PDA

View Full Version : S4upena



ElincetY94
03-17-2010, 20:30
Zdraveite.Neznam ot kade da zapo4na no sam mnogo ob1rkana.Problema mi idva s edno mom4e.Mnogo go obicham! Lqtoto bqxme zaedno no se razdelixme ( toi iska6e no neznae6e za6to iska da se razdelim). Sled kato se razdelihme toi prodalji da me t1rsi.Poneje sme f edno daskalo seki p1t kato me vide6e me pregr16ta6e.A moeto s1rce be6e razbito i o6te e ... Sled izvestno vreme tr1gna s edna moq mn dobra priqtelka noo prodaljava6e da me zaribqva v skype.Sega predi nqkolko dena mi prati sms 4e mn me obichal 4e ne mojel da me zabravi 4e iskal da s1m s nego i pro4ie.Az naistina vse o6te iskax da s1m s nego iii mu se obadix govorixme si i pak bqxme zaedno. No 3-4 dena po k1sno toi po4na da se d1rji mn gadno s men kato govorim po telefona mi zatvarq telefona s opravdanieto 4e imal ''m1jka'' rabota aa mi kazva6e 4e ako zaviselo ot nego nikoga nqmalo da k1same aa sega se darji tolkova gadno s men .... imam mn problemi s roditelite mi a toi daje ne se ii interesuva ot tova kak s1m. Naistina iskam da s1m s nego .... toi mi e p1rvata lubov ii ako ne s1m s nego mislq 4e 6te umrra tolkova mn sam plakala za nego a toi se d1rji tolkova gadno s men .... Molq vi pomognete mi kajete mi kakvo da napravq za da ne me narani za poreden p1t (u) :( :( :( :( :( :( :( :(

m0nito0
03-17-2010, 21:53
Аз бях същата първата любов ми разби сърцето, дадох му втори шанс и съжелявах... Зарязах го колкото и да го обичам :-k . Разбери едно момче не може да се промени дори и да ти обещяе. Запомни едно нещо от мен на момче втори шанс не се дава. :-o Мислиш че неможеш да живееш без него ли? Можеш имаш приятели и те ще ти помогнат... :) КЪСМЕТ ...

tedak
03-18-2010, 14:00
m0nito0 e е ужасно права

nikity9926
03-18-2010, 14:04
m0nito0 e е ужасно права

Galinka
03-23-2010, 07:35
Щом се държи така гадно и се дърпа има нещо сиг си му омръзнала нээ. по добре го питаи какво има и защо така ти се дърпа апък ако не се получи го режи . С времето ще го забраиш \:D/

pamii
03-23-2010, 13:37
Зарежи го ^^ Не ставай подметка, докажи че имаш достойнство и се самоуважавай.. Както ти казаха вече, ще го забравиш с времето! И на мен ми трябваха цели 5 месеца за да забравя момче. Само си губех времето.. Продължавай напред и на момче втори шанс не давай!
:-)

LittleCuteStar
03-23-2010, 17:38
Зарежи го ^^ Не ставай подметка, докажи че имаш достойнство и се самоуважавай.. Както ти казаха вече, ще го забравиш с времето! И на мен ми трябваха цели 5 месеца за да забравя момче. Само си губех времето.. Продължавай напред и на момче втори шанс не давай!

1о0% Вярно!

Аз бях същата първата любов ми разби сърцето, дадох му втори шанс и съжелявах... Зарязах го колкото и да го обичам . Разбери едно момче не може да се промени дори и да ти обещяе. Запомни едно нещо от мен на момче втори шанс не се дава. Мислиш че неможеш да живееш без него ли? Можеш имаш приятели и те ще ти помогнат... КЪСМЕТ ...
1о0% Вярно!

Ти си имаш достойнство !Зарежи го след време ще го забравиш :)

kalpazanka
03-27-2010, 17:48
т. 1.