PDA

View Full Version : Харесва ли ме ?



Greennight
03-17-2010, 22:22
Ами ситуацията е следната:Има едно момиче от моя клас допади ми много,точно мой тип е преди 2 години пак я бях харесвал,чатим си почти всеки ден,от време на време си пращаме такива закачливи целувки,но не знам дали ме харесва или и допадам само като приятел.Ние сме си приятели,но тя често ми прави очевидни за мен намеци,например преди няколко дни казах,че ще свалям едно друго момиче от класа и тя каза:Чувствам се неоценена и после емотиконката за смях...Или пък преди месец-два ми каза,че ме е харесвала преди няколко години и я е яд,че сме си изпуснали шанса.Да ама не,когато аз и направя намек тя изобщо се прави,че не го разбира и само праща хилещи се човечета,според мен ако ме харесваше поне щеше да отвърне по някакъв начин на намеците...

Jessie
03-17-2010, 22:33
А пък според мен и тя не знае какво иска. :)

Tempest
03-18-2010, 04:21
ами излезте, направи й пак намек, да видим откъде ше ти извади "хилеща се емотиконка"... у скайп и аз мога да ти кажа, че те обичам, ама дали е истина - не... тя може просто да се лигави, колкото да има лаф... ако сте от 1 град, най-добре заеби скайпа и давай повече с излизанията... ако ти каже, че те има само за приятел, не натискай - няма смисъл... и приятел е нещо... даже доста по-важно нещо ;)

Но във всеки случай - намали скайп комуникациите!

m17ak
03-18-2010, 05:25
Може наистина само да се лигави за лафа, но се замислям, че нещата, които казва може да са истински, но много да се притеснява да ти каже истината. По-добре излезте на по кафенце и след 2-3 срещи поговорете или и кажи че я харесваш и ще видиш как ще се развият нещата.

Metal
03-18-2010, 05:30
Аз пък мисля, че тя си пада по - него 8-) . Щот аз ако искам да намекна нещо правя точно така.... Пък и давай, предложи и :wink: . Не вярвам да ви се развали приятелството... Но аз лично смятам че трябва да и предложиш :) .

ПП - Мъжко съм 8-)

Greennight
03-18-2010, 07:25
Ами тя в даскало далеч не ми обръща внимание колкото във скайп не знам защо.. :? В даскало като говорим или някъде като сме сами въобще не тръгва да натяква тая тема :-o,а да не говорим,че ако не е с някоя нейна приятелка е много срамежлива като сме сами... :( ако я поканя на кафе сами ще разбере закво става дума и не искам да си разваляме приятелството :oops:

gLypChenCee
03-18-2010, 07:31
Според мен Skype не е мястото на което да обсъждате подобно нещо.
Друго е да се гледате очи в очи и действително да виждаш каква е реакцията и.

AnzaRe
03-18-2010, 07:35
Според мен Skype не е мястото на което да обсъждате подобно нещо.
Друго е да се гледате очи в очи и действително да виждаш каква е реакцията и.
+ skaype е тъпо нещо! Съгласен съм с gLypChenCee

Greennight
03-18-2010, 07:44
Кво мислите да излезем на кафе на 1ви април например да и предложа и ако не се съгласи да и кажа честит първи април :D,малко е подло ама искам да си останем поне приятели :(

gLypChenCee
03-18-2010, 07:53
Кво мислите да излезем на кафе на 1ви април например да и предложа и ако не се съгласи да и кажа честит първи април :D,малко е подло ама искам да си останем поне приятели :(http://www.fallen-legion.eu/news/data/upimages/DoubleFacePalm.jpg





Абе кви са тея работи бее..

Покани я утре напримерно. Ако се съгласи, добре.
Ако не и кажи, че чисто приятелски си я поканил и това, че е отказала си е само нейн проблем.

babyjoinmeindeath
03-18-2010, 07:58
Другия път като и намекнеш нещо и тя пак ти прати некфи такива кадето се хилят и кажи, че говориш сериозно и тогава ще се види

DevilWish
03-18-2010, 08:05
А пък според мен и тя не знае какво иска. :)
+1

speedemon5
03-18-2010, 08:11
Кво мислите да излезем на кафе на 1ви април например да и предложа и ако не се съгласи да и кажа честит първи април :D,малко е подло ама искам да си останем поне приятели :( :razz: :razz: :razz: :razz: Е не това си е за Triple Facepalm.Няма нищо лошо да поканиш едно момиче на среща.Излезте пък виж как ще се развият нещата.Това за 1-ви април си е много тъпа идея

EdinBulgarin
03-18-2010, 08:43
Кво мислите да излезем на кафе на 1ви април например да и предложа и ако не се съгласи да и кажа честит първи април :D,малко е подло ама искам да си останем поне приятели :(

FAIL ..по добре недей - идеята е тъпа пък и април е на майната си :D

Greennight
03-18-2010, 09:02
Мерси на всички за съветите и предложенията :) 8)

sladur4etyYy
03-18-2010, 12:12
само се забавлява с теб. гарантирам ти, че не те харесва. :wink:

FromAutumToAshes
03-18-2010, 13:47
Презира те, ненавижда те.. Абе по-просто казано мразите и не може да те гледа...

loliii
03-18-2010, 13:57
Да ти кажа има толкова много варианти, че няма смисъл изобщо да си давам мнението, защото по скайп нищо не е сигурно. Или те харесва, но я е срам да ти каже направо и се хили, колкото да отмине темата, или просто се бъзика като с приятел, или се гаври с теб и те ебава мн жестоко. Последното е малко вероятно. За да разбереш я питай. Или пък, както някой преди мен беше дал идея, следващия път като се засмее, й кажи "аз не се шегувам" и ще видиш как ще реагира. :)

ThePrettyReckless
03-18-2010, 17:31
\следващия път като се засмее, й кажи "аз не се шегувам" и ще видиш как ще реагира. :)

Speak96
03-18-2010, 18:25
Мисля че те харесва,понеже и аз като харесвам някой му правя намеци,а после започвам да се смея :lol: .. Но излезте,поговорете,прекара йте малко време заедно и ще се разбере дали те харесва :)
Успех :) :)

MegaTorres9999
03-18-2010, 18:31
ако не действаш ти няма как да стане.Покани я да излезете

Greennight
03-18-2010, 19:23
Не мисля,че ме ебава жестоко :-D sladur4etyYy и аз мисля,че е така,но тъпото е,че ме е харесвала преди 1,2 години и преди 6,7 месеца пак и така много ме обърква :( :-o

stern
03-19-2010, 15:26
разбери дали си харесва някой друг, ако не, вероятно е да те харесва....а как да разбереш-просто я питаш \"абе ти някои харесваш ли си\" или нещо измисли, ма разбери!
успех
:)

blackday
03-19-2010, 15:49
Ако момичето е харесва правилно е да ти каже , но ако се държи така ти никога няма да разбереш дали те харесва или просто се закача с теб. По добре я питай дали има нещо към теб , но ако няма по добре не се занимавай . Както е казано за всеки влак си има путници. :)

Greennight
03-19-2010, 16:24
Не си харесва никой :) поне така твърди,а доколкото да я питам дали има нещо към мен ме е шубе да не скъсаме с приятелството :? поне то ми е останало,дайте някви съвети.