PDA

View Full Version : пиърсинг на езика



bebky
03-17-2010, 20:26
решила съм да си сложа обица на езика. Почити съм обедила наще обачед днеска една приятелка се продупчи и ми напълни главата,че трябва да си купувам антибиотици освен Садрин или там как беше.Ако някой знае нещо полезно да казва. Благодаря предварително!

ef4etyYy
03-17-2010, 20:28
раздел Любов, ъ wtf?

bebky
03-17-2010, 20:32
да но за антибиотици нищо не видях и искам да попитам това вярно ли е , ако ти се надуят сливиците и дигнеш температура както мойта приятелка трябва да пиеш антибиотици .. :grin: :grin: :grin: :grin: :( :( :oops:

xNiKx
03-18-2010, 04:17
Недей си слага пиърсинг, чувал съм, че имат страничен ефект - ако тоя дето си го слага е пълен идиот, който не знае български, ще умре. Тъй че недей, ще умреш.

gLypChenCee
03-18-2010, 07:55
:lol: ef4etyYy може да си я слага щото приятелят и не и пуска, а това си е чисто любовен проблем .. Нали? :razz:

DevilWish
03-18-2010, 08:06
Аз имам обича, ползвах сандрин 2 дни в момента ,в които спрях тая гадост ми спадна езика.Не боли нито нищо, но ще ти е подут в началото.Ползвай максимум 3 дни сандрин.Това е.

pErFeKt_GiRl
03-18-2010, 13:58
:shock: вии са шегувате нещо. Не четете ли раздела преди да пуснете тема ?!!

w0sh
03-18-2010, 14:02
Преместена

dead_princess
03-18-2010, 15:42
Какви антибиотици? :lol: Няма такова нещо.
Иначе за Сандрина - да, трябва да жабуриш след всяко хранене няколко дни и това е :)

pinki
03-18-2010, 18:05
Аз имам обича, ползвах сандрин 2 дни в момента ,в които спрях тая гадост ми спадна езика.Не боли нито нищо, но ще ти е подут в началото.Ползвай максимум 3 дни сандрин.Това е.
каква е тая простотия бе?! Само 3 дни със сандрин :shock: Минимум 10 дни със сандрин!!!!!!! Пий витамин Ц той възпира възпалителните процеси и е нормално първите 4-5-6 дни да ти е по-подут езика, но няма се плашиш вс ще отшуми за 10 дена :) А и ще ти изтича едно жълтеникаво, слузесто вещество от дупката НЕ СЕ ПЛАШИ, не е гной това е лимфна течност и е НОРМАЛНО!!! Ще я почистваш с клечка за уши, ще изтича около 3 седмици тази течност :)

dead_princess
03-18-2010, 18:15
10 дни със сандрин не се жабурка, заради него не може да ти спадне езика и става бял :? И това с лимфата също не е вярно.Може при теб да е било 3 седмици, при мен беше 1 :)

pinki
03-18-2010, 18:20
10 дни със сандрин не се жабурка, заради него не може да ти спадне езика и става бял :? И това с лимфата също не е вярно.Може при теб да е било 3 седмици, при мен беше 1 :)

и аз мога да кажа, че това за лимфата, което твърдиш ти не е вярно, защото масово на хората им изтича по над 2 седмици :)
А относно сандрина, той проблема си е изцяло нейн ако иска въобще да не се жабурка, те хората в студиото и тея, които са измислили сандрина си знаят работата и са преценили колко време е нужно да се използва!

marin4itu
03-19-2010, 10:14
Лимфа тече от всякакъв пиърсинг и татуировка! Сандрина най-малко 1 седмица..

dead_princess
03-19-2010, 10:51
10 дни със сандрин не се жабурка, заради него не може да ти спадне езика и става бял :? И това с лимфата също не е вярно.Може при теб да е било 3 седмици, при мен беше 1 :)

и аз мога да кажа, че това за лимфата, което твърдиш ти не е вярно, защото масово на хората им изтича по над 2 седмици :)
А относно сандрина, той проблема си е изцяло нейн ако иска въобще да не се жабурка, те хората в студиото и тея, които са измислили сандрина си знаят работата и са преценили колко време е нужно да се използва!

Все едно нямам обица и не знам колко време ми е текла лимфата :lol: Всеки организъм е различен, кво да правя, че ти е текло 3 седмици пхаха :lol: И хората в студиото не са измислили сандрина, измислен е от друг, те просто препоръчват с какво да подържаш хигиена по време на възстановителния процес.

Dopeass
03-19-2010, 11:41
Сандрина го използвах точно 4 дни. Към средата на втората седмица ми беше зарастнал и не ме болеше. Края на втората седмица спадна. Единственото, което въобще не ме кефи е, че докато ям я захапвам и вече 3 зъба съм си счупила.

Auby
04-25-2010, 17:09
Как ядеш бе :lol: :lol: