PDA

View Full Version : БАН от vbox7



lolipoop1
03-16-2010, 18:53
Онзи ден получих БАН от vbox7 и въпроса ми е какво трябва да направа,че да имам отново достъп до сайта някой ако може да обесни много ще съм му благодарен

SolusChristus
03-16-2010, 18:56
Ако си получил бан, има причина. Сядай си на гъза следващия път и не нарушавай правилата.

ospower
03-16-2010, 21:44
Ако си получил бан, има причина. Сядай си на гъза следващия път и не нарушавай правилата.
Човекът не пита дали е направил нещо нередно, а как отново да има достъп до сайта...

http://proxy.org/
Влез чрез Прокси сървър. :)

SpecHide
03-17-2010, 21:10
Мисля че трябва да си направиш нова регистрация.

Petrow
03-17-2010, 21:20
Еми пробвай с нова регистация.. ако не се получи... незнам с какво IP си ? Постоянно ли е или се променя... ако се променя супер ресваш рутера и пак си влизаш в вбокса но ако е реално... :?

pubera
03-18-2010, 08:21
Ако си получил бан, има причина. Сядай си на гъза следващия път и не нарушавай правилата.
Ако има следващ път, тоест ако не е баннат перманентно.

lubo111
03-18-2010, 13:10
Пиши на админа и му реви и му се извинявай както pubera каза "Ако има следващ път, тоест ако не е баннат перманентно." А и не съм чувал за бан от вбокс нещо много лошо си направил сигурно :razz:

bebzgirl
03-19-2010, 11:12
Наистина както каза Petrow ако не си с реално ИП ресваш модема и си готов :) ама ако си с реално не знам моли се там на модераторите и тва е :D :D Следващия път по внимателно :D :D :-D

abs0lut
08-30-2010, 11:20
Ако си получил бан, има причина. Сядай си на гъза следващия път и не нарушавай правилата.

Де ве мухльо и аз съм баннат от вбокс и то само заради псувни и това при положение че мен почват да ме псуват.. :shock: Аз само им отговарям няма да стоя като путка я :booooomb: Въпроса не е в това как се е държал той или аз! Въпроса е в това,че админите във вбокс са зверски тъпи парчета или РСТП ( Рядко Срещано Тъпо Парче,за който незнае или неможе да се сети какво е РСТП. ) Нямам думи просто админите са некви 8-10 годишни сополанковци които вместо повече да се интересуват кво е станало как е станало и защо е станало ии най-вече кой е по-виновен банват наред тези за които не им изнася - Лапетии прости са направо смешници :-D

abs0lut
08-30-2010, 11:23
Наистина както каза Petrow ако не си с реално ИП ресваш модема и си готов :) ама ако си с реално не знам моли се там на модераторите и тва е :D :D Следващия път по внимателно :D :D :-D
Да ама има едно голямо "АКО" ... Попринцип ако е ловджийска дума демек е като игра на тука има тука нема.. :( Ти казваш ако е с нереално.. ами аз да те попитам ако е с реално какво правим тогава!? :o

abs0lut
08-30-2010, 11:26
Еми пробвай с нова регистация.. ако не се получи... незнам с какво IP си ? Постоянно ли е или се променя... ако се променя супер ресваш рутера и пак си влизаш в вбокса но ако е реално... :?

Той казва че е баннат следователно неможе да влезе във вбокс,а иначе казано неможе да прогва да си направи нова регистрация.

abs0lut
08-30-2010, 11:29
Ако си получил бан, има причина. Сядай си на гъза следващия път и не нарушавай правилата.
Човекът не пита дали е направил нещо нередно, а как отново да има достъп до сайта...

http://proxy.org/
Влез чрез Прокси сървър. :)

Аз до сега няколко пъти пробвах с прокси ама много цепеше незнам защо така.. а нета не е толкова слаб нормален е.. :?

playhard1
08-30-2010, 11:32
за всяко нещо си има начин :D http://www.bgproxy.com/

hotxxmess
08-30-2010, 18:11
жалко :(

RadioMan
08-30-2010, 21:09
имаше една програма прокси маи в калдата я дръпнах имах един банн в форум и в тъз програма ме пусна без проблем напиши в търсачката в калдата IP и разгледаи

playhard1
08-30-2010, 21:34
RadioMan а като толкова знаеш ае кажи ми как се прави без програма, най-простия, обикновен и лесен начин? Баннали са те от някъде, имаш даден прокси сървър. Как без помощта на ничия програма ще се възползваш от прокси сървъра?

eventoZz
12-11-2010, 02:29
Добро утро. И аз имам подобен проблем, обаче не ми баннаха акаунта а ме баннаха по ип. С реално ип съм , чрез прокси трябва да чакам много за нищожен резултат, а пък съм хостер и поддържам съвръври, че да сменям ип ! Някакви идеи ?

ThEKiNgG
12-11-2010, 11:07
Ако са те баннали по ип bgproxy.net :)

Rolezzz
12-11-2010, 12:05
Пробвай с нова регистрация.Ако е по IP и ти си с реално иди до доставчика ти (или се обади) кажи, че искаш нов IP адрес и би трябвало да го сменят. Ако си с статично дърпаш кабела и си готов :)

eventoZz
12-11-2010, 12:25
Поддържам сървъри, няма как да го сменя !

dimitronci
08-19-2011, 23:57
ако си с мозилла изповаш private browsing, иначе мен ме баннаха за 3 месеца за "системни нарушения" (писах им имейл, лъгах че тва бил брат ми и т.н) и ми го свалиха днес.

MaGuSs
08-20-2011, 00:07
Ако си получил бан, има причина. Сядай си на гъза следващия път и не нарушавай правилата.

Де ве мухльо и аз съм баннат от вбокс и то само заради псувни и това при положение че мен почват да ме псуват.. :shock: Аз само им отговарям няма да стоя като п***а я :booooomb: Въпроса не е в това как се е държал той или аз! Въпроса е в това,че админите във вбокс са зверски тъпи парчета или РСТП ( Рядко Срещано Тъпо Парче,за който незнае или неможе да се сети какво е РСТП. ) Нямам думи просто админите са некви 8-10 годишни сополанковци които вместо повече да се интересуват кво е станало как е станало и защо е станало ии най-вече кой е по-виновен банват наред тези за които не им изнася - Лапетии прости са направо смешници :-D

Я си сядай и ти на газа (пиша го грешно щот сега модератоите ще си помислят, че го обиждам, а аз само му правя комплимент, защото истинската дума е гъ* с "Ъ", както еб* с ева с "В") и така админите във vbox7 не са случайно попаднали там и залагам си левия,че десния ще ми трябва, че тези "малчогани" дет им викаш "сополанковци" знаят повече от тебе и знаят сиг до колко са числата в един Internet Protocol и така сами си правете извода ине скачайте веднага на хора, които не сте виждали, не познавате и не знаете нищо за тях. Това е напълно детска реакция, хабя си силите по-този форум, гледам да не пиша често, но такива коментари изнервят крайно човек. Моля те спаси ми Невроните, че при мене вече са на изчезване.

drzn
01-30-2012, 20:17
Лошо... И аз получих бан от сайта "вбокс7" днес, но няма да опитвам да влизам чрез проксита или програми, защото още повече ще пострадам. Банът от сайта не е завинаги, той е само временен.

bie123
03-08-2012, 17:19
Лошо... И аз получих бан от сайта "вбокс7" днес, но няма да опитвам да влизам чрез проксита или програми, защото още повече ще пострадам. Банът от сайта не е завинаги, той е само временен.

Временен като няколко дни .. седмици .. месеци?

nIkEnCeTy_bE
03-08-2012, 19:18
А аз искам да попитам нещо свързано пак с бох-а. Извинявам се на автора, че използвам, виждам че и не е много нова, но както и да е. Аз мога да влизам в сайта, но не мога да гледам клипове, не знам защо така, не зареждат?

w0rmbg
10-20-2012, 04:57
Ники, с най-новият флаш плеър ли си?

Golemiqmalyk123
10-20-2012, 15:08
abs0lut ти си яко тъпо парче