PDA

View Full Version : Относно лосионите за тяло за солариумите... :)



DeSiTo0o
03-17-2010, 09:01
Здрастии на всички! :)
Темата се отнася само за хора, които са ходили на солариум и наистина са запознати по въпроса!
Понеже никога не съм ходила на солариум, а сега за бала искам да хвана малко тенче иии се интересувам от лосионите за тяло за солариумите... Някакви специални ли са? Колко струват горе-голу? И проблем ли ще е ако се използва обикновен слънцезащитен крем, но просто с по-силен фактор.. например 30? И изобщо....преди солариума или след това трябва да се мажа... Всичко :)
10х предварително :-P

pinki
03-17-2010, 09:20
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=4512 аз използвах този продукт, става и за солариум и за слънце :) Значително по-евтин от останалите, които са предназначени само и единствено за солариум, цената беше към 7лв (+- 1лв) Намазваш си цялото тяло и влизаш в солариума. Важното е след самата процедура да не си вземаш душ веднага, трябва да са минали мин 30мин и после ако искаш си намазваш тялото с лосион или крем за тяло :) Това е

sunshine92
03-17-2010, 10:45
Аз си купих лусион от самия солариум. Беше си специално за това, към 16-18 лв (не съм сигурна кое от двете), но го ползвах близо 10-тина пъти и даже не беше свършил и половината. Просто аз спрях да ходя на солариум.

pinki
03-17-2010, 11:49
Няма смисъл да се взема от самия козметичен център, защото са скъпи ;) Е който има излишни пари да ги дава :)