PDA

View Full Version : Има ли корупция в образованието?



King_Of_Kings
03-17-2010, 10:56
Според вас има ли корупция в образованието и под каква форма е?

Chacho
03-17-2010, 11:01
Тежка финансова и системна сексуална форма.

remix1912
03-17-2010, 11:05
Да много твърдо

От личен опит говоря такава пародия няма
Госпожата по математика уж сабира пари да оправи тавана,само дето вика който не даде ще го имам в предвид

40 лв. върви 4-ка и т.н.

Аз дадох 5 лв. да не ми пише 4 ми 4.50
Всички пари у нея отиваха.Друга пък уж да направи по-хубава стая,,купува два плаката некви парите пак в нея

Много примери е

GossipGirl89
03-17-2010, 11:10
Да много твърдо

От личен опит говоря такава пародия няма
Госпожата по математика уж сабира пари да оправи тавана,само дето вика който не даде ще го имам в предвид

40 лв. върви 4-ка и т.н.

Аз дадох 5 лв. да не ми пише 4 ми 4.50
Всички пари у нея отиваха.Друга пък уж да направи по-хубава стая,,купува два плаката некви парите пак в нея

Много примери е

Мале :shock:
Много зле е станало положението значи щом вече и в гимназиите си плащате за оценки... Ужас.
Иначе преди мислех, че корупцията е само, когато искаш да учиш някъде, но не те приемат - плащаш си и влизаш, което е много гадно, защото по този начин взимаш мястото на някой, който се е трудил и си е изкарал хубавите оценки, но заради такива дето си плащат не може да се дореди да влезе...
Или пък, когато нече си студент и някой изпит ти се опъва - правиш някакво подкупче на съответния преподавател и нямаш грижи... Но напоследък все повече започнах да се убеждавам, че подкупите не са само материални, ами и физически - в натура, което пък е още по-зле от другото...

NamelessRomantic
03-17-2010, 12:51
Има...по господарите на ефира даваха скрита камера репортаж как професор иска "целувчица" от студентка,за да и пище оценка...мисля че е ясно накъде е биел.Има,но малко пъти насилниците биват хванати.

NamelessRomantic
03-17-2010, 12:52
Да много твърдо

От личен опит говоря такава пародия няма
Госпожата по математика уж сабира пари да оправи тавана,само дето вика който не даде ще го имам в предвид

40 лв. върви 4-ка и т.н.

Аз дадох 5 лв. да не ми пише 4 ми 4.50
Всички пари у нея отиваха.Друга пък уж да направи по-хубава стая,,купува два плаката некви парите пак в нея

Много примери е
Говори с вашите,с директора,ако не стане и така...с полиция.Цял клас няма как да не ви повярват за тая глупост.Ако не си го направил по-рано ест...

ThePowerOfLove
03-17-2010, 13:09
Огледай се..къде няма корупция?

yoyoo
03-17-2010, 14:55
хаха... естествено че има

BreezePower
03-17-2010, 15:02
има има,навсякъде има.като тренирах футбол,тренера не пускаше 1 момче да играе щото бил слаб.когато играхме финал на първенството треньора го пусна и си вкара автогол с задна ножица :lol: :lol: :lol: :lol: по късно някой каза как видял тоя нещастник да дава 10 лева на тренера :shock:

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-17-2010, 15:41
Ти от миналото ли идваш или до ся си бил в кома??? :shock: :shock: :shock: Ест че има.Навсякъде.А в даскало да не говорим.В нащо даскало ако дадеш на директора 1 шише ракия си готов до 12 клас без да идваш в даскало. :o А някои от даскалите ако им дадеш 1 капачка и ти пише 6ца.(сериозно говоря)Положението е трагично.Деградация,по-голяма деградация,най-голяма деградация,България. :?