PDA

View Full Version : Istoriq



Mc_to
03-16-2010, 19:31
hora zdraveite sajalqvam 4e pi6a taka no nqmam fonetika predcaritelno se izvinqvam eto istoriqta koqto me oburkva i mi e ujasno gadno ot meseci nasam ...
na4i s priqtelkata mi hodehme godina i devet meseca na nova godina praznuvahme v nas s priateli mn qko be6e kogato vsi4ko svar6i v staqta mi bqh naprail sve6ti vino rozi be mn qko s edna duma :-D na neq mn i haresa izglejda6e mn trognata noo to4no v tozi moment mi kaza 4e me obi4a no e vlubena v drug neznam kak stava tova...no iska6e da se razdelim ot togava nqmam nikva vruzka s nikoe momi4e trudno mi e da pogledna drugo momi4e obi4am q neq govorih da se saberem tq kaza 4e iska sme samo priateli ..... vijdam q s novoto si gadje radvam se 4e e 6tasliva no i mi e ujasno gadno onazi ve4er bqhme se sabrali v edin priatel tq be6e tam s gadjeto si koito e pi4 ob6to vzeto kato vijdam horata s polovinkite si i to moite priateli ot4aivam se super mnogo neznam kvo da napraq ;(

sunshinepp
03-16-2010, 19:37
Като за начало мисля, че за теб самия ще е по-добре да намалиш срещите с нея , а още повече когато е с новия си възлюбен .. :(

FiRe_LaDy
03-16-2010, 19:38
Всеки е минал през това.НОрмално е да ти е гадно,когато я виждаш с друг.ХУбаво е,че се радваш за нейното щастие и не се опитваш да им правиш гадно или пък да ги разделяш.Тежко е,но ще мине.С времето ще отмине всичко и ще можеш отново да бъдеш с друга.Излизай с приятели и се разсейвай повечко.Намери си ново хоби и не мисли толкова за нея.И само напред!

Mc_to
03-16-2010, 19:41
mm izlizam postoqnno treniram ma kogato se pribera i mislite mi sa kam neq nai gadnoto e 4e vse o6te nesam sre6nal dr 4ovek 6tot starata lubov se zamenq s nova

xNiKx
03-16-2010, 20:21
Пиши на български и кво се очаква да направим ние?

EdinBulgarin
03-16-2010, 20:54
Тема със заглавие - История - подсказва че нищо не се иска да се направи ами просто се споделя. Към автора - споко случва се на секи' просто трябва да се преживее да не ти пука по-нататък. Иначе е гадно да ;\

pussucetka
03-16-2010, 20:57
Емии незнам какво да ти кажа .. Времето ще те излекува .. ии ще те срещне с някоя по-добра от нея .. :)

gLypChenCee
03-16-2010, 20:58
Не си заслужава.

EdinBulgarin
03-16-2010, 21:01
Не си заслужава.

Интересна серия от коментари тая вечер. Нещо като експерт по всички теми :D Не се засягай - нищо лично. Просто преди малко прочетох коментар от типа "Гръмни се" на някой който като го прочете следващия пък като има сериозен въпрос от срам няма да пита да не му кажат същото ;\
Та сега като видях бързия кратък и точен отговор решик да отбележа ;D

gLypChenCee
03-16-2010, 21:06
Не си заслужава.

Интересна серия от коментари тая вечер. Нещо като експерт по всички теми :D Не се засягай - нищо лично. Просто преди малко прочетох коментар от типа "Гръмни се" на някой който като го прочете следващия пък като има сериозен въпрос от срам няма да пита да не му кажат същото ;\
Та сега като видях бързия кратък и точен отговор решик да отбележа ;D 8-) Ами то ебаси тъпия въпрос беше - Да обичам ли? еми да обича като ще.. все едно да пита да ида ли до wc omg.. Не се засягам. 8-)

EdinBulgarin
03-16-2010, 21:10
Е да.. аз първо реших че е преживял голяма житейска драма ;D После като се зачетох разбрах че темата е пускана от скука, но някой път нечий мозъци работят на странни обороти и е добре или да им се обяснява или да не се закачат хич защото остават с грешни впечътления :D
Поздрави

IaShKo
03-17-2010, 05:05
Правиш 1 силна вечер и си готов някаде къде има патета повече и си като нов човек :) Ама ти си спортист не пиеш да полудеш :D :D

Ако не се побъркаш да знаеш :)