PDA

View Full Version : Въпрос за кандидатсването след 7ми клас..?



ilko0214
03-17-2010, 11:10
Абе по математика нали са два модула единя по точно втория е за кандидатстването,ако реша първия а втория не и искарам 3 мога ли да кандидатствам или се гледа само втория модул за кандидатсването..?Иии какво съдържа втория модул по БГ?

edelweiss96
03-17-2010, 11:26
И аз съм 7-ми клас и мога да ти отговоря само на последния въпрос - вторият модул по БЕЛ е да напишеш трансформиращ преразказ. :)

yoyoo
03-17-2010, 14:58
аз не знаех , че по математика са 2 .. от кога е тва

SmilezZz
03-17-2010, 15:56
И аз съм седми клас и ще ти отговоря кратко
Значе изпитите по математика и БЕЛ се състоят от два модула..

БЕЛ
- първия модул съдържал тестови и задачи с отворен отговор/които трябва ти да напишеш отговора на задачата/,които носят определени точки
- Втория модул е да се направи трансформиращ преразказ от името на някого

Математика
- Първия модул мисля,че е съдържал тестови задачи,а втория е задачи с отворен/свободен отговор..


Оценката от изпита
- Събират се и двете оценки (т.е. оценките от двата модула)

BebYlzZz
03-17-2010, 16:03
мммнеее за кандидатстването се гледа само втория модул а първия и без тва си е задължителен така че в общи линии ако искаш да кандидатстваш тряа да праиш и двата модула - тва за математиката
а за бел мисля че преразказа-втория модул- не е задължителен-обаче той ти носи точки така че ако искаш висок рзултат тряа да го праиш :?

SmilezZz
03-17-2010, 17:45
мммнеее за кандидатстването се гледа само втория модул а първия и без тва си е задължителен така че в общи линии ако искаш да кандидатстваш тряа да праиш и двата модула - тва за математиката
а за бел мисля че преразказа-втория модул- не е задължителен-обаче той ти носи точки така че ако искаш висок рзултат тряа да го праиш :?

Възможно е и да е така..
Но класната ни ни обясни така,т.е. се събират оценките от двата изпита..

n3siity
03-17-2010, 18:50
Амии .. бала се образува от оценките от дипломата по математика и бел + оценките от изпита , нали ?

Pwnmaster
03-17-2010, 19:22
Бала по БЕЛ и Мат. се образуват от оценката от диплмота плюс изпита т.е двата модула.

Crazytu
03-17-2010, 19:26
Брей .. по мое време нямаше първи и втори модул, а всичко на едно .. по-простичко си беше :D