PDA

View Full Version : Дайте съвети. да я пускам ли?



niHo
03-18-2010, 05:55
Приятели, имам малък пробем ... На 15 години съм и имам приятелка, с която съм от 1 година, но сега незнам омръзнах ли и , но започна да иска сега лятото като дойде да излиза с някви други хора от махлата й. Казва ми, че ме обича и че няма да се разделим, но сякаш знам, че като започне да излиза с другите ще се влюби и ще скъсаме.Просто е много влюбчива сякаш. Не искам да я спирам, искам да се забавлява, но не искам и да късаме ... Какво да правя? Някакви съвети?

valdesbg
03-18-2010, 05:57
Ъ?

Чакай да видим дали съм те разбрал правилно - тя иска да си намери нови пеиятели и ти мсилиш че ще те къса заради това?

Омг, ти сигурен ли си че си и гадже а не опашка?

EdinBulgarin
03-18-2010, 05:58
Еми идва един момент в кйто това излизане без теб няма да трябва да го отразяваш иначе много ядове ще си имаш. Но това зависи от възраста .. мисля че ако е на твойте години няма големи поводи за притеснения.
От друга страна никога не се знае :D

AnzaRe
03-18-2010, 06:15
Не се притеснявай щом ти е калаза,че те обича означава,че го чувства. :)

doni89
03-18-2010, 06:27
Рамо ти е да се тормозиш за такова глупости. Живей си живота

gLypChenCee
03-18-2010, 07:24
Тва, че излиза с други не означава, че непременно ще се влюби в някой. Дай и малко свобода. :)

dimitar_ak
03-18-2010, 07:37
Ти искаш да имаш приятелка или птиче в клетка? Я се замисли.

DevilWish
03-18-2010, 07:41
Не се притеснявай щом ти е калаза,че те обича означава,че го чувства. :)
Да бе.Много го казват просто така.Но за една година дет сте заедно мисля, че трябва да и имаш малко доверие.

AnzaRe
03-18-2010, 07:43
Не се притеснявай щом ти е калаза,че те обича означава,че го чувства. :)
Да бе.Много го казват просто така.Но за една година дет сте заедно мисля, че трябва да и имаш малко доверие.
И аз съм съгласен,че някой го казват просто така,но има и друга част които го казват със сърцето и душата си! :) :)

DevilWish
03-18-2010, 09:26
Не се притеснявай щом ти е калаза,че те обича означава,че го чувства. :)
Да бе.Много го казват просто така.Но за една година дет сте заедно мисля, че трябва да и имаш малко доверие.
И аз съм съгласен,че някой го казват просто така,но има и друга част които го казват със сърцето и душата си! :) :)
Проблема е ,че са добри лъжци/лъжкини ... :С

gir
03-18-2010, 10:14
Приятели, имам малък пробем ... На 15 години съм и имам приятелка, с която съм от 1 година, но сега незнам омръзнах ли и , но започна да иска сега лятото като дойде да излиза с някви други хора от махлата й. Казва ми, че ме обича и че няма да се разделим, но сякаш знам, че като започне да излиза с другите ще се влюби и ще скъсаме.Просто е много влюбчива сякаш. Не искам да я спирам, искам да се забавлява, но не искам и да късаме ... Какво да правя? Някакви съвети?


Ами то понякога не става така, както искаме. Ама можеш да опиташ да ходиш всеки път с нея. Така по-малко ще шава. А, ако ти каже, че не става - ами не я пускай, а направо я напускай. То се е видяло, че не държи на теб, ако не ти дава да излизаш с нея.

gir
03-18-2010, 10:17
Ти искаш да имаш приятелка или птиче в клетка? Я се замисли.

Ако излиза с нея, всичко е добре - и вълкът сит, и агнето цяло. Ако тя няма какво да крие и, наистина го обича, за нея ще е ЧЕСТ И ДЪЛГ да го вика със себе си. Ако ли й е все тая той какво прави, докато тя копунясва - ясна работата...Много такива са ми минали през живота. Човекът правилно е усетил, че нещата не отиват на добър край. Така че, поне малко да прави превенция, да опита да е с нея, иначе...я камилата, я камиларя.

gir
03-18-2010, 10:19
Тва, че излиза с други не означава, че непременно ще се влюби в някой. Дай и малко свобода. :)

Ама то в случая той е НЕСВОБОДЕН, щото тя не иска да иде и той с нея. Затова, най-честно е, нито той да я спира, нито тя него, а да са си заедно. Нали в това е любовта, в единството.

sladur4etyYy
03-18-2010, 12:06
gir, и аз да бях, нямаше да искам гаджето ми да се мъкне след мен нон- стоп, още повече пък ако сме заедно от година. авторе, не се притеснявай, остави я да се вижда с тези хора. ако си намери някой нов и зареже дългогодишната си връзка заради увлечение, значи изобщо не си заслужава да си с нея и ще трябва даже да се радваш, че си се отървал.

FromAutumToAshes
03-18-2010, 13:50
Не се притеснявай щом ти е калаза,че те обича означава,че го чувства. :)

Това в 3/5 случая не е вярно :lol: За жалост хората почнаха да си го казват за "Здрасти" едва ли не...

По темата - ако й имаш доверие - дай съгласие, и тя ако те обича найстина - няма да го направи ;) А и от друга страна, дори и нейн приятел кой си ти, че да й казваш с кого да излиза и да прекарва времето си :-o

ReachlessGirl
03-18-2010, 14:15
ии защо реши, че ще късате след като иска просто малко свобода? Какъв е проблема да излиза с други .. щом е с теб 1 година надали ще те зареже толкова лесно .. :?

loliii
03-18-2010, 14:19
Това, че иска нови приятели и иска да излиза както правят нормалните хора, не означава, че ще те скъса. А и не е толкова лесно да се влюбиш в нови познати. И как реши че е лесно влюбчива? Ако е така как сте издържали цяла година и тя не е тръгнала с друг? Или си я държал изкъсо? :-o Споко, тя ако те скъса няма да е заради новите й приятели в никакъв случай. А и като питаш какво да правиш не знам какво имаш предвид, защото ти нищо не можеш да направиш. Ако решиш да й забраняваш да се вижда с други хора ще бъде голяма грешка. Тъй че стой си и си трай.

gir
03-18-2010, 15:15
gir, и аз да бях, нямаше да искам гаджето ми да се мъкне след мен нон- стоп, още повече пък ако сме заедно от година. авторе, не се притеснявай, остави я да се вижда с тези хора. ако си намери някой нов и зареже дългогодишната си връзка заради увлечение, значи изобщо не си заслужава да си с нея и ще трябва даже да се радваш, че си се отървал.

Абе повечето хора не искат...Аз съм един от малкото, които на английски им викат sticky...По останалото - много правилно, ако го зареже, ще се радва, че се е оттървал на време. И ще трябва да почерпи :D

Dimana99
03-18-2010, 15:20
Ти си мислиш, че ти е гадже, а тя си прави каквото иска

gir
03-18-2010, 15:20
Това, че иска нови приятели и иска да излиза както правят нормалните хора, не означава, че ще те скъса. А и не е толкова лесно да се влюбиш в нови познати. И как реши че е лесно влюбчива? Ако е така как сте издържали цяла година и тя не е тръгнала с друг? Или си я държал изкъсо? :-o Споко, тя ако те скъса няма да е заради новите й приятели в никакъв случай. А и като питаш какво да правиш не знам какво имаш предвид, защото ти нищо не можеш да направиш. Ако решиш да й забраняваш да се вижда с други хора ще бъде голяма грешка. Тъй че стой си и си трай.

Абе направо щом като си е влюбчива и нещо вече го игнорира, ще се забие с първия по-готин пич, така че...той и да си трае и да не си трае - работата отива към раздяла. Ама да вземе да е по-активен - малко повече внимание, подаръчета (дребни, като цветя, примерно), та мигар тя пак се поосвести и си рефрешне чувствата, иначе някой друг ще намаже с нея...
Имам усет за тези работи, а и нашьо, който е пуснал темата може и да е ревнив, ама не е заспал, та ги усеща и той нещата.

gir
03-18-2010, 15:55
Ти си мислиш, че ти е гадже, а тя си прави каквото иска

Не е задължително, ама той си е прав, щото я виж какво става по света:


Alex4o0o
Новак



Регистриран на: 15 Юни 2009
Мнения: 95

Пуснато на: Чет Мар 18, 2010 4:48 pm Заглавие: влюбена съм в най добрия му приятел

--------------------------------------------------------------------------------

Ходя с едно момче,обаче от известно време съм влюбена в най добрия му приятел.И той проявява интерес към мен,веднъж правихме секс след един купон когато бяхме пияни..а моя приятел нищо не знае за това...



Хайде после върви, че се доверявай, вярвай, давай свобода и пр. Истината е, че хората са полигамни и стоят трудно само с 1...Затова и има изневери, суингове, сандвичи и каквото се сетиш...

loliii
03-18-2010, 15:58
Ти си мислиш, че ти е гадже, а тя си прави каквото иска

Не е задължително, ама той си е прав, щото я виж какво става по света:


Alex4o0o
Новак



Регистриран на: 15 Юни 2009
Мнения: 95

Пуснато на: Чет Мар 18, 2010 4:48 pm Заглавие: влюбена съм в най добрия му приятел

--------------------------------------------------------------------------------

Ходя с едно момче,обаче от известно време съм влюбена в най добрия му приятел.И той проявява интерес към мен,веднъж правихме секс след един купон когато бяхме пияни..а моя приятел нищо не знае за това...



Хайде после върви, че се доверявай, вярвай, давай свобода и пр. Истината е, че хората са полигамни и стоят трудно само с 1...Затова и има изневери, суингове, сандвичи и каквото се сетиш...
Е тука си прав. Ама специално за мацката на автора той не е казал нищо. Не е казал да има някакви признаци на шафрантия. :D Според мен просто няма проблем и се е филмирал, щото най-вероятно я обича и го е страх.

gir
03-18-2010, 16:14
Ти си мислиш, че ти е гадже, а тя си прави каквото иска

Не е задължително, ама той си е прав, щото я виж какво става по света:


Alex4o0o
Новак



Регистриран на: 15 Юни 2009
Мнения: 95

Пуснато на: Чет Мар 18, 2010 4:48 pm Заглавие: влюбена съм в най добрия му приятел

--------------------------------------------------------------------------------

Ходя с едно момче,обаче от известно време съм влюбена в най добрия му приятел.И той проявява интерес към мен,веднъж правихме секс след един купон когато бяхме пияни..а моя приятел нищо не знае за това...



Хайде после върви, че се доверявай, вярвай, давай свобода и пр. Истината е, че хората са полигамни и стоят трудно само с 1...Затова и има изневери, суингове, сандвичи и каквото се сетиш...
Е тука си прав. Ама специално за мацката на автора той не е казал нищо. Не е казал да има някакви признаци на шафрантия. :D Според мен просто няма проблем и се е филмирал, щото най-вероятно я обича и го е страх.

След няколко чаши алкохол, на "подходяща музика" и с привлекателно момче, даже и монахиня да е, ще придобие някоя шафрантийна черта :oops: ... То човекът е динамична система и както не можеш точно да кажеш кога точно ще му се дояде или допишка, така и не знаеш кога точно ще му е...по-слаб ангелът :oops: ... А авторът си я знае, че е "влюбчива", а това е като евфемизъм на твоята шафро-думичка :D

ThePrettyReckless
03-18-2010, 17:12
пусни я! В противен случай я задушаваш. Освен това ти не можеш да й забраниш да излиза.

bebeemalko
03-18-2010, 18:00
според мен не трябва да питаш нас ,а трябва а питаш самата нея дали чувства нщо все още към теб.А може би ако и двамата сте си изморени от всичко това можете да си дадете известно време почивка.Тва е моят съвет.Късмет :)

gLypChenCee
03-18-2010, 18:03
Тва, че излиза с други не означава, че непременно ще се влюби в някой. Дай и малко свобода. :)

Ама то в случая той е НЕСВОБОДЕН, щото тя не иска да иде и той с нея. Затова, най-честно е, нито той да я спира, нито тя него, а да са си заедно. Нали в това е любовта, в единството. Не исках да кажа да скъсат, а да и остави просто малко пространство. ;/

uBuTo
03-22-2010, 15:54
мада фака? 8-)
кво значи "да я пускам ли" .. :? .. тя не те пита, тя ти заявява че ще бъде там, ти нямаш право на глас ;)

gir
03-22-2010, 16:04
пусни я! В противен случай я задушаваш. Освен това ти не можеш да й забраниш да излиза.

Така е. Просто да настоява да идва с нея. Тя също не може да му забрани да са по едно и също време на едно и също място.

gir
03-22-2010, 16:06
Тва, че излиза с други не означава, че непременно ще се влюби в някой. Дай и малко свобода. :)

Ама то в случая той е НЕСВОБОДЕН, щото тя не иска да иде и той с нея. Затова, най-честно е, нито той да я спира, нито тя него, а да са си заедно. Нали в това е любовта, в единството. Не исках да кажа да скъсат, а да и остави просто малко пространство. ;/

България няма и 8 000 000 човека, пространство колкото за "двама с теб на купон" има...

gir
03-22-2010, 16:07
мада фака? 8-)
кво значи "да я пускам ли" .. :? .. тя не те пита, тя ти заявява че ще бъде там, ти нямаш право на глас ;)

Ама така е, бе...аз затова и му казвам - най-много да издейства да ходи с нея. Ако ли не и не му изнася така - следващата!...

loliii
03-22-2010, 16:09
След няколко чаши алкохол, на "подходяща музика" и с привлекателно момче, даже и монахиня да е, ще придобие някоя шафрантийна черта :oops: ... То човекът е динамична система и както не можеш точно да кажеш кога точно ще му се дояде или допишка, така и не знаеш кога точно ще му е...по-слаб ангелът :oops: ... А авторът си я знае, че е "влюбчива", а това е като евфемизъм на твоята шафро-думичка :D
:D
Да, това го разбирам и ми е пределно ясно, че хората са си хора и се поддават на изкушения, но все пак си мисля, че ако тя го обича истински /а за една година има голям шанс да го обича истински/ може да й тръпне нещо, може силно да пожелае друг, абе да я засърби сливата 8-) , обаче няма да се поддаде... защото го ОБИЧААА...
Май аз живея в друг свят. :D

gir
03-22-2010, 16:13
След няколко чаши алкохол, на "подходяща музика" и с привлекателно момче, даже и монахиня да е, ще придобие някоя шафрантийна черта :oops: ... То човекът е динамична система и както не можеш точно да кажеш кога точно ще му се дояде или допишка, така и не знаеш кога точно ще му е...по-слаб ангелът :oops: ... А авторът си я знае, че е "влюбчива", а това е като евфемизъм на твоята шафро-думичка :D
:D
Да, това го разбирам и ми е пределно ясно, че хората са си хора и се поддават на изкушения, но все пак си мисля, че ако тя го обича истински /а за една година има голям шанс да го обича истински/ може да й тръпне нещо, може силно да пожелае друг, абе да я засърби сливата 8-) , обаче няма да се поддаде... защото го ОБИЧААА...
Май аз живея в друг свят. :D

Вероятност има, да...И тя намалява според :

-либидото (ох, така ми се иска сега, а тоя не е за изпускане!)
-моралните разбирания (е, голяма работа, че ще изневеря 1 път, тоя не е за изпускане!)
-алкохол и недай си Боже опиати :( (Яхууу! Колко ми е весело! Какво гадже, каква обича, ва?! Какво ми говорите, ва? А! ТОЯ ПИЧ НЕ Е ЗА ИСПУСКАНЕЕЕ! ПИЧ, ЕЛА! :D )

И други фактори има като влажност на въздуха, слънчеви изригвания и т.н. :D , ама аз не съм им специалист, та наблягам на по-познатите :)

loliii
03-22-2010, 16:54
След няколко чаши алкохол, на "подходяща музика" и с привлекателно момче, даже и монахиня да е, ще придобие някоя шафрантийна черта :oops: ... То човекът е динамична система и както не можеш точно да кажеш кога точно ще му се дояде или допишка, така и не знаеш кога точно ще му е...по-слаб ангелът :oops: ... А авторът си я знае, че е "влюбчива", а това е като евфемизъм на твоята шафро-думичка :D
:D
Да, това го разбирам и ми е пределно ясно, че хората са си хора и се поддават на изкушения, но все пак си мисля, че ако тя го обича истински /а за една година има голям шанс да го обича истински/ може да й тръпне нещо, може силно да пожелае друг, абе да я засърби сливата 8-) , обаче няма да се поддаде... защото го ОБИЧААА...
Май аз живея в друг свят. :D

Вероятност има, да...И тя намалява според :

-либидото (ох, така ми се иска сега, а тоя не е за изпускане!)
-моралните разбирания (е, голяма работа, че ще изневеря 1 път, тоя не е за изпускане!)
-алкохол и недай си Боже опиати :( (Яхууу! Колко ми е весело! Какво гадже, каква обича, ва?! Какво ми говорите, ва? А! ТОЯ ПИЧ НЕ Е ЗА ИСПУСКАНЕЕЕ! ПИЧ, ЕЛА! :D )

И други фактори има като влажност на въздуха, слънчеви изригвания и т.н. :D , ама аз не съм им специалист, та наблягам на по-познатите :)
... радиационни лъчения, атмосферно налягане, местоположение, телесна температура, надморска височина и други фактори :D

gir
03-22-2010, 17:23
След няколко чаши алкохол, на "подходяща музика" и с привлекателно момче, даже и монахиня да е, ще придобие някоя шафрантийна черта :oops: ... То човекът е динамична система и както не можеш точно да кажеш кога точно ще му се дояде или допишка, така и не знаеш кога точно ще му е...по-слаб ангелът :oops: ... А авторът си я знае, че е "влюбчива", а това е като евфемизъм на твоята шафро-думичка :D
:D
Да, това го разбирам и ми е пределно ясно, че хората са си хора и се поддават на изкушения, но все пак си мисля, че ако тя го обича истински /а за една година има голям шанс да го обича истински/ може да й тръпне нещо, може силно да пожелае друг, абе да я засърби сливата 8-) , обаче няма да се поддаде... защото го ОБИЧААА...
Май аз живея в друг свят. :D

Вероятност има, да...И тя намалява според :

-либидото (ох, така ми се иска сега, а тоя не е за изпускане!)
-моралните разбирания (е, голяма работа, че ще изневеря 1 път, тоя не е за изпускане!)
-алкохол и недай си Боже опиати :( (Яхууу! Колко ми е весело! Какво гадже, каква обича, ва?! Какво ми говорите, ва? А! ТОЯ ПИЧ НЕ Е ЗА ИСПУСКАНЕЕЕ! ПИЧ, ЕЛА! :D )

И други фактори има като влажност на въздуха, слънчеви изригвания и т.н. :D , ама аз не съм им специалист, та наблягам на по-познатите :)
... радиационни лъчения, атмосферно налягане, местоположение, телесна температура, надморска височина и други фактори :D

Ами така си е...представи си да й стане по-студено , отколкото на другите (само заради телесната температура) и да вземе да трепери на купона. (Всеизвестно е, че по купоните се събират само кавалеири, джентълмени и пр.) ВЕДНАГА НЯКОЙ ЩЕ ДОЙДЕ ДА Я ПРЕГЪРНЕ, ДА Я СТОПЛИ...Така че много си права за това телесната температура...а за останалите, направо ме е страх да си помисля. :razz:

Callisto
03-22-2010, 17:32
Ъ?

Чакай да видим дали съм те разбрал правилно - тя иска да си намери нови пеиятели и ти мсилиш че ще те къса заради това?

Омг, ти сигурен ли си че си и гадже а не опашка?

Хах и моя така мисли! :D За 7 месеца всеки ден е бил залепен за мен...сега добрече се срещнахме с едни общи приятели от 1 компютърна игра и 1 ден в седмицата ходи да се вижда с тях (те са в съседния блок) и 1 ден е на урок по математика и се радвам, че имам 2 свободни дни само за мен, да се виждам с приятелите си (от които гаджето ми много ревнува, а то няма от какво. Вярно повечето ми приятели са момчета, но те са ми от детинство и ги имам само за приятели и нищо повече)...даже гаджето ми 1 път искаше да бие най-добрия ми приятел само защото ме гушна за чао. :shock:
То много ще ми дойде ако трябва да сме всеки ден заедно. Не стига, че редовно спим или у нас или у тях, пък сега и да сме неразделни...ще вземем да си омръзнем, а адски много се обичаме и не искам да си разваляме отношенията.

xNiKx
03-22-2010, 21:12
Приятели, имам малък пробем ... На 15 години съм и имам приятелка, с която съм от 1 година, но сега незнам омръзнах ли и , но започна да иска сега лятото като дойде да излиза с някви други хора от махлата й. Казва ми, че ме обича и че няма да се разделим, но сякаш знам, че като започне да излиза с другите ще се влюби и ще скъсаме.Просто е много влюбчива сякаш. Не искам да я спирам, искам да се забавлява, но не искам и да късаме ... Какво да правя? Някакви съвети?
Нали се сещаш, че ако иска да ходи някъде и да излиза с хора, ти нищичко не можеш да направиш? "Да я пускам ли?" хахах, не зависи от теб изобщо, dumbass!

gir
03-23-2010, 08:23
Ъ?

Чакай да видим дали съм те разбрал правилно - тя иска да си намери нови пеиятели и ти мсилиш че ще те къса заради това?

Омг, ти сигурен ли си че си и гадже а не опашка?

Хах и моя така мисли! :D За 7 месеца всеки ден е бил залепен за мен...сега добрече се срещнахме с едни общи приятели от 1 компютърна игра и 1 ден в седмицата ходи да се вижда с тях (те са в съседния блок) и 1 ден е на урок по математика и се радвам, че имам 2 свободни дни само за мен, да се виждам с приятелите си (от които гаджето ми много ревнува, а то няма от какво. Вярно повечето ми приятели са момчета, но те са ми от детинство и ги имам само за приятели и нищо повече)...даже гаджето ми 1 път искаше да бие най-добрия ми приятел само защото ме гушна за чао. :shock:
То много ще ми дойде ако трябва да сме всеки ден заедно. Не стига, че редовно спим или у нас или у тях, пък сега и да сме неразделни...ще вземем да си омръзнем, а адски много се обичаме и не искам да си разваляме отношенията.

О, Калисто! Deja vu !!!

:D

gir
03-23-2010, 08:31
Приятели, имам малък пробем ... На 15 години съм и имам приятелка, с която съм от 1 година, но сега незнам омръзнах ли и , но започна да иска сега лятото като дойде да излиза с някви други хора от махлата й. Казва ми, че ме обича и че няма да се разделим, но сякаш знам, че като започне да излиза с другите ще се влюби и ще скъсаме.Просто е много влюбчива сякаш. Не искам да я спирам, искам да се забавлява, но не искам и да късаме ... Какво да правя? Някакви съвети?
Нали се сещаш, че ако иска да ходи някъде и да излиза с хора, ти нищичко не можеш да направиш? "Да я пускам ли?" хахах, не зависи от теб изобщо, dumbass!

Не така пораженчески , бре, тоя...както и да ти е името там...
Някои неща не зависят от него, ама други зависят. Може да предприеме действия, които не ограничават нито нейната, нито неговата СВОБОДА, от типа на това - "Ами имаш право да ходиш където си искаш, но и аз имам право да съм с теб!"

Това е.

deadprincess
03-23-2010, 08:37
Ясно... ревнив си. верно не искаш да я загубиш ама както казват другите ... дай й малко свобода, няма нищо лошо от това да излиза с приятели :) а така като гледам й нямаш доверие.Щом ти е казала че те обича, значи наистина те обича и няма да те остави заради друг :) и все пак ... каквото е писано да стане ще стане ;]

deadprincess
03-23-2010, 09:00
това "да я пускам ли" звучи супер тъпо. Въпреки че ти е гадже ти не можеш да й казваш какво да прави :?

gir
03-23-2010, 09:35
това "да я пускам ли" звучи супер тъпо. Въпреки че ти е гадже ти не можеш да й казваш какво да прави :?

Да, права си. АМА и тя не може да му казва какво да прави. Така че, ако иска, ЩОМ Й Е ГАДЖЕ, може да си ходи с нея навсякъде..., а тя, ако протестира, има правото да не й е гадже....Просто и ясно.

deadprincess
03-23-2010, 17:02
ест :)

xNiKx
03-23-2010, 19:10
Приятели, имам малък пробем ... На 15 години съм и имам приятелка, с която съм от 1 година, но сега незнам омръзнах ли и , но започна да иска сега лятото като дойде да излиза с някви други хора от махлата й. Казва ми, че ме обича и че няма да се разделим, но сякаш знам, че като започне да излиза с другите ще се влюби и ще скъсаме.Просто е много влюбчива сякаш. Не искам да я спирам, искам да се забавлява, но не искам и да късаме ... Какво да правя? Някакви съвети?
Нали се сещаш, че ако иска да ходи някъде и да излиза с хора, ти нищичко не можеш да направиш? "Да я пускам ли?" хахах, не зависи от теб изобщо, dumbass!

Не така пораженчески , бре, тоя...както и да ти е името там...
Някои неща не зависят от него, ама други зависят. Може да предприеме действия, които не ограничават нито нейната, нито неговата СВОБОДА, от типа на това - "Ами имаш право да ходиш където си искаш, но и аз имам право да съм с теб!"

Това е.
Кво? Той пита все едно му е робиня, която го моли да я пусне да се разходи. Хич не зависи от него дали тя ще ходи някъде или не, пък не мисля, че иска да я реже, като я ревнува и пита как да я задържи, бре тоя/тоя...както и да ти е името там...