PDA

View Full Version : От кого ревнуват МОМЧЕТАТА :



gir
03-17-2010, 08:59
Видяхме тема, в която момче ревнува съученичките си, които си "давали пичетата" (цитирам един друг, който го подкрепя) на мъже в млада и зряла възраст (които за него са едва ли не "пенсионери"). В темата той развя байрака на моралния секс :D , който според нашият герой се състои в това ученичките, правят-струват, да са възрастово-лоялни :D и да "дават пичетата" само на връстници (явно трябва да ходят с калкулатор в ръка) и така да запазят духа му спокоен. Не можем да не се радваме на авторът, че ограничи съученичките си само с възраст. А можеше, ако беше някой гад, да им каже, че трябва да избягват не само по-големите самци, но и тези от определени зодии, определени етнически групи и, защо не, определени расови типове!

Ето как се структурира, според мен, ревността при момчетата:

-Най-много се ревнува от чужденци, на расова основа ("По-добре с някой турчин, че поне е бял, а не с някой негър!")

-След това следва чужденецът на етническа основа ("По-добре с някой чичко, ама да е българин, а не с някой турчин!")

-След това идват годините, зодиите и пр. :D ("По-добре с някой на нашата възраст, отколкото с оня дъртия/малкия")

-Накрая следва индивидуалната ревност ("Ама как може да пуска на моя съученик Пешо, а на мене да не ще?!")

Т.е. всеки иска, ако може момичетата да са само за него и да не ходят при съученици, чичовци, другоземци и извънземни :D

dimitar_ak
03-17-2010, 09:34
Не знам кога момчетата ще разберат, че избора на жена си е нейн личен. Това изобщо не значи, че едно момче е лошо. Просто девойката е предпочела друг по някакви свои си причини.

gir
03-17-2010, 09:46
Не знам кога момчетата ще разберат, че избора на жена си е нейн личен. Това изобщо не значи, че едно момче е лошо. Просто девойката е предпочела друг по някакви свои си причини.

+1

PainMonopoly
03-17-2010, 10:03
Аз много се нервя като се кефят на расти или бели негри. Затова прибави и субкултурна принадлежност. :D

DevilWish
03-17-2010, 10:31
Не знам кога момчетата ще разберат, че избора на жена си е нейн личен. Това изобщо не значи, че едно момче е лошо. Просто девойката е предпочела друг по някакви свои си причини.
Taka e.

Vladimir518
03-17-2010, 18:07
Ми ако не е турчин ми е циганин,кво прайм ? :o

windowlicker
03-17-2010, 18:21
Ми ако не е турчин ми е циганин,кво прайм ? :o

Че ги газим и двамата с Голфо...

Vladimir518
03-17-2010, 18:38
Ти да не си от Перник ? :D

windowlicker
03-18-2010, 00:53
Ти да не си от Перник ? :D

Това беше по-скоро шега :)

Иначе идеята на автора е че момичето си избира с кой да е. Като не си ти какво те интересува дали е турчин или циганин или какъвто там?

Metatron
03-18-2010, 01:33
Ми ако не е турчин ми е циганин,кво прайм ? :o

Че ги газим и двамата с Голфо...

хаха разби ме :D :D

По темата: Доста е вярна подредбата :D
Сега за първи път чувам, че някой може да ревнува дори от зодията... на къде отиваме..
Аз не казвам, че не съм ревнив ама... аман :D
Определено ми е било странно, защо момичетата си "дават пичетата" на "пенсионери", но както dimitar_ak "девойката е предпочела друг по някакви свои си причини" :)

ReachlessGirl
03-18-2010, 04:56
Не знам кога момчетата ще разберат, че избора на жена си е нейн личен. Това изобщо не значи, че едно момче е лошо. Просто девойката е предпочела друг по някакви свои си причини.
Съгласна съм .. ++

gir
03-18-2010, 07:43
Ми ако не е турчин ми е циганин,кво прайм ? :o

Че ги газим и двамата с Голфо...

хаха разби ме :D :D

По темата: Доста е вярна подредбата :D
Сега за първи път чувам, че някой може да ревнува дори от зодията... на къде отиваме..
Аз не казвам, че не съм ревнив ама... аман :D
Определено ми е било странно, защо момичетата си "дават пичетата" на "пенсионери", но както dimitar_ak "девойката е предпочела друг по някакви свои си причини" :)


Ами защо се дават момчетата? Примерно вече 2 поколения много момчета и мъже "лъскат" на Памела Андерсън* (аз лично не я харесвам).
И, съм сигурен, че тука поне на 50 % от тийнчовците ще им хареса да са с нея. АМА ПАМЕЛА НАЛИ МОЖЕ ДА ИМ Е МАМА ИЛИ БАБА, бе? :D Ееееее, ама няма нищо, мислят си те, важното е, че е секси и е хубава!
Ами същата работа с момичетата - някои си падат по по-зрели мъже- струват им се по-сексуални и/или по-романтични. А някои само заради парите (ама то заради пари ходят и с малки...четохме в тоя форум как една се таковала за запалка, а друга за дюнер...)

_________

*Памела Андерсън е родена през 1967 година и е на почти 43 години.
http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/pamela-anderson/pamela-anderson-20070401-234116.jpg

uBuTo
03-21-2010, 15:28
Ми ако не е турчин ми е циганин,кво прайм ? :o
ми значи няма вкус момичето или просто си пада по черни и немити индивиди от крайните квартали .. 8-)

gir
03-21-2010, 18:43
Ми ако не е турчин ми е циганин,кво прайм ? :o
ми значи няма вкус момичето или просто си пада по черни и немити индивиди от крайните квартали .. 8-)

Ако ще и по Мистър Вселена да си пада или по Нобелов лауреат, те пак ще намерят проблем. Според повечето от тях, момичето си е само за тях и никакво шаване...

padnaloblak
03-22-2010, 13:04
хах.. еми кат не е избрала мене а "Пешо" да речем , начи не знай какво е изпуснала :D