PDA

View Full Version : Програма за видео обработка? Помощ. :)



Psychoman
03-16-2010, 23:19
Трябва ми програма на видео обработка - забавен кадър и всякакви такива ефекти.

Ще съм благодарен, ако някой ме насочи към някоя такава програма...

ПП: Ефекта "забавен кадър" ми е доста важен. :)

Petrow
03-17-2010, 03:37
Ми Sony Vegas и Adobe Premiere само че са професионални и ще ти е малко трудно.. но пък този забавен кадър незнам коя по просто програма го може... :?

doomkillerr
03-17-2010, 11:08
Ми Sony Vegas и Adobe Premiere само че са професионални и ще ти е малко трудно.. но пък този забавен кадър незнам коя по просто програма го може... :?

Ами ефекта "забавения кадър" на Sony Vegas много лесно се прави, а предполагам, че и Adobe Premiere го може, но просто не съм работил с втората програма... :)

Valento
03-17-2010, 11:15
Windows Movie Maker имаш го в пц-то провери в старт менюто , има всякакви ефекти дори и забавен кадър :)

ivanstef
03-17-2010, 19:44
Windows Movie Maker имаш го в пц-то провери в старт менюто , има всякакви ефекти дори и забавен кадър :)

E това за забавения кадър не знаех. Че тя тая програма имала много функции... :shock:

Petrow
03-17-2010, 19:52
Ми Sony Vegas и Adobe Premiere само че са професионални и ще ти е малко трудно.. но пък този забавен кадър незнам коя по просто програма го може... :?

Ами ефекта "забавения кадър" на Sony Vegas много лесно се прави, а предполагам, че и Adobe Premiere го може, но просто не съм работил с втората програма... :)

Те и двете програми го могат въпроса е да знаеш как да го направиш... гледах adobe premiere но найстина ми струва доста сложно.. просто трябва да си ПРО :P

doomkillerr
03-17-2010, 20:37
Те и двете програми го могат въпроса е да знаеш как да го направиш... гледах adobe premiere но найстина ми струва доста сложно.. просто трябва да си ПРО :P

Ми че на Sony Vegas е доста елементарно... Само трябва да знаеш как все пак! 8)

bebzgirl
03-19-2010, 09:59
За програмата Sony vegas pro ... (7;8;9) Ето ти уроче даже как се прави забавен кадър http://www.vbox7.com/play:dce20816 :) Надявам се да съм била полезна :P