия чувствата си към него. Въпроса ми е какви думи да използвам, защото всичките тия "Искаш ли да ми станеш гадже?" и тем подобни са ми адски противни (а като се знам колкото и противни да са ми от притеснение и незнание (неопитност) ще изтърся точно това) благодаря предварително, на тези които ми помогнат!!! Еми отиваш при него и му казваш:
-Здрасти мило, много ма кефиш.Искаш ли да станем гаджета и ше ти пусна. :D :D :D :D - Тогава вече ще се съгласи . :D :D Поне така мисля !?!
браво бе ...

та както другите викат след часовете го задръж и му кажи, че го харесваш и си тръгни или не знам той на другия ден ще ти отговори по скайп или на момента :)

AnzaRe
03-16-2010, 17:02
Искам просто да задам един обикновен и лесен въпрос?
Как можеш да покажеш чувствата си?Помисли си!

dunce
03-16-2010, 17:13
Не казвай, показвай!

=;
в допълнение, предложи му да излезете някъде(било кафе или разходка)

valdesbg
03-16-2010, 17:20
Абе.. кво да ти кажа :)

Квото и да ти кажем - пак ще запецнеш като си пред него(явно) и ще изръсиш най-голямата простотия.

А ако нашия те харесва - каквото и да му кажеш - няма да има значение. Защото отговора ще е ясен :)

В противен случай - каквото и д аму кажеш ще те отреже/мотае.

Така че приказвай си каквото ти е на душата.

xNiKx
03-16-2010, 19:13
Не ви е трудно на вас - момичетата. :D Спокойно, ако той те харесва, не е нужно да му цитираш стихове. Момчетата просто трябва да ги побутнеш малко, щото сме срамежливи попринцип. Кажи му просто, че го харесваш, ако и той те харесва, работата е уредена, ако не.... вече си го казаха хората, каквото и да кажеш, няма да има смисъл (в това изречение май има прекалено много запетаи,,,,). Ама не стой да чакаш перфектния съвет, действай, че може и да не те чака дълго. М-у другото, браво за куража, не са много момичетата, които правят първата стъпка. :)

gevitooo
03-16-2010, 19:39
Не ви е трудно на вас - момичетата. :D Спокойно, ако той те харесва, не е нужно да му цитираш стихове. Момчетата просто трябва да ги побутнеш малко, щото сме срамежливи попринцип. Кажи му просто, че го харесваш, ако и той те харесва, работата е уредена, ако не.... вече си го казаха хората, каквото и да кажеш, няма да има смисъл (в това изречение май има прекалено много запетаи,,,,). Ама не стой да чакаш перфектния съвет, действай, че може и да не те чака дълго. М-у другото, браво за куража, не са много момичетата, които правят първата стъпка. :)
Ееее...да ти кажа на никой не му е лесно :) :) :) и недей да ме поздравяваш, за нещо което все още не съм направила, че като се знам може да ме хване шубето в последния момент и нищо да не направя :( (колкото по-скоро имам удобен момент ще го направя, моля се да не почнат мислите в тип "ами ако..." , ако се случи нещо ще разказвам)

xNiKx
03-16-2010, 20:25
Не ви е трудно на вас - момичетата. :D Спокойно, ако той те харесва, не е нужно да му цитираш стихове. Момчетата просто трябва да ги побутнеш малко, щото сме срамежливи попринцип. Кажи му просто, че го харесваш, ако и той те харесва, работата е уредена, ако не.... вече си го казаха хората, каквото и да кажеш, няма да има смисъл (в това изречение май има прекалено много запетаи,,,,). Ама не стой да чакаш перфектния съвет, действай, че може и да не те чака дълго. М-у другото, браво за куража, не са много момичетата, които правят първата стъпка. :)
Ееее...да ти кажа на никой не му е лесно :) :) :) и недей да ме поздравяваш, за нещо което все още не съм направила, че като се знам може да ме хване шубето в последния момент и нищо да не направя :( (колкото по-скоро имам удобен момент ще го направя, моля се да не почнат мислите в тип "ами ако..." , ако се случи нещо ще разказвам)
Нищо, важното е че мислиш да го направиш. Има "тестени закуски" дето само си фръцкат задника пред теб и чакат да усетиш, че те харесват по многозначителните им погледи, а ако не им предложиш до 3 дни, 6 часа и 45 минути минаваш в категорията "загубеняци", щото не си разбрал, че те харесват. :D

gLypChenCee
03-16-2010, 20:35
Не казвай, показвай!

=;
в допълнение, предложи му да излезете някъде(било кафе или разходка)

EdinBulgarin
03-16-2010, 21:06
Всеки път трябва да се измисля нещо оригинално (но да не е глупаво разбира се ) .. иначе се губи забавната част 8-)

ПП: Ако някой пита ккое определя дали е глупаво.. :? Тея неща се нагласят според човека :D

yuyuto
03-17-2010, 13:53
Не казвай, показвай!
Не знам, ама както и да му го кажеш, каквито и думи да използваш, все ще е неловко. Трябва да използваш езика на жестовете, именно да показваш.

loliii
03-17-2010, 15:51
Кажи му го по-весело, по- на шега, ако те е толкова срам и не можеш да му кажеш в прав текст "Обичам те! Давам сърцето си на теб!" ... мдамм, тъпо е. :? Затова отиди при него, усмихни му се, питай го как е, бла-бла, и му кажи "Абе копеле, виж ся, ту партс!! Фърст парт: Ай лайк ю. Секънд парт : Ай хев ъ куесчън. Ду ю лайк ми??? :oops: " И тъйй... :D