PDA

View Full Version : Харесвам го..



bl0odyS0uL
03-17-2010, 16:34
Ами.. Така де.. :-D В училище имаме нов ученик.. Супер много ми харесва.. Сладък е.. :-D Изглежда печен и не е от онези надути фешъни.. Нормално момче *не особенно*.. :-D Ама и той май заподозря, че го харесвам, защото когато го видя - не свалям очи от него и без да искам се усмихвам.. Той на мене също.. А вие ми кажете какво да направя.. При положение, че искам нещо да се получи.. :oops:

PoisoNGirL
03-17-2010, 16:46
колкото и да си притеснителна все някога трябва да отидеш при него и да му кажеш истината в очите,защото ако и той е от тези,които не биха си признали...има да се гледате мн дълго време без нищо да стане.След като е нов ученик предполагам не би отказал някой нов приятел,който да му обясни за учителите и съучениците.Пробвай да се сближиш с него :)

Tempest
03-17-2010, 16:57
1. на колко години сте и 2мата? (Не че има значение)
2. ако сте от 1 клас, после ако се разделите ше е гадно (не казвам "като", за да не си помислиш, че ти мисля злото)
3. Отиваш, запознавате се, да не те бърка колко народ има наоколо... ако искаш нещо да се получи, трябва да си решителна... ии най-важното - бъди себе си :)

NeverTheSame
03-17-2010, 17:01
E..ти много добре знаеш какво трябва да направиш и според мен темата е напълно..безсмислена.И все пак..отиваш сваляш му се...или както се казва `зарибяваш` го и той или се разтапя или те отрязва,тфа е.

hlapachkata693
03-17-2010, 17:18
еми сладурке и аз имам същия проблем ама по skype e съвсем друго нещо опитай се по някакъв начин да му вземеш skypeto и му пиши. Друг начин е чрез общи познати, незнам дали ще се осмелиш да го заговориш защото аз не се осмелявам. Хайде успех дано намериш на4ин :-)

fc
03-17-2010, 17:31
Абе какви са тия тъпи съвети дето давате на момичето?
1-во никакъв скайп
2-ро усмихвай му се
3-то не му казвай, че го харесваш, поне се поцелувайте малко и тогава
4-то покани го да се разходите след училище
Лека нощ

hlapachkata693
03-17-2010, 18:10
моми4ето го е срам за това е по добре отна4ало в скайп и за това ама както си реши аз съм по отпусната в скайп :-)

bl0odyS0uL
03-17-2010, 18:15
1. на колко години сте и 2мата? (Не че има значение)
2. ако сте от 1 клас, после ако се разделите ше е гадно (не казвам "като", за да не си помислиш, че ти мисля злото)
3. Отиваш, запознавате се, да не те бърка колко народ има наоколо... ако искаш нещо да се получи, трябва да си решителна... ии най-важното - бъди себе си :)

Ами аз съм 5-ти клас, а той е 7-ми .. Тоест 1 година и се разделяме.. :-D :? Иначе, много благодаря за съветите..

fenastz
03-17-2010, 18:25
Получи нещо.

Tempest
03-17-2010, 19:58
срам, несрам - трябва да свикнете да се справяте с трудностите в живота... относно това - 5 клас? Скъпо момиче, нито ше е първия, нито ше е последния... изчакай малко докато разбереш какво искаш, пък тогава с момчетата... аз ако с всяко момиче, което ми допада, искам да се свалям, досега да съм развалил най-малко 3-4 приятелства (говоря за истински приятелства)... освен това той е 7ми клас, не че казвам, че е малък (то днешно време вече от 4-5 почват да се правят на мъже), ама замисли се колко ше иска да е с теб заради самата теб, отколкото за да се похвали пред аверчетата, че е бил с още една... някой ви на прицел и хайде - да се загаджите...

ако пък толкова много го искаш, казах ти как ше стане - отиваш, отваряш си устата и говориш... със скайп, погледи и т.н. няма да се получи...


Успех!

nIkEnCeTy_bE
03-17-2010, 20:07
Ей не се научихте, че се казва ПЕКАН ! .. как момчето ще е печено .. чувате ли какво говорите ?! По темата - вземаш му скайп, щото като те гледам надали ще отидеш да му кажеш, че си падаш по него. Другия вариянт по скайп, пишете си, казваш му, че имаш симптатии към него, дали си има приятелка и така. Излезте някой ден, след като вече сте се опознали по така, и то ще си проличи дали ще стане нещо. Всичко с времето ти.

Tempest
03-17-2010, 20:10
...По темата - вземаш му скайп...


НЕ, НЕ, НЕ, НЕ И НЕ!!! СКАЙП НЕ СТАВА ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА ВРЪЗКА!!! Скайп е само за уреждане на срещи (дата, час, място) и лаф с хора, живеещи на повече от 20км от твоето селище... всичко друго, за което се използва, се смята за злоупотреба!

EdinBulgarin
03-17-2010, 20:11
Ей не се научихте, че се казва ПЕКАН ! .. как момчето ще е печено .. чувате ли какво говорите ?!

:D :lol: :razz: Не не Уникално.. а аз си мислих че срещам хора които не се изразяват правилно :D

nIkEnCeTy_bE
03-17-2010, 20:19
Вярно е, че скайп не е добре за изясняване на чуства и т.н. Но така като я гледам авторката надали ще отиде да му каже, че му допада, че го харесва, че иска да стане нещо по така.

ef4etyYy
03-17-2010, 20:28
само не скайп... 8-) :booooomb:

Tempest
03-17-2010, 20:29
що да го напрайм по сигурния начин, като може и по лесния :-o нека се изпоти малко, като гледам първата работа на нова 2ка е да се напишат у скайпа колко се "ЛоФфФ"-кат... (пак казвам - колко, не за колко)

в крайна сметка всеки да прави каквото иска, аз за себе си съм решил, че чувства и подобни неща ще ги казвам на живо и ако НЯМА (не ако не мога) друг начин - по скайп...

mrazqkindergarten
03-17-2010, 20:43
Малка си, не се занимавай. :)

TheOnee
03-18-2010, 05:35
моя проблем е същия :razz:
вече не знам кво да парвя
да плача ли да се смея ли :razz:

doni89
03-18-2010, 06:21
Търси редовно контакта с него и ще тръгнат нещата. Без skype и телефон само директно.

AnzaRe
03-18-2010, 06:30
Никога не казвай "никога"!Всичко е възможно стига да успееш разбира се 8-)

Metal
03-18-2010, 06:33
само не скайп... 8-) :booooomb:

Покани го на среща, кафенце.... 8-)

EdinBulgarin
03-18-2010, 06:35
само не скайп... 8-) :booooomb:

Покани го на среща, кафенце.... 8-)

леко.. ама съвсем леко изтъркано.. но иначе САМО НЕ СКАЙП .. =D>

Metal
03-18-2010, 06:40
само не скайп... 8-) :booooomb:

Покани го на среща, кафенце.... 8-)

леко.. ама съвсем леко изтъркано.. но иначе САМО НЕ СКАЙП .. =D>
за всеки случей е по - добре от скайп :lol: Да се разходят, ала - бала 8-)

DevilWish
03-18-2010, 08:12
Действай.Говорете си, кажи му, че ше го разведеш из у-ще ако иска /нали е нов/...

doni89
03-18-2010, 10:23
виж тая историйка и всичко ще ти стане ясно
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=325650

onestar
03-18-2010, 10:56
5 клас? И какво... ще се държите за ръчичка и ще си гукате през час? Безмислено.
Той е в 7, сигурно ще гледа да си хване някоя кака, че да се направи на мъж, и едва ли ще му се занимава с... хлапета.

А иначе като ти гледам "Местожителството" със сигурност знаеш начини, с които да го спечелиш и без да полагаш кой знае какви усилия.

loliii
03-18-2010, 14:03
Някои дават идея да отидеш и направо да му кажеш всичко, че го харесваш и т.н., обаче квото и да си говорим малко хора имат смелостта да отидат и да кажат на напълно непознат "здравей! аз те харесвам". А и е странно. Особено когато си момиче, а момичетата са по-срамежливи и не правят първата крачка в повечето случаи. Тъй че това е тъпа идея. В смисъл, че това "отиди и говори с него" вече се превръща в клише. По принцип разговорът на четири очи е ключът към всичко, ама да си иизръсииш всичко на непознат е доста тъпо. Най-добре първо се запознай с него "ей така, щото си видяла, че те гледа" и оттам нататък искай телефон, скайп, фейсбук, бла-бла. И не си говорете само по скайп, а в даскало да се подминавате, както повечето правят. Това е голяма грешка! Успех.

ReachlessGirl
03-18-2010, 14:13
Сближи се с него ..

bl0odyS0uL
03-19-2010, 10:43
Благодаря за съветите, ама намерих му скайпа.. Каза, че щом не ме познава повече да не му пиша.. Иии ме премахна от скайпа си.. Тоест.. Само "Здр, как се казваш? Добре, чао, не ме търси повече." и т'ва е.. Блокира ме.. :?

xPafx
03-19-2010, 12:01
Боже,Боже...БОЖЕ!
Просто не знам кво да кажа...
Като някви бебета сте.."той ме погледна,и аз него,усмихнах му се..кво да правя?!".
Ебаси...ми от къде да знам кво да правиш..всеки път е различно...да дойда аз да го сваля вместо теб не искаш ли?!
Аман начи...пораснете..