PDA

View Full Version : За всички от раздела ;]



bebzgirl
03-17-2010, 12:08
Ами канех се отдавна да пусна такава темичка :) Тук може да изразим мнение за всички от раздела така аз ше кажа за някой вие ако искате адвайте още :)

doomkillerr - Тоя човек сигору в всички теми ми е отговарял и винаги е помагал на всички ;] Според мен заслужава да е модератор ! :)

Norty - Потребител който винаги когато може се стреми да помогне ! Браво

Valento- Потребител който винаги когато може се стреми да помогне ! Браво


Chacho - Същото като Norty Но за да не се обидиш ще го напиша пак Потребител който винаги когато може се стреми да помогне ! Браво

Petrow - Много добър потребител който почти винаги помага
:)

ivanstef - Потребител който по рядко пише в темите но винаги като пише помага :)

айди Ше адна и модератор

hamilcar - Eдин от наи добрите модератори които помага на потребителите ! браво !


които го няма да не се сарди и които иска да пи6е мнения за тези и о6те потребители :)

Valento
03-17-2010, 12:17
Да не излезе че ревнувам но и аз винаги се стремя да помогна с каквото мога ... не е хубаво да се делят хората тук на участни и без участни ... :D

Chacho
03-17-2010, 13:13
Може да смениш моето име с това на Valento. Аз не се навъртам много-много в тази част от форума. Все пак мерси, че си оценила помощта ми, в каквото и да се е състояла тя.

Doomkiller за президент!

Valento
03-17-2010, 13:16
Може да смениш моето име с това на Valento. Аз не се навъртам много-много в тази част от форума. Все пак мерси, че си оценила помощта ми, в каквото и да се е състояла тя.

Doomkiller за президент!
Не , благодаря !

doomkillerr
03-17-2010, 14:31
Doomkillerr за президент!
НЕ - и Министър-председател напълно ме устройва... :oops: :D


П.С. - Опитвам се да помагам на всички в раздел ИТ, както и в другите раздели (макар и в по-малка степен), защото зная колко е трудно понякога да имаш даден проблем и да не знаеш как точно да го разрешиш сам! Приятно ми е да помагам на потребителите във форума, като винаги съм удоволетворен на края на дадената темата да прочета едно "Благодаря" :)

- "bebzgirl" - Благодаря ти за хубавите думи! :)

Petrow
03-17-2010, 15:56
doomkillerr е машина той не се брой :oops: ... шегувка :P


doomkillerr Най добрият !!!!!

По темата : Навъртам се тук доста често,защото може и да прозвучи тъпо но уча компютърни технологии и тук има различни проблеми и винаги може да се научи нещо... а най важното е че ми харесва да помагам с каквото мога а й този раздел си е най добрият :-)

AnzaRe
03-17-2010, 15:59
Леш ве :D :D

Norty
03-17-2010, 19:13
Мерси за хубавите думи :)

ivanstef
03-17-2010, 19:28
Хммм... поласкан съм.
В интерес на истината напоследък влизах рядко защото работех върху един проект.
Мисля че мога да се похваля, че на олимпиадата по информационни с него съм допуснат до национално ниво и на Учими 2010 съм поканен на конференцията в Албена.

Обещавам отново да съм редовен... 8)

bebzgirl
03-17-2010, 20:06
Ами канех се отдавна да пусна такава темичка :) Тук може да изразим мнение за всички от раздела така аз ше кажа за някой вие ако искате адвайте още :)

doomkillerr - Тоя човек сигору в всички теми ми е отговарял и винаги е помагал на всички ;] Според мен заслужава да е модератор ! :)

Norty - Потребител който винаги когато може се стреми да помогне ! Браво

Valento - Потребител който винаги когато може се стреми да помогне ! Браво


Chacho - Същото като Norty Но за да не се обидиш ще го напиша пак Потребител който винаги когато може се стреми да помогне ! Браво

Petrow - Много добър потребител който почти винаги помага
:)

ivanstef - Потребител който по рядко пише в темите но винаги като пише помага :)

айди Ше адна и модератор

hamilcar - Eдин от наи добрите модератори които помага на потребителите ! браво !


които го няма да не се сарди и които иска да пи6е мнения за тези и о6те потребители :)

bebzgirl
03-17-2010, 20:07
Doomkillerr за президент!
НЕ - и Министър-председател напълно ме устройва... :oops: :D


П.С. - Опитвам се да помагам на всички в раздел ИТ, както и в другите раздели (макар и в по-малка степен), защото зная колко е трудно понякога да имаш даден проблем и да не знаеш как точно да го разрешиш сам! Приятно ми е да помагам на потребителите във форума, като винаги съм удоволетворен на края на дадената темата да прочета едно "Благодаря" :)

- "bebzgirl" - Благодаря ти за хубавите думи! :)

За нищо та то си е самата Истина


Хммм... поласкан съм.
В интерес на истината напоследък влизах рядко защото работех върху един проект.
Мисля че мога да се похваля, че на олимпиадата по информационни с него съм допуснат до национално ниво и на Учими 2010 съм поканен на конференцията в Албена.

Обещавам отново да съм редовен... 8)

СуПер :grin: Айде пожелавами ти успех и да си редовен ей :D


Да не излезе че ревнувам но и аз винаги се стремя да помогна с каквото мога ... не е хубаво да се делят хората тук на участни и без участни ... :D

Не съм искала да засегна никой :) Казвам си моето мнение от лични наблюдения :)