PDA

View Full Version : По-твърда коса?



BadEmotion
03-17-2010, 20:35
Здравейте. 8-) Чувала съм, че много се оплаквате, че косата ви не е мека, бла-бла. Аз пък имам обратния проблем :( Косата ми е ПРЕКАЛЕНО мека, мразя да е мека, ужасна е, отвратителна и мека, бляк :-x Искам косата ми да е твърдааааааааааа, да е сухаааа, като метлаааааа, но не знам как да стане тая работа :( Попринцип слагам хума, задържа "твърдостта", обаче много трудно се разресва 8-) и ми накъсва косата :o Друг вариант е лак, ама мен ме ми харесва да си слагам, пък и тя продължава да е мекаааааааа и лигаваааааааа :-x Кажете нещо 8-)

ShtrudeL
03-17-2010, 20:57
Боядисай се няколко пъти,изправяй я редовно,гори и ще стане. ^^

pedr0
03-17-2010, 21:05
С 2 думи : Фащай ютията :D :D

psych0
03-18-2010, 07:29
Боядисай се няколко пъти,изправяй я редовно,гори и ще стане. ^^

+++ 8-)

mynichka
03-18-2010, 09:45
имам същия проблем :x

iLoveChocolate
03-18-2010, 10:26
ВМЕСТО ДА Я СЪСИПВАШ СИ ВЗЕМИ ДА ПРОБВАШ ШАМПОАН Орзен със бирени съставки. на приятелката ми,която е с ужасно мека коса,от него и става твърда и като си направи прическа стои повече време.
има такъв за боядисана коса,вземи си нищо, че не си я боядисваш няма да ти стане нищо 8)

BadEmotion
03-18-2010, 18:05
Meрсиии, аз попринцип веднъж ми дадоха Орзене на промоция, тестерче, точно за боядисана коса и знам, че го смесих с хума и буквално беше твърда като камък, не можеше да мръдне, ма си помислих, че съм прекалила с хумата :-o Ма ще пробвааам, мерси 8-)

twilightHeart
03-19-2010, 10:59
Като започне да ти пада косата, да се накъсва и да губи блясък ще питаш как да я оправиш. Защо не оценяваш това, което имаш? Защо е нужно да я съсипваш?

freak4e
03-19-2010, 13:22
ъ.. за какво ти е коса като метла :lol: ужасно е ..

YourBlackDahlia
03-19-2010, 13:32
Мммм аз имах същия проблем..
От няколко месеца използвам хининова вода и мога да кажа , че косата ми стана по-плътна , косъма и по- дебел, а и на всичкото отгоре расте по-бързо :)

xHARDCANDYx
03-19-2010, 16:07
Пресата и ютията няма да помогнат защото именно те изтъняват косата по този начин..Да я съсипваш с бои пък е глупаво...
Пробвай с хининова вода,кокосово масло или маската със змийското масло на Lorys :)

iLoveChocolate
03-19-2010, 16:08
Meрсиии, аз попринцип веднъж ми дадоха Орзене на промоция, тестерче, точно за боядисана коса и знам, че го смесих с хума и буквално беше твърда като камък, не можеше да мръдне, ма си помислих, че съм прекалила с хумата :-o Ма ще пробвааам, мерси 8-)
ти от кой град си,щото по принцип аз също раздавах тези тестерчета 8-)

POLLINA
03-19-2010, 16:23
не вярвам някои да иска мека коса
8-) бъркат се понятията , мека коса също е синоним на нехубава коса.. лека, слаба

BadEmotion
03-19-2010, 20:24
Като започне да ти пада косата, да се накъсва и да губи блясък ще питаш как да я оправиш. Защо не оценяваш това, което имаш? Защо е нужно да я съсипваш?
Ама аз НИКЪДЕ не съм казала, че искам да я съсипвам!!! Вие сами си го измислихте 8-) Много ясно, че няма да я боядисвам, изправям всеки ден и там другите, дето ги изброихте. Пък и какво да оценя? Двата косъма на главата ми ли??? :-o Ок, вече ще ги оценявам :D И относно Полина, еми мойта мека коса е именно от тъничките, слаби 8-) Макар, че даже не знам защо, нито я изправям, нито нищо :cry: Ся ш пробвам с тривитаминол, ще я подстрижа и ще видим кво ше стане :o