PDA

View Full Version : pomognete molq



tango
03-17-2010, 15:44
imam si gadje ot 1 godina dvamata sme gotovi za sex no az sum detstvena toi mi kaza che nqma problem no az vse pak iskam da znam kakvo trqbva da se napravi za da me otvori moje da e glupav vuprosa no sum pritesnena .mersi predvaritelno

ReachlessGirl
03-17-2010, 15:49
първо редактирай си темата и я напиши на кирилицада не ти я заключат ..

и второ .. въпроса си е глупав ама не е от притеснението ти със сигурност, ноо както и да е .. :D
За да те "отвори" (блаах мразя тая дума!!) до колкото знам е по-добре първо да започне с пръсти, а после да преминете към същинската част..

AnzaRe
03-17-2010, 15:53
Моят е съвет е да го вкарва бавно и леко.После няколко секунди да е в теб и накрая бавно по бавно да прави там работата си 8-)

loliii
03-17-2010, 16:27
Ами за да те "отвори" трябва да те отвори :-o Не знам какво неясно има. Ако се притесняваш от болката или не търпиш на болка е по-добре с пръсти. Нали знаеш пъха пръста и докато не потече кръв. Ако ли не, по-добре си го правете по нормалния начин - пъха не-пръста и... докато не потече кръв. :D Между другото питаш за секса и за отварянето като две абсолютно различни неща. Да ти припомня, че сеска в повечето случаи Е отваряне.

amk933
03-17-2010, 16:31
Като си напишеш темата на кирилица и с описателно заглавие, ще помогнем... :)