PDA

View Full Version : Проблем



bisollini123
03-17-2010, 17:30
Здравейте,имам следния проблем,значи несе чуствам добре това е от 1 месец вече.Нямам желание за нищо...всичко ми е нереално,дори ме е страх понякога да остана сам.Ходих при личната обесних и,Тя мисли че е на нервна почва,изписа ми "NEVROHEEL" пия го,но подобрение неусещам.Имам чуството че немога да се намеря място,доста е гадно.А мисля че страха е от това че един ден се напуших и тогава ме хвана по-доста странен начин... сърцебиене,тревожност... :( мисълта ми е може ли от това нещо да ми е проблема ?? Ако някой може нека помогне.. Благодаря!

ImmortalSportFreak
03-17-2010, 19:00
В пуберетета си все пак(предполагам ..щом пишеш в този форум).Нормално е понякога да се чувстваш объркан и тъжен и да нямаш настроение.Ще се оправиш.Опитвай се да общуваш повече с приятели и да се настройваш весело.

shephard
03-18-2010, 09:30
Да прав си, точно заради напушването е. Напълно те разбирам. Усетил си гадния ефект на тревата, който действа върху хора с по-слаб имунитет (с една дума на хора на които не им понася марихуаната). Аз също бях в това състояние 1 година някъде (също заради яко напушване) и беше ужасно. Тотално ти се обърква мозъка знам. На това му се вика ехо-ефект след натравяне с наркотик (в случая марихуана). Чувството е подобно на това на депресията. Препоръчвам психолог (на мене лично доста ми помогна да изляза от дупката) или психотерапевт. Следващия път като ходиш при личната и обясни как стои въпроса, че си се напушил и оттогава ти е станало така и поискай направление за психотерапевт (който евентуално ще се заеме с лечението ти или ще те пренасочи към психолог). Успех и се надявам да се оправиш бързо! :smt023

bisollini123
03-18-2010, 10:44
А нали това лечение нестава в болници и такива работи че и от това ме е страх. ??

shephard
03-18-2010, 18:16
А нали това лечение нестава в болници и такива работи че и от това ме е страх. ??

Не. ;)

mishanavolley
03-19-2010, 14:39
чесно казано аз обичам да оставам сама във вкъщи, но понякога се плаша от най-малкото :shock: или пък когато вляза във всекидневната и там има едно огледало обаче докато светна крушката няма как да не се видя и ме е страх много обаче почвам да си мисля за смешни неща и всичко минава според мен това е чиста човешка реакция да те е страх от нещо никой не е безстрашен :) според мен лекарствата не помагат трябва сама ти да го преживееш ;)

Sisi7u
04-09-2010, 09:59
мяза ми на депресия ;]] върви на психолог [[не на психиатър]] :) :-o :)

bebity92
04-09-2010, 12:13
Това е от нерви,и при мен е така.Мисли си за хубави неща и се успокой.Може би е просто от възрастта или е пролетна умора. :)