PDA

View Full Version : Прическа - Как се прави



prosto_edin_chovechec
03-17-2010, 22:30
http://i47.tinypic.com/33bmqvk.jpg


Ето тази прическа примерно. Имам същата коса ( но черна ) и като пробвам да я заставя по този начин не става..

Малко помощ ? :D

MimiKalcheff93
03-18-2010, 03:47
Преса за коса ( моято е Belisime Creativyty 100 кинта ) амааа ако не т и се дават толкова има по 30-40 лв
и ползвай лак за коса ;) хайде успех

и един съвет още като се изкъпещ среши се тка на една страна изсуши я с помошна на четка защото все пак не е малко и после я изправи и лак за да стои по дълго време 8-) :P

twilightHeart
03-18-2010, 10:52
Гел за коса!!

MimiKalcheff93
03-18-2010, 12:06
Гел за коса!!


той няма да си прави тип ''таралеж'' ............ :?

SmilezZz
03-18-2010, 15:20
Мисля,че е изправена + оформена с лак :-o

twilightHeart
03-18-2010, 15:48
Гел за коса!!


той няма да си прави тип ''таралеж'' ............ :?

Пфф има различни гелове дето даже няма да си личи, че си е сложил.

Сега си мислех и можеш да пробваш на мокра коса със сешоар да я оформяш и после пяна, за да не е твърда.

sunshine955
03-18-2010, 16:15
отиди на фризиор да те направи така .. доколкото виждам е и изправена .. и после попитай да ти обясни как да си я поддържаш ..

mimsssssss
03-18-2010, 16:15
най добре с вакса според мен :)

MinimalisTka
03-18-2010, 17:09
най добре с вакса според мен :) и аз това ти препоръчвам :)

MimiKalcheff93
03-18-2010, 17:55
Гел за коса!!


той няма да си прави тип ''таралеж'' ............ :?

Пфф има различни гелове дето даже няма да си личи, че си е сложил.

Сега си мислех и можеш да пробваш на мокра коса със сешоар да я оформяш и после пяна, за да не е твърда.

Ако може да ми спестиш часта с ''пфф'' ще е много хубаво ;) :-D

а за сешоара аз го написах , пък и тоя къде е на снимката колко са го правили за да изглежда ткаа....

twilightHeart
03-19-2010, 11:02
Гел за коса!!


той няма да си прави тип ''таралеж'' ............ :?

Пфф има различни гелове дето даже няма да си личи, че си е сложил.

Сега си мислех и можеш да пробваш на мокра коса със сешоар да я оформяш и после пяна, за да не е твърда.

Ако може да ми спестиш часта с ''пфф'' ще е много хубаво ;) :-D

а за сешоара аз го написах , пък и тоя къде е на снимката колко са го правили за да изглежда ткаа....


И аз кво да направя, че си го написала. Не съм чела кво са писали преди мен ии "пффффф" ми е любимата част. Кво има да го правят толкова просто са го изправили...

MimiKalcheff93
03-19-2010, 12:44
Много хубаво ,че ти е любимата част , ама хич неме интересуват твоите любими части и прочие . ;) :-D
Уау , ама ти сама ли стигна до извода ,че е изправян ?! :shock: :shock: :shock:
Аз останах с впечатлението ,че според теб ще стане с гел... доколкотн а ме лъже паметта все още хахааа
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: 8-) :D :D :D :razz: :razz: хахахааа

:D :D :D :razz:

djv
03-19-2010, 12:55
Излизаш от банята.Подсушаваш си леко косата.Сягаш пяна.Пак подсушаваш.Слагаш Гел и вече наистина я сушиш.След като е напълно суха я изправяш и накрая слагаш лак за коса.Така правя аз.Пробвай и ти.

boomboom
03-19-2010, 15:47
тука ти изброиха 31254 продукта и начина, но най-добре питай фризьора да ти каже най-подходящия за твоята коса :)

stamat94
03-20-2010, 05:26
Зависи каква ти е косата ... ако ти е права . Можеш и без преса да я направиш , само с сешоара и малко вакса . Пък ако е къдрева изправяш уформяш с вакса и след тва лак :}

prosto_edin_chovechec
03-20-2010, 08:58
Излизаш от банята.Подсушаваш си леко косата.Сягаш пяна.Пак подсушаваш.Слагаш Гел и вече наистина я сушиш.След като е напълно суха я изправяш и накрая слагаш лак за коса.Така правя аз.Пробвай и ти.

То така изобщо нещо ще се получи ли? Звучи ми някак си странно

twilightHeart
03-20-2010, 15:35
Много хубаво ,че ти е любимата част , ама хич неме интересуват твоите любими части и прочие . ;) :-D
Уау , ама ти сама ли стигна до извода ,че е изправян ?! :shock: :shock: :shock:
Аз останах с впечатлението ,че според теб ще стане с гел... доколкотн а ме лъже паметта все още хахааа
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: 8-) :D :D :D :razz: :razz: хахахааа

:D :D :D :razz:

Егати дивата селянка си обаче.. Нито съм казала, че съм стигнала до тоя извод нито, че съм го измислила... Като гледам още не си се научила да пишеш даже пък се заяждаш. И не съм аз тази дето каза, че кой знае колко са му правили косата.
Повече не ми се занимава с теб, защото пълним темата на момчето. Айде отиди са научи да пишеш и после ела пак да даваш съвети!

MimiKalcheff93
03-21-2010, 10:16
Много хубаво ,че ти е любимата част , ама хич неме интересуват твоите любими части и прочие . ;) :-D
Уау , ама ти сама ли стигна до извода ,че е изправян ?! :shock: :shock: :shock:
Аз останах с впечатлението ,че според теб ще стане с гел... доколкотн а ме лъже паметта все още хахааа
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: 8-) :D :D :D :razz: :razz: хахахааа

:D :D :D :razz:

Егати дивата селянка си обаче.. Нито съм казала, че съм стигнала до тоя извод нито, че съм го измислила... Като гледам още не си се научила да пишеш даже пък се заяждаш. И не съм аз тази дето каза, че кой знае колко са му правили косата.
Повече не ми се занимава с теб, защото пълним темата на момчето. Айде отиди са научи да пишеш и после ела пак да даваш съвети!



ХАаХАХахАХахАХАХХАХАХА не мога да повярвам как се жегна, хаха а и моето писане няма нищо общо с тебе хахахахаа и ти не ми давай съвети ... и много ясно ,че няма да си стигнала сама до извода...казах го с ирония , но явно не си ме разбрала ... :razz: :razz: :razz: хахахаха а и не мисля,да се обиждам от човек , който се изразява така : 'Егати дивата селянка си обаче.. '' пхахахахаххахаа

ей така не се бях смяла на простотията на някои хора много отдавна хахахахахаа :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: 8-) :lol: :lol: :D :lol: 8-) :razz: :lol: 8-) :D :D :razz: :lol: 8-) 8-) :D :D :D :razz: :razz:

webmast3rche
03-21-2010, 18:11
:booooomb: :booooomb: Смятай :D :D Големи караници в тая тема

djv
03-25-2010, 14:58
Излизаш от банята.Подсушаваш си леко косата.Сягаш пяна.Пак подсушаваш.Слагаш Гел и вече наистина я сушиш.След като е напълно суха я изправяш и накрая слагаш лак за коса.Така правя аз.Пробвай и ти.

То така изобщо нещо ще се получи ли? Звучи ми някак си странно

Аз така правя..и съм доволен от ефекта..вече година я изправям..пробвал съм какво ли не .но така е най-ефективно..пробвай и ми кажи какво мислиш

magincis
03-25-2010, 18:06
Мисля че самата прическа му е такава, но я е изправил с преса. :)

annamari
04-01-2010, 16:21
1 къпеш се
2 излизаш на терасата да те издъха вятъра
3 не излизаш 2 дни от вас защото не приличаш на нищо