PDA

View Full Version : Проблем с приятел...



Kajo
03-17-2010, 18:36
пфф кофти работа.. ми начи ситуацията е следната
има човек на дето много държа а сега той явно е в някав тежък период от седмица му пиша по скайп как е закво е така а той ме одрязва по всякъв начин..за жалост не можем да се видим
..та мисълта ми е какво да направя дори не иска да ми каже какво и е а аз искам да и помогна както ми е помагала тя на мен..вие сте ако сте били в такава ситуация какво сте правили или кво бихте направили ? :)

ecstazy
03-17-2010, 18:43
ти момче ли си само да попитам че не ми стана ясно :D .

тъъъ ти сам казваш, че тя е в труден период и може би просто не й е до скайп и за това не ти пише. А може и просто да не й се говори на тази тема. Напиши й че ако има нужда от нещо- ти винаги ще си насреща. Ако поиска да поговорите-ще я изслушаш и т.н. Аз лично бих направила всичко възможно да се видим ако ставаше въпрос за човек, на когото адски много държа.Било то до тях или до даскало. Но според мен да знае че ти ще си там за нея е една опора за нея, ако наистина има проблеми :)

nIkEnCeTy_bE
03-17-2010, 18:56
Според мен остави я, да и отмине. Нормално е, да искаш да си до нея. Ако знаеш къде живее отиди до тях, изненадай я, нека да ти сподели, какво и има. Но така по скайп недей. Ако ще и помагаш обади и се. Когато и отмине тя ще те потърси, ще поиска подкрепата и. Всеки има трудни моменти.

dan40123
03-17-2010, 18:59
остави да мине време, понякога просто трябва време.

L0ST
03-17-2010, 19:01
Само аз ли не разбирам или приятеля е от неустановен пол? На някои места се обръща към него (с той и т.н.), а на други места към нея (не и минава примерно)... :D

DevilWish
03-18-2010, 09:37
остави да мине време, понякога просто трябва време.
+1

Kajo
03-18-2010, 12:58
аз-момче
тя-момиче естествено (нали е тя :lol: )
мерси за съветите ще са ми от полза :-) 8-)

anna93
03-18-2010, 14:13
остави да мине време, понякога просто трябва време.
+1

+2 Както казват времето лекува. :-D

quexxe
03-18-2010, 14:43
Вижте,всеки в един момент изживява нещо,което го кара да се затвори в себе си и да гледа от друг ъгъл към света.Остави я,сама ще се оправи!

meganet
03-18-2010, 15:24
Просто е в труден момент ще й отмине, всички сме имали такива.

LapencetoOo
03-11-2011, 20:20
Вижте,всеки в един момент изживява нещо,което го кара да се затвори в себе си и да гледа от друг ъгъл към света.Остави я,сама ще се оправи!


Аз бих се опитала да и помогна по всякакъв начин, дори и да не иска, все пак сме приятелки и трябва да се подкрепяме в трудните моменти .