PDA

View Full Version : В мене ли е проблема?



niksan3110
03-17-2010, 20:35
Здравейте аз съм на 18 години и в момента сам без приятелка.
Проблема ми е следния: Най-дългата ми връзка е 2 месеца.
Първата ми приятелка беше когато бях 9-ти клас и от тогава насам съм ги сменил поне 30. Искам да си намеря сериозна приятелка а не мога. С която и да трагна изкарваме някоя друга седмица и тя ме зарязва като не ми казва причина или казва "Просто искам да бъда сама.." "Ами не сме един за друг" "Нещата не вървят" "Обичам те но трябва да скъсаме" "Ами омръзна ми вразката ни" "Незнам просто искам да скъсаме" "Не мога да те обикна"..... и още много други от този сорт, а последната глупост беше следната "Нараняваш ме с думи като се шегуваш".
Аз никога не съм нагрубил или ударил момиче. Винаги съм гледал като се скараме и да оправя всичко. Съобразявал съм се с това какво иска момичето до мен.
В момента в главата ми е въпросът "Защо се получава така"
Чудя се дали проблема е в мене. Понякога си мисля, че е от външния ми вид. Просто не мога да си го обясня.
Ако някой може да ми отговори на тези въпроси и да помогне със съвет ще му бъда много благодарен.

Slave4You
03-17-2010, 20:54
Щом толкова не можеш да се откриеш проблемът в себе си, може би просто не си срещнал подходящото момиче;) Може би пък проблемът е в момичетата, които избираш? Може би избираш такива, които са по-несериозни..

ShtrudeL
03-17-2010, 20:54
Сигурно си скучен.

fenastz
03-17-2010, 20:58
Сигурно си скучен.

Скучен, а е сменил над 30 ? Неправдоподобно.

По-скоро егоист, занимава ги само със себе си или е обсебен от нещо. Прав ли съм авторе ?

Tempest
03-18-2010, 04:26
Здравейте аз съм на 18 години и в момента сам без приятелка.
Проблема ми е следния: Най-дългата ми връзка е 2 месеца.
Първата ми приятелка беше когато бях 9-ти клас и от тогава насам съм ги сменил поне 30. Искам да си намеря сериозна приятелка а не мога. С която и да трагна изкарваме някоя друга седмица и тя ме зарязва като не ми казва причина или казва "Просто искам да бъда сама.." "Ами не сме един за друг" "Нещата не вървят" "Обичам те но трябва да скъсаме" "Ами омръзна ми вразката ни" "Незнам просто искам да скъсаме" "Не мога да те обикна"..... и още много други от този сорт, а последната глупост беше следната "Нараняваш ме с думи като се шегуваш".
Аз никога не съм нагрубил или ударил момиче. Винаги съм гледал като се скараме и да оправя всичко. Съобразявал съм се с това какво иска момичето до мен.
В момента в главата ми е въпросът "Защо се получава така"
Чудя се дали проблема е в мене. Понякога си мисля, че е от външния ми вид. Просто не мога да си го обясня.
Ако някой може да ми отговори на тези въпроси и да помогне със съвет ще му бъда много благодарен.

външния вид ти е проблем и си сменил 30?! Лол, ти верно търсиш да има причина, ама логична ли е... и аз от няколко години не съм имал някаква връзка... просто се огледай и виж какво избираш, вярно - тръгнал си да търсиш грешката в себе си, браво, но може не винаги да си ти виновния...

valdesbg
03-18-2010, 05:40
Баш в тебе е проблема.

Скучен и тъп си. Виж само колко по дебилни причини са те рязали.

Хепи нау?

EdinBulgarin
03-18-2010, 06:09
Ако точните реплики са били написаните от теб това е трагично. Даже много тъжно толкова че на нормалния човек няма да му е забавно.
Това не е гавра ами опит да се помогне да се открие проблема в теб. "Просто искам да бъда сама.." - Звучи много тъжно :D Най-вероятно е имало скрит проблем който даже я е мързяло да опише и просто е измислила това. Всички други (няма да ги изброявам) показват абсолютно същото с изключение на "Ами омръзна ми вразката ни" - това говори за скука и неправилно консумиране може би :-o

ПП: Репликите къртят и се надявам да не са цитирани точно :D

doni89
03-18-2010, 06:15
"Нараняваш ме с думи като се шегуваш".
Я пак се замисли дали тове дето ти е казала е глупост. На мен ми се вижда отговор на въпроса ти. Като казваш нещо го обмисляй много добре.

AnzaRe
03-18-2010, 06:23
Какво му се нахвърляте на автора,немога да разбера.И аз бях тъй преди 1 месец.Сменях много момичетата и нямах никога една сериозна връзка както и аз търсех,а вината не беше в мен.Никога не съм се държал зле,винаги гледах как да им угаждам на приятелките си.Никога не бях нагъл,да я питам с кого излиза има ли друг,дай си тела да ти видя смсите.Давах им свобода!Бях разнообразен нито един път не съм ги наранявал.Повечето случай те ме режеха,което хич не ми пука и незнаех за какво,питах ги те не казват нищо.Бях на ръба на отчаянието да не си намирам приятелка,защото повечето са едни кучки заместили те за няколко дена там защото имали свободен график.А това което те казваха бяха "Нямам чувства към теб","Намерих друг"....и така нататък.А ето сега срещнах едно момиче,което страшно много си обичам,ценя уважавам аз го показвам и тя също!

antifashionshit
03-18-2010, 06:57
Здравейте аз съм на 18 години и в момента сам без приятелка.
Проблема ми е следния: Най-дългата ми връзка е 2 месеца.
Първата ми приятелка беше когато бях 9-ти клас и от тогава насам съм ги сменил поне 30. Искам да си намеря сериозна приятелка а не мога. С която и да трагна изкарваме някоя друга седмица и тя ме зарязва като не ми казва причина или казва "Просто искам да бъда сама.." "Ами не сме един за друг" "Нещата не вървят" "Обичам те но трябва да скъсаме" "Ами омръзна ми вразката ни" "Незнам просто искам да скъсаме" "Не мога да те обикна"..... и още много други от този сорт, а последната глупост беше следната "Нараняваш ме с думи като се шегуваш".
Аз никога не съм нагрубил или ударил момиче. Винаги съм гледал като се скараме и да оправя всичко. Съобразявал съм се с това какво иска момичето до мен.
В момента в главата ми е въпросът "Защо се получава така"
Чудя се дали проблема е в мене. Понякога си мисля, че е от външния ми вид. Просто не мога да си го обясня.
Ако някой може да ми отговори на тези въпроси и да помогне със съвет ще му бъда много благодарен.
нещо ти куца в отношението към момичетата явно... напрегни си сивото вещество. може би понякога си нетактичен или груб, било то без да искаш. може би понякога си малко скучен. а може би е нещо друго и момичетата просто ти увъртат. а може би не си си избрал подходящо момиче. а може би е всичко това на куп.

babyjoinmeindeath
03-18-2010, 07:43
Момичетата с които си излизал горе долу на по колко години са били ?

DevilWish
03-18-2010, 08:10
Вървиш им зад гъза, а те търсят някои подир, които да тичат.

sladur4etyYy
03-18-2010, 11:58
Вървиш им зад гъза, а те търсят някои подир, които да тичат.

точно! авторе, казваш, че все гледаш да им угаждаш и го посочваш като положителна черта, но ТОЧНО ТАМ ти е проблема. :wink:

FromAutumToAshes
03-18-2010, 13:55
В теб е проблема ко*еле, вземи се стегни ! xD

niksan3110
03-18-2010, 18:06
Сега да отоговоря на коментарите на ShtrudeL и Fenastz.
Значи не бих казал че съм скучен защото с колкото и компании да съм излизал всеки казва че му е било забавно с мен и мн се смеят като съм покрай тях. Момичетата с които съм ходил също са се смеели с мене и дори са използвали мои лафове за да разсмиват други хора. Не бих казал и че съм егист защото обикновено изслушвам момичето с което ходя какви проблеми има и давам съвети какво да прави. Давам различни теми на разговор за да не е скучно апък като си казва нейните проблеми аз я слушам и понякога се отегчавам но не й го показвам а я изслушвам и й давам съвети. Не съм обсебен от нищо. Най странното е това че до последния ден ми повтарят че ме обичат, а накрая ме късат поради причинити които описах по ггоре.