PDA

View Full Version : Тъпи хора.. Помогнете..



bl0odyS0uL
03-17-2010, 15:44
Има едни от моето даскало.. Напред защитих една приятелка, и нарекох една овца - курва. Тоест това момиче, което обиждаше приятелката ми. И т'ва момиче реши да каже на едни големи от 7-8-9-ти клас на другия ден да ме набият.. Да ама те се отказаха първия ден, само дойдоха в час по Музика и започнаха да се правят на голямата работа, да се заяждат и т.н. На другия ден, в Петък, в голямото м/участие точно на входа на даскалото ме пречакаха, *аз бях с една приятелка* и най-голямата ми удари 3 шамара нищо повече.. Но до днес продължават да се заяждат.. Едната от 7-ми клас ме гледаше вчера - Вторник, и следователно и аз нея. Тя говореше нещо за мене, сигурна съм.. :-x Гледаше ме някъде 4-5 минути, дойде при мен и почна да се заяжда, да ме заплашва, че щяла да ме набие, да не съм я гледала и т.н. Не виждам къв и е проблема, к'во от това, че съм малка? Те не са нищо повече.. :? Кажете, как да се справя.. :? Как да постъпя..? :? Моля, без излишни мнения.. ^^ :-x

uBuTo
03-17-2010, 15:48
И т'ва момиче реши да каже на едни големи от 7-8-9-ти клас
боже колко са страшни наборките 8-) .. кви са тия лапешки исрории бе .. тя ме гледа аз я гледам :? .. след като те е ударила удари я и ти .. не си заслужава да живееш в страх от някви малки мърли :-o

SmilezZz
03-17-2010, 15:48
Кажи на родител,директор,учител или на един твой по-голям приятел..
Все пак тя каква е,че ще се бърка в чужди работи..
Не стой,а действай..Така,както си стоиш тя ще продължи според мен..

titinkaa
03-17-2010, 15:51
напоследък станаха много убийства,точно заради такива закачки за най-малкото,и заплахи и т.н. за дребни неща,така че или си трай и не ги предизвиквай с нищо,дори не ги гледай,или кажи на майка ти и на директорката,за да вземат мерки,че от играчка става плачка,напоследък убийствата и насилието е главното действие в у-щата.Взимай мерки преди да са те пребили или дори и по лошо да не стане,дай Боже да не става,ама вземи говори с някой ,най-вече кажи на майка ти

kriSko94
03-17-2010, 15:52
най-просто и лесно е да кажеш на класния си ръководител...

най-малкото правата ти на ученик са нарушени.. от заяждания и заплахи няма да имаш голям прогрес. Потърси съдействие от някой, който е по-нагоре в йерархията- родител, учител, психолог.. ;) :?

uBuTo
03-17-2010, 15:55
най-просто и лесно е да кажеш на класния си ръководител...

най-малкото правата ти на ученик са нарушени.. от заяждания и заплахи няма да имаш голям прогрес. Потърси съдействие от някой, който е по-нагоре в йерархията- родител, учител, психолог.. ;) :?
този метод никога не ме е радвал :? .. аз съм си твърдо за саморазправата, нищо че не води до нищо хубаво .. ама върши работа 8-)

bl0odyS0uL
03-17-2010, 15:55
Вече казах на майка ми, беше се навила да идва да се разправя с нея, но се наложи да ходи вечерта на работа и сутринта нямаше да е в къщи.. Каза ми ако тя продължава, да й кажа. А относно учителл.. Класната разбра, нямах намерение да я притеснявам, защото имаше РД.. Но да не се обяснявам.. След като разбра, започна да се разправя с мен, за к'во съм и казала курва, на тая голямата.. А това не е вярно.. Каза, че това няма да остане така и ще оправи проблема, а аз да не им обръщам внимание.. Аз не, че им обръщам, те сами си търсят причина за да се заяждат.. :?

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-17-2010, 15:56
Споко няма да има убииство.Лапета сте(не че аз не съм ама не се занимавам с такива глупости) и още нз де се намирате.Бати проблема.
Отивате да изясните проблема, ако не стане теглите си 1 и се наритвате и да приклучва. :-o

DinViesel
03-17-2010, 16:16
аман от лапешки истории..

bl0odyS0uL
03-17-2010, 16:21
Аман от тъпи хора.. :-x Нали за това е форума.. За да споделяме проблемите си, а който може да помага.. :? "Щом не можеш да кажеш нещо хубаво, по-добре не казвай нищо!" :?

nIkEnCeTy_bE
03-17-2010, 17:12
Понякога трябва да знаеш, кога да кажеш нещо, и кога да замълчиш. Щом са убидили приятелката ти, значи се е заяла нещо. Всеки иска да защити приятеля си, но според мен в този случай не е било уместно да и говориш така. Естествено, че ще се възгордей, че е по голяма и ще почне да се драчи, и да те удря. Не е имала право, да те удря, но и ти ако стоиш, те ще продължават. В такива случай си има педагогически съвет. Саморазправата с този случай не е добър вариант, тъй като ти си нямаш никой си по малко, а те се правя на надути и големи, и могат да те въртят. Ако беше я ударила, незнам какво би последвало, но нямаше да е добро.

L0ST
03-17-2010, 17:24
Понякога трябва да знаеш, кога да кажеш нещо, и кога да замълчиш. Щом са убидили приятелката ти, значи се е заяла нещо. Всеки иска да защити приятеля си, но според мен в този случай не е било уместно да и говориш така. Естествено, че ще се възгордей, че е по голяма и ще почне да се драчи, и да те удря. Не е имала право, да те удря, но и ти ако стоиш, те ще продължават. В такива случай си има педагогически съвет. Саморазправата с този случай не е добър вариант, тъй като ти си нямаш никой си по малко, а те се правя на надути и големи, и могат да те въртят. Ако беше я ударила, незнам какво би последвало, но нямаше да е добро.


+1



Тука саморазправата няма да помогне - направо при майка или баща и те да се обаждат на класната (иначе е много вероятно тя да не направи нищо ако не е сериозна). Саморазправата няма да помогне - само ще доведе до по-сериозни 'сблъсъци', още повече като се има предвид, че авторката е най-вероятно 5ти клас, а момичетата които се заяждат с нея са няколко години по-големи (какички - 7ми, 8ми клас :D ). Това е от възрастта, затова продължават да се заяждат и ще продължават ако не направиш нещо.

bl0odyS0uL
03-17-2010, 18:08
Ти от къде ми знаеш класа? :oops: Значи.. Проблема тръгна от едно момче.. Което се беше снимало.. Някак си.. Абе беше полуу-гол.. Та ние с него сме голями приятели.. И другото момиче му каза, че е педал.. А това момиче е колкото мен.. Така, че.. Не знам.. А моята приятелка започна да я убижда, за да го защити.. И така.. Онова момиче я убиди по много гадни начини, че е лапала, че била ку*ва и така.. Ето за това нарекох и нея така.. Просто не знам, защо се засяга.. :-D Аз съм им виновна..

А ако им бях на годините щяха да мълчат нали?.. :? Ако бяха сами.. Пак.. :?

NeverTheSame
03-17-2010, 18:14
За Бога...българска работа.

Djuff
03-17-2010, 18:15
Не обръщай внимание и следващия път преди да обидиш някой си помисли какво може да стане после.

L0ST
03-17-2010, 18:21
Ти от къде ми знаеш класа? :oops: Значи.. Проблема тръгна от едно момче.. Което се беше снимало.. Някак си.. Абе беше полуу-гол.. Та ние с него сме голями приятели.. И другото момиче му каза, че е педал.. А това момиче е колкото мен.. Така, че.. Не знам.. А моята приятелка започна да я убижда, за да го защити.. И така.. Онова момиче я убиди по много гадни начини, че е лапала, че била ку*ва и така.. Ето за това нарекох и нея така.. Просто не знам, защо се засяга.. :-D Аз съм им виновна..

А ако им бях на годините щяха да мълчат нали?.. :? Ако бяха сами.. Пак.. :?

Ами знам, защото и аз съм бил 5ти клас, да не мислиш че съм го пропуснал? :D


Попринцип тези неща са от възрастта и отминават с времето (поне при повечето хора) - някое малко момиченце иска от някоя нейна приятелка да я защити от някоя нейна връсница и т.н. .

Малко е вероятно нещата да отминат от самосебе си (как се пише тая дума бе? :D ). Пак ти казвам кажи на вишите и направо на класна или на някоя сериозна госпожа да се обаждат.

nIkEnCeTy_bE
03-17-2010, 18:29
Когато на човек самочуствието му е до небето, надали има значение възрастта. Просто вие сте по-малки от тях и незнаете кога да си затваряте устата. Следващия път ще знаете на кого да се отваряте. Момчето мисля, че само може да се защитвала, че вие сте тръгнали да спорите с "големите какички" .. Защо се засяга? Кой е казал, че се е засегнала. Просто иска да ти се направи, да се закача с пишлеметата, защото явно такива сте за нея. Няма на кого да се направи, тръгнала на вас, но не само това е причината. В крайна сметка и вие сте виновни, като се отваряте.

hiphopy0
03-17-2010, 19:14
:D:D най мноо 6-ти клас да си, а ме уби с подписа си
толкоз не съм се смяла отдавна ::D:D:D:D:D::D:D:D:D

L0ST
03-17-2010, 19:19
:D:D най мноо 6-ти клас да си, а ме уби с подписа си
толкоз не съм се смяла отдавна ::D:D:D:D:D::D:D:D:D

Абе, тва да не е няква песен :D ?

Или пък е лично творчество? :D

hiphopy0
03-17-2010, 19:28
:D:D най мноо 6-ти клас да си, а ме уби с подписа си
толкоз не съм се смяла отдавна ::D:D:D:D:D::D:D:D:D

Абе, тва да не е няква песен :D ?

Или пък е лично творчество? :D


axaxxaxa не зная
ама не вярвам нещо такоа да излезе от 11 - 12 годишна ..
ама кой знае..? :D:D

MichellePhan
03-17-2010, 19:31
:D:D най мноо 6-ти клас да си, а ме уби с подписа си
толкоз не съм се смяла отдавна ::D:D:D:D:D::D:D:D:D

Абе, тва да не е няква песен :D ?

Или пък е лично творчество? :D


axaxxaxa не зная
ама не вярвам нещо такоа да излезе от 11 - 12 годишна ..
ама кой знае..? :D:D

Щом 'големите' за 7-8-9 клас,тя няма да е 10 :(

hiphopy0
03-17-2010, 19:37
:D:D най мноо 6-ти клас да си, а ме уби с подписа си
толкоз не съм се смяла отдавна ::D:D:D:D:D::D:D:D:D

Абе, тва да не е няква песен :D ?

Или пък е лично творчество? :D


axaxxaxa не зная
ама не вярвам нещо такоа да излезе от 11 - 12 годишна ..
ама кой знае..? :D:D

Щом 'големите' за 7-8-9 клас,тя няма да е 10 :(

Еми да тя е 5 клас най - мноо 6-ти
А може да не знае кво значи подписа и :D:D

Chacho
03-17-2010, 20:28
Песента от подписа е на Dj Ozzy - Juicy pen :)

nefchi_bs
03-17-2010, 20:54
OMG..Отиди и им се отовори и ти..Веднага ще насерат...

DevilWish
03-18-2010, 09:30
Само с малки могат да се бият, ама с някои на тяхната възраст не.не им обръщай внимание просто.ще спрат да се закачат.

Alex4o0o
03-18-2010, 12:53
Тва момиче верно си е к***а...браво че си защитила своята приятелка!
Абе помоли и ти някой да ги пребие бе!Дори да нямаш по големи приятели все има някой с които те да са врагове...само им подскажи и те ще им видят сметката! :grin:

bl0odyS0uL
03-18-2010, 16:58
:D:D най мноо 6-ти клас да си, а ме уби с подписа си
толкоз не съм се смяла отдавна ::D:D:D:D:D::D:D:D:D

Абе, тва да не е няква песен :D ?

Или пък е лично творчество? :D


axaxxaxa не зная
ама не вярвам нещо такоа да излезе от 11 - 12 годишна ..
ама кой знае..? :D:D

Щом 'големите' за 7-8-9 клас,тя няма да е 10 :(

Еми да тя е 5 клас най - мноо 6-ти
А може да не знае кво значи подписа и :D:D

Ооо .. Знам.. И още как .. :oops: :-D

hiphopy0
03-18-2010, 18:46
:D:D най мноо 6-ти клас да си, а ме уби с подписа си
толкоз не съм се смяла отдавна ::D:D:D:D:D::D:D:D:D

Абе, тва да не е няква песен :D ?

Или пък е лично творчество? :D


axaxxaxa не зная
ама не вярвам нещо такоа да излезе от 11 - 12 годишна ..
ама кой знае..? :D:D

Щом 'големите' за 7-8-9 клас,тя няма да е 10 :(

Еми да тя е 5 клас най - мноо 6-ти
А може да не знае кво значи подписа и :D:D

Ооо .. Знам.. И още как .. :oops: :-D


При тва положение си достатъчно голяма да си решиш проблема с големите .. ний и без тва не моим ти помогнем.. :lol: :lol:


И се пак кво стана биха ли та ? или ти ги би ? или някой друг ?
кажи де кажи !! 8-) 8-)

bl0odyS0uL
03-19-2010, 10:29
Не, едната вчера като се прибираше от даскало с гаджето й и като ме погледна 1-вия път започна да реве.. :? Иначе аз не се занимавам с тях.. ВЕЧЕ.. Ако те почнат тоя път и аз ще отвръщам.. :oops: :lol: Даже вчера като бяхме на танци едни момчета бяха отвънка и нещо правиха, те са от 7-ми клас и аз си мислих, че ще ме бият * :-D *, ама не беше така.. :? :? :-D

sarityy
03-19-2010, 17:16
be ko ti puka 4e sa po golemi ot tebe ska4aii tam udrqi bluskai ritai skubii :D:D

Tempest
03-19-2010, 22:57
момчета? момчета няма да ти посегнат, чудото да стане... щото, най-малкото, не е етично, а после и ше се вкарат в масс проблеми... но виж - момиче vs. момиче е равностоен бой, независимо от възрастта.. ако много вземат да се отварят - хващаш косата, ама някой по-заден кичур, откъм тила... ше се предаде на мига ;)

elysunny
03-20-2010, 18:44
офф ебати се на някой си виновен ... ако се защитиш или защиитиш приятел ...аман вече ;x дайтее да земемее сички да си мълчимее и да живеем в страх отт неквии детоо никви не са..
по темата:
прави, се че не ги забелязваш ... щее им писне

Tempest
03-20-2010, 23:54
аз пък ако бях, щях да ги гледам постоянно и като дойдат да ми праят проблеми, да им кажа, че са застанали в полезрението ми случайно :D:D

такова съм правил, ама ония нас**ха, не знаят кво да кажат...

Zarity
03-21-2010, 08:43
Ох,тея години :D Слушай ся.Аз редовно се забърквах с некви путки дето все твърдят че ще те набият,щот си "надутъъъ". Не,мила,те никога няма на те набият.Те винаги се занимават с момичета,които смятат за по-свити и не могат деа им се опънат.Цаката е просто да ги затапиш с думи и В НИКАКЪВ случай не показвай че те интересуват пък каму ли че те е страх от тях.Повярвай,няма да те закачат повече.Тея момичета дето са ми правили проблеми в момента даже не искат да влизат в едно кафе с мене :D Като ми каже някой че ги е страх от тея,смешно ми става. :lol: Тея госпожици са толкова комплексирани и деградирали,че си нямат друга работа,освен да се заяждат.
И евала,че си защитила приятелката си,въпреки че можеш да си направиш проблеми!Квот ще да става,за приятели скачам на бой.Те като видят че не те е страх от тях и се махат,повярвай ми.Пък като ударят,удряш и ти,да не те ебе.

ПП:Изключи възможноста да ти извикат момчета,те не се занимават с курвенски проблеми.Пък все пак ако са някви лекета и искат момчета да те бият,едва ли няма на кой да кажеш,я брат,я приятели.

Hayashi
03-21-2010, 12:39
голямото м/участие
Да, да, между частите, в правилната насока мислиш, ама не е така. xDD
Иначе VII щом са големи ти на колко си? На 11-12? Много е грозно да видиш как някакво 12-13 годишно момиченце обижда друго с "курва". А приятелката ти какво беше направила, че да има нужда да я защитаваш. Аз пък много се дразня на ей такива като теб дето се бъркат където не им е работата, а пък като започнат и да обиждат вече направо се ядосвам.

moonlitcandy
03-21-2010, 14:27
хаха имах абсолютно същия проблем..същите думи.. както го описа.. заплашваха заплашваха и айде подвиха опашки... :-D

bl0odyS0uL
03-22-2010, 16:51
голямото м/участие
Да, да, между частите, в правилната насока мислиш, ама не е така. xDD
Иначе VII щом са големи ти на колко си? На 11-12? Много е грозно да видиш как някакво 12-13 годишно момиченце обижда друго с "к***а". А приятелката ти какво беше направила, че да има нужда да я защитаваш. Аз пък много се дразня на ей такива като теб дето се бъркат където не им е работата, а пък като започнат и да обиждат вече направо се ядосвам.
1-во не съм има казвала курва, казах го на една връстничка, а те взеха, че нацъвтяха цялото даскало.. :oops: А приятелката ми няколко пъти и каза да спре да я обижда, ама тя - не. Е много сори ама и аз се меся.. К'во като не ми е работа, на ония работа ли им е да се бъркат в лапешките истории на 5-токласнички?

XxStupidMuffinxX
03-22-2010, 17:30
след като те е ударила удари я и ти .. не си заслужава да живееш в страх от някви малки мърли :-o

L0ST
03-22-2010, 19:27
Оп оп оп... чакай ,чакай.. не бях прочела последното ,което си написала.. Еми извинявай.. ти си 5 клас (до колкото разбрах) ... К`во ти пречи да си седиш на задника и да не приказваш много.. 3 шамара малко са ти били Аз когато бях 5 клас съм гледала по-големите от мен в краката и нищо не съм им казвала,пък вие тука вече много тежкарски го раздавате.. Връщам си горното мнинеи назад!


Мда, най-добре е да си го върнеш, то си е направо грозно някво бебе (с извинение), 3-4-5 години по-малко от теб да ти се прави на голямата работа и още повече пък да те убижда...

Zarity
03-23-2010, 05:18
Оп оп оп... чакай ,чакай.. не бях прочела последното ,което си написала.. Еми извинявай.. ти си 5 клас (до колкото разбрах) ... К`во ти пречи да си седиш на задника и да не приказваш много.. 3 шамара малко са ти били Аз когато бях 5 клас съм гледала по-големите от мен в краката и нищо не съм им казвала,пък вие тука вече много тежкарски го раздавате.. Връщам си горното мнинеи назад!


Мда, най-добре е да си го върнеш, то си е направо грозно някво бебе (с извинение), 3-4-5 години по-малко от теб да ти се прави на голямата работа и още повече пък да те убижда...
А значи е добре седми клас пикли да се занимават с по-малки от тях.Ай,голям кеф.Добре,че се е защитило момичето.Поне не се е свило като тъпо леке,дето нищо не може да направи.

elito0o0o0
03-23-2010, 11:54
Оп оп оп... чакай ,чакай.. не бях прочела последното ,което си написала.. Еми извинявай.. ти си 5 клас (до колкото разбрах) ... К`во ти пречи да си седиш на задника и да не приказваш много.. 3 шамара малко са ти били Аз когато бях 5 клас съм гледала по-големите от мен в краката и нищо не съм им казвала,пък вие тука вече много тежкарски го раздавате.. Връщам си горното мнинеи назад!


Мда, най-добре е да си го върнеш, то си е направо грозно някво бебе (с извинение), 3-4-5 години по-малко от теб да ти се прави на голямата работа и още повече пък да те убижда...
А значи е добре седми клас пикли да се занимават с по-малки от тях.Ай,голям кеф.Добре,че се е защитило момичето.Поне не се е свило като тъпо леке,дето нищо не може да направи. :lol: :lol: Ей момиче! Чети уе.. леле..

Denichkata
03-23-2010, 14:14
:) Я по-спокойно... 8) първо вие ``децата`` нз какво имате толкова да си делите (роклите,парцалките) защотото ``тя ме гледа аз я гледам`` си е точно малоумна история.
8) Ако си уверена в себе си и го покажеш,нема да имаш проблеми.Целта не е да си строшите зъбите,а хората да имат респект към теб и да нямат смелостта да ти посегнат. :o а ако тря действаш като нея нема постигнеш нищо ;) не ти а тя е смешната,че се набира.... упех 8-)

Shadowsogirl
03-23-2010, 15:40
Абе вие не се ли научихте като лепите на хората етикети като курви, проституки, кучки, мърши и не знам си какво ли не да си опичате акъла? Какво те грее тебе тя на кого духа, с кой се чука или нещо другото от личния и живот? Писнало ми е да слушам как тая била курва, оная била курва, третата, петата, десета - всички са курви, ама тия дето обиждат са най-милите и не знам си кви си. Нямат право да те обиждат, бият и какво ли още не, само че хората не случайно са казали "Отвърни на глупака с мълание." вие пък като сте толкова умни, пък те са лошите..

Zarity
03-23-2010, 16:13
:lol: :lol: :lol:
Ама убивате ме,колко се палите :razz:

mugsinka
03-23-2010, 18:13
абе покажи им че не ти пука за тях... не им обръщай внимание...рано или късно ще си намерят майстора-всичко се връща :(

pipitap
03-23-2010, 19:52
offfff men min godina kat bqh 6 klas edin ot 7 klas se opita da me nabie i me ubijda ama posle nz shto edin den doide i mi se izvini a toi ima zlaten medal ot neshtosi boito :-D taka 4e nishto ne se bezpokoi 8)

moonlitcandy
03-24-2010, 06:51
:razz: Да ви имам логиката ...

bl0odyS0uL
03-27-2010, 17:01
Оп оп оп... чакай ,чакай.. не бях прочела последното ,което си написала.. Еми извинявай.. ти си 5 клас (до колкото разбрах) ... К`во ти пречи да си седиш на задника и да не приказваш много.. 3 шамара малко са ти били Аз когато бях 5 клас съм гледала по-големите от мен в краката и нищо не съм им казвала,пък вие тука вече много тежкарски го раздавате.. Връщам си горното мнинеи назад!


Мда, най-добре е да си го върнеш, то си е направо грозно някво бебе (с извинение), 3-4-5 години по-малко от теб да ти се прави на голямата работа и още повече пък да те убижда...

Ами аз не мога да си седя на задника при положение, че оная другата.. *Дето се заяде с приятелката ми.* я убижда, заплашва и така нататък. Все пак мойта фр не малко ме е защитавала.. Трябваше да и помогна по някъв начин.. За да съм и казал курва си има причина. Да не би да трябва да й казвам "красавица", което въобще не е така.. Не си прави сметка, че двете с фр-то ми сме по едри от нея, 2 шамара й е ревнала.. Оная като ми лепна 3 и сълза не пророних.. К'во като са приятели с цялото у-ще.. 100% няма и една истинска, с този характер и с тая гордост дето я има.. Айде, ще замълча, че става банално.. + т'ва не създадох темата за да спорим.. А за да ми дадете някакъв съвет, как да се справя, а не да ме упреквате за т'ва което съм направила..

mimsssssss
03-27-2010, 17:20
Следващият път когато някой ти посегне удари и ти

nniicckkoo
03-31-2010, 11:34
пък ти плати на някой/я по-голяма да ги набие и тях и да си знаят мястото всички....аз наритах една п*тка преди около седмица и тя навиваше момчета да ме бият ама аз си "наех охрана" и другите от побойниците станаха жертвите....и ти направи така.. 8) 8) 8)

pussucetka
03-31-2010, 20:51
Има едни от моето даскало.. Напред защитих една приятелка, и нарекох една овца - к***а. Тоест това момиче, което обиждаше приятелката ми. И т'ва момиче реши да каже на едни големи от 7-8-9-ти клас на другия ден да ме набият.. Да ама те се отказаха първия ден, само дойдоха в час по Музика и започнаха да се правят на голямата работа, да се заяждат и т.н. На другия ден, в Петък, в голямото м/участие точно на входа на даскалото ме пречакаха, *аз бях с една приятелка* и най-голямата ми удари 3 шамара нищо повече.. Но до днес продължават да се заяждат.. Едната от 7-ми клас ме гледаше вчера - Вторник, и следователно и аз нея. Тя говореше нещо за мене, сигурна съм.. :-x Гледаше ме някъде 4-5 минути, дойде при мен и почна да се заяжда, да ме заплашва, че щяла да ме набие, да не съм я гледала и т.н. Не виждам къв и е проблема, к'во от това, че съм малка? Те не са нищо повече.. :? Кажете, как да се справя.. :? Как да постъпя..? :? Моля, без излишни мнения.. ^^ :-x

Лелее тея лапетии нямат край с техните глупости .. Не им обръщай внимание :? .. но ако забележиш, че прекаляват вече се обърни към директорката :)

dPa3HuTeJl
04-01-2010, 17:42
Офф.. божее, какво пишеш в тоя форум и си мислиш че ще ти помогне ?? Вече хората ти казаха какво да направиш,никой неможе да ти помогне от интернет нали? Единият начин е саморасправа,нямаш ли приятели ? Някакви по-големи момчета или момичета няма значение , просто им кажи ! А,ако нямаш казваш на майка си да идва в даскалото и да говори с директора/директорката и да се наредят нещата ! Толкова е просто но ти само стоиш и чакаш някой от тука да ти помогне .. еми няма да стане!! :)

elito0o0o0
04-01-2010, 18:08
Офф.. божее, какво пишеш в тоя форум и си мислиш че ще ти помогне ?? Вече хората ти казаха какво да направиш,никой неможе да ти помогне от интернет нали? Единият начин е саморасправа,нямаш ли приятели ? Някакви по-големи момчета или момичета няма значение , просто им кажи ! А,ако нямаш казваш на майка си да идва в даскалото и да говори с директора/директорката и да се наредят нещата ! Толкова е просто но ти само стоиш и чакаш някой от тука да ти помогне .. еми няма да стане!! :)Абе как бе? "Ей ся взимам един автомат калашников и отивам да ги изтрепя всички.." Как?! :-D

minionka
04-02-2010, 11:48
Твърдо за саморазправата! :o ! Когато те удрят, удряш и ти, без много да му мислиш..чак тогава ще спрат!