PDA

View Full Version : Не мога да я понасям , а ми се налага



YoUcANNOtiMaGiNe
03-16-2010, 18:18
И така става въпрос за едно момиче от моя клас , с което преди бяхме приятелки , но изведнъж се разделихме , не че сме се карали , просто в един момент взаимоотношенията ни се прекратиха . Но тя не ми каза даже и причината , спряхме да си говорим ( може да ви се стори странно както и на мене отначало ) и тя с друга компания и аз с др и просто все едно не се познаваме . :| Но тва съвсем не е най - неприятното както си мислите , всъщност аз изобщо не съжалявам за тва , че вече не сме приятелки , защото тя си показа , че не е такава , за каквато я мислех(ме) и някои др хора . :? Понеже се запознахме точно като влязохме в един и същи клас , в началото беше много свита и почти до края на уч . година , а ние се `скарахме ` малко преди тва . А тази година е станала една отворена и нахакана и направо е непоносима , стои точно зад мен на чина и постоянно и слушам глупостите , които приказва . Има и още , основното , на което искам да наблегна , освен че е станала нахална и все се бърка там , където не трябва , а и е голяма интригантка и злобарка . :o Например едно момче имаше на една контролна пълния брой точки , а тя беше преписала от същия на контролната и имаше една грешка в двете им контролни , която в неговата госпожата не беше видяла и поправила , а в нейната респективно да , та тя му видя контролната и веднага каза на госпожата , макар че нямаше да му се промени резултата и го издаде . Учителката го взе под внимание и му махна една точка , но момчето пак си имаше шестица , какво постига с това , освен да се покаже като злобна завистничка и абсолютната си наглост . #-o А на мене също ми ги прави такива , например точно днес като ми върнаха контролната по български веднага пита госпожата , която ни е и класна защо ми е писала толкова , а аз бях единствената от класа , която имаше шестица на тая контролна и тва се случва мн често , когато на мене ми пишат хубава оценка , а на нея не , веднага пита учителите , що за нахалство е това ?! Освен тва и се намесва в разговори с приятелката ми , с която стоим на един чин като разбира се не говори с мене , а с нея и даже и прави забележки :smt021 Въпросът е там , че имаме още няколко години докато завършим и след тва няма да ми се налага да я търпя , освен ако не сме в един и същи университет , което е малко вероятно за щастие , но дотогава просто нз как ще я изтърпя , толкова ме дразни с всичко възможно , че ми иде да и се разкрещя пред всички и мн др неща , но не ми се иска да и падам на нивото и да и правя забавление , защото като види че се ядосвам , на нея и е забавно , :smt070 по дяволите кажете ми как да направя така , че да я поставя на мястото и и да и покажа каква е долна гад :grin: , то е ясно , че не мога да се оттърва от нея скоро понеже както вече казах сме от един клас и така , ако имате идеи моля да ги споделите и без излишни и неуместни коментари

WaterLilly
03-16-2010, 18:23
И на мен ми се случи така да си прекратим отношенията с едно момиче. И то по абсолютно същия начин.
Ако бях на твое място, като пита защо имаш 6, щях да се обърна и да й кажа "Защото съм си я изкарала сама тая оценка" и да я питам какъв й е проблема. Кажи й да си гледа работата и да не се навира между шамарите. Не я толерирай, защото само проблеми ще ти създава.

smiirnoff
03-16-2010, 18:49
'Умният човек не казва и половината от това , което знае докато глупавия не разбира и половината от това , което казва.'

Ето, ти сама си си отговорила на въпроса.
Можеш да ѝ се разкрещиш, а можеш просто да не ѝ обръщаш НИКАКВО внимание. Тя нека да си ги прави такива интриги, забележки и т.н. Т'ва си е за нея, нея другите няма да я харесват. Такива хора като тая са гъски (както мама казва :Д) и не тряа да им се обръща внимание ;)

nIkEnCeTy_bE
03-16-2010, 18:54
Убий тъпака с мълчание. Само да питам на колко сте? За какво пък да я търпиш .. кажи си всичко .. да не е Господ, че да се разпорежда .. да си показва простащините някъде другаде .. като е станала по-надута да не е велика .. я стига .. вече ми е писнало от такива кифли.

Tempest
03-16-2010, 21:43
не съм чел много от цялата ти писаница, не съм чел и мнения след това, а направо ми стана ясно как да решиш проблема - ИГНОР! ПЪЛЕН ИГНОР! Нека си живее за да се опитва да дразни другите... нека ги дразни, теб не може да те докосне докато не й обръщаш внимание... нека подклажда огъня, прехапваш езика и търпиш! Ако се обадиш - губиш войната и жалко за удържаните битки на фронта...

p.s.: if you know what I mean :)

WaterLilly
03-17-2010, 05:50
Аз пък не съм съгласна, че трябва да се игнорира. Най-малкото това момиче може да й съсипе някоя оценка така, като се заяжда за непоправени грешки. Игнорирането нищо не решава. Само си затваряш очите и не предприемаш нищо за проблема.

Tempest
03-17-2010, 11:02
Аз пък не съм съгласна, че трябва да се игнорира. Най-малкото това момиче може да й съсипе някоя оценка така, като се заяжда за непоправени грешки. Игнорирането нищо не решава. Само си затваряш очите и не предприемаш нищо за проблема.

е, аз от опит мога да кажа, че с игнор става... ако почне да й се отговаря, ше стане по-лошо ;)

GossipGirl89
03-17-2010, 11:27
Попринцип игнора наистина помага, но в една такава ситуация поне на мен ще ми бъде адски трудно да запазя самообладание и да не я завра там дето слънце не огрява... Дръж фронта и стискай зъби докато можеш и тва е - рано или късно, като види, че не я отразяваш, би трябвало да й писне и да престане

anonymous682486
03-17-2010, 11:40
еми обиждаи я не казваи на нея а на учениците и след това всичко ще се разчуе и след като идва при теб да те пита защо си го направила и след като се биите бии я ..щото тя си го заслужава докажи и кво е ди си самотна :-o :-o :-o :-o

Vikityyy9444
03-17-2010, 12:11
Kaji i wsi4ko koeto mislish za neq w ochite,kaji i wsi4ko koeto ti idwa ot wutre moje puk da se zamisli wurhy dymite .. ! :):P;)

Vikityyy9444
03-17-2010, 12:13
Aaa i spored men problemite ne se re6awat s boi... zashto dawate takiwa suweti.. ? Kato q nabie kakwo shte postigne..shte ima oshte po golqma zloba mehdy tqx ! :? :-o Towa 4e shte q nabie neznachi 4e ste se promeni i shte spred da se prawi na tarikatka i na mn wajna !

Molzinka
03-17-2010, 13:12
Вие тъпи ли сте? :shock: Боят няма да доведе до решение на проблема. Просто не й обръщай внимание ( Аз така правя.) :)

yoyoo
03-17-2010, 14:50
оо тея най-мн ги обичам.. имам същата.. само че тя ми напрай проблем по скайп .. а аз бях с едни други от класа ми ..абе бая я нахраника .. единият ми съученик вика "земи се ский някъде с тоя характер тип цикъл ежедневно" обясниха и колко е тъпа.. и после на даскало в продължение на 2 месеца се гледахме злобно и дума не си обелвахме.. на мен ми беше идеално ама после ко стана .. и ся се меси в разговорите ни .. мъкне се с нас.. пък ние (главно сме 5 човека от класа) не можем да я понасяме .. на моменти имам силното желание да и завра шибаната глава в шибания и задник .. ама няма смисъл.. игнор.. тва е .. няма смисъл да се биете и някви такива .. може да пускаш по някой по злобен коментар към нея .. пък вече ако до такаа степен не можете да се траете .. намираш някого вгорчавата и живота и я принуждавате да смени даскалото..

BreezePower
03-17-2010, 14:55
убии я :lol: просто и кажи че е тъпа хаха 8-)