PDA

View Full Version : помогнете ми



auditek9
03-17-2010, 14:14
моля да ми помогнете с някакви съвети. ходя с едно момиче от около 2 седмици обаче има един проблем мн я е срам незнам защо. кажете с какво да я предразположа за да не я е срам

Tempest
03-17-2010, 14:20
не я притискай. говорете бавно и спокойно, намери темите които я вълнуват, питай я повече неща, като например какво обича да прави, любим стил музика и т.н. постепенно ще се отпусне. ти нали не очакваш да се изнасилите на 2рата седмица? :-o

ти пък... едва ли са тръгнали само от външния вид и името... любим стил музика, поне при мене, е сред първите въпроси, щото музиката е неразделна част от мойто ежедневие... говорете си... МНОГО! За каквото ти скимне (стига да не си някъв извратен :D ) изслушвай я, накарай я да се почувства специална... така и самочувствието й малко ще се вдигне и ще се поотпусне ;)

3oPuTy
03-17-2010, 14:26
А от какво точно я е срам?!
От теб?
Да те целува?
Да ти позволи да пипаш,където си искаш?!
Да прави секс с теб?!
Уточни се малко ...

onestar
03-17-2010, 14:29
В случай, че я е срам да разговаряте й покажи, че води диалог с равен човек, а не с Бог. :wink:

auditek9
03-17-2010, 14:29
ем без последното
от другите три я е срам и най мн от това да ме целува и да я пипам където поискам

onestar
03-17-2010, 14:31
ем без последното
от другите три я е срам и най мн от това да ме целува и да я пипам където поискам
Две седмици не са ли малко, че да си позволяваш всичко, което поискаш? Или аз съм назад с материала...

auditek9
03-17-2010, 14:33
;d еми не чак да я пипам където поискам ами да я прегръщам раоти и най много я е срам от това да се целува с език поне това забелязвам

onestar
03-17-2010, 14:52
Прегръдки и целувки - да, но да пипаш тук там е рано да си го позволяваш (още повече в предвид възрастта).

Сигурно й трябва време да свикне с теб. Ти първият приятел ли си й? Ако е така е разбираемо. Не бързай с целувките с език щом се срамува толкова. Забави темпото, нека се отпусне... след време тя сама ще ги пожелае.

auditek9
03-17-2010, 14:55
не съм и първия
а може ли тя да си мисли че ще я нараня по някакъв начин и за това да се държи така

LambOfGod
03-17-2010, 14:58
Мен ме беше страх да се отпусна пред сегашния си приятел първите дни, защото си мислех, че няма да хареса това, което наистина съм.. Това, че имам мнение, което може да не е същото, като неговото, това че не съм съвършена и си имам недостатъци, това че на моменти може да съм доста инфантилна в сравнение с него и мога да кажа нещо неподходящо/тъпо за което може да се скараме и т.н.
А пък и ми беше някак неудобно да го целувам, въпреки че се бяхме целували и преди това... Не знам защо..
Може и при твоето момиче да е така...
Според мен с времето всичко ще си дойде на мястото.. Поне при мен така стана...
Кажи й да не се притеснява от теб и че наистина много я харесваш такава, каквато е... Може пък и да се отпусне повече... : )
Успех.

dimitar_ak
03-17-2010, 15:00
Защо просто не се отпуснете? Сигурно има неща които обичаш да правиш и са ти любими когато не си с нея. Защо да не ги правиш и като си с нея. Обзалагам се, че и тя има такива любими занимания. Това е и начина да се опознаете. Имай предвид, че след като е срамежлива ти трябва да си водещия при срещите ви. Дори ако искаш планувай преди да се видите къде да отидете и какво да правите. Естествено не споделяй това с нея преди да се видите освен ако не ти е нужен повод за да я поканиш да излезете.

Molzinka
03-17-2010, 15:52
Говорете си повече и с времето ще се отпусне :)

AnzaRe
03-17-2010, 16:01
Лесен отговор...карай я така,че да не я е срам!

loliii
03-17-2010, 16:01
Ми кажи й го напарво - забелязал съм, че се притесняваш, не искам да те е срам от мен, аз те харесвам много, ти си супер, няма кво да сбъркаш, а и да огелпиш ще ти се посмеем заедно, пък после ти ще се смееш на мен. :D Абе хора, давайте по-весело. Колкото повече го изкарвате на смях, толкова повече стимул и самочувствие влагате в нещо или в някого. ;)

ReachlessGirl
03-17-2010, 16:03
Ако е малка е обясним срамът й .. :lol:
А дори и да не е .. с времето ще се отпусне ..