PDA

View Full Version : Помогнете ... ;(



MinimalisTka
03-18-2010, 09:19
значии днеска в дскл едно момче с което отдавна си пишем ми прогвори за 1 ви път . започна да ме прегръща и да ме пита кво имам следващите часове аз му казвах ии последния час имахме физическо те караха с нас и играеха волейтболл в салона ,а аз поне 5 6 пъти влезнах в салона и изгглежда той си помисли че го харесвам и дойде при мене ... нали лафихме си там :oops: амаа ми стана някак си гадно и сега постоянно мисля за него :( дали съм изглеждала смешна :-# ???

Chacho
03-18-2010, 09:20
Е ти харесваш ли го? И с кое смяташ си изглеждала смешна?

MinimalisTka
03-18-2010, 09:23
еми да малко го харесвам еми изглеждала съм смешно когато съм влизала постоянно в салона все едно заради него :( и даже един от неговия клас ми каза нали че когато аз съм влизала нали неговите фр са му викали тая неспря да влиза заради тебе сигурно ... :-# :smt089 и сега ми е много кофти

dan40123
03-18-2010, 09:28
сега ше те обсъждат в следващите две- три години и секи ден сяка секунда ше говорят за тебе :shock: , трябва да се покриеш докато отмине вълната, ако ме разбираш (в русия съм, в русия...) :booooomb:

DevilWish
03-18-2010, 09:28
От утре се дръж малко на страна от него ;) споко не се притеснявай, явно и той има чувства, за да те прегръща..

Chacho
03-18-2010, 09:30
Да ти имам проблемите. Не си изглеждала смешно като си влизала, дори и да е било заради него и те да са разбрали това. Смешно е да питаш това, тебе кво те интересува какво са говорили приятелите му? Бегайте се зимайте и тва е.

Jus7DreamBoy
03-18-2010, 09:32
От утре се дръж малко на страна от него ;) споко не се притеснявай, явно и той има чувства, за да те прегръща.. Вие момичета сте ебатеи странните хора нали и двамата имат чувства за кво трябва тя да е на страна от него :? :?

DevilWish
03-18-2010, 09:33
От утре се дръж малко на страна от него ;) споко не се притеснявай, явно и той има чувства, за да те прегръща.. Вие момичета сте ебатеи странните хора нали и двамата имат чувства за кво трябва тя да е на страна от него :? :?
щото момчетата се правят на велики и ше се хвали пред приятелите си ,че той и е завъртял главата.Заради това.Нека следващия път, той да влиза, заради нея някъде, тогава няма да имам проблем.

Jus7DreamBoy
03-18-2010, 09:35
От утре се дръж малко на страна от него ;) споко не се притеснявай, явно и той има чувства, за да те прегръща.. Вие момичета сте ебатеи странните хора нали и двамата имат чувства за кво трябва тя да е на страна от него :? :?
щото момчетата се правят на велики и ше се хвали пред приятелите си ,че той и е завъртял главата.Заради това.Нека следващия път, той да влиза, заради нея някъде, тогава няма да имам проблем.

Ти не можеш ли да четеш ? Написала е че неговите приятели са му викали така а той не се е хвалил ....

MinimalisTka
03-18-2010, 09:35
DevilWish мисля да те послушам ама много го харесвам искам да е до менее но ми е някак си гадно .. :(

Jus7DreamBoy
03-18-2010, 09:37
DevilWish мисля да те послушам ама много го харесвам искам да е до менее но ми е някак си гадно .. :( тц ако искаш да сте заедно бъдете кфо слушаш другите .. какво те интересува ако двамата имате чувства защо да не сте заедно ....

Chacho
03-18-2010, 09:37
Минималистка, на колко си?

MinimalisTka
03-18-2010, 09:38
на 13 :( а той е на 15

nIkEnCeTy_bE
03-18-2010, 18:08
Радвай се, че ти обръща внимание, защото следващата ти тема щеше да е - харесвам го, а незнам дали той мен, или той не ме харесва. Но лично според мен една прегрътка не значи нищо. Смисъл такъв, че може да се е хванал нещо на бас или някви такива, щото ся повечето момчета са пълни олигофрени и приятелите им също. Видят ли, че някое момиче ги харесва и почват да си праят ташак. Не искам да ти го кажа, за да ти стане по гадно. Но според мен направо го питай, какво иска, дали те харесва. Не му се натрапвай, сама ще разбереш дали иска нещо. Ако почва да идва постоянно при тебе и да проявява заинтересованост значи те харесва.

L0ST
03-18-2010, 18:16
Радвай се, че ти обръща внимание, защото следващата ти тема щеше да е - харесвам го, а незнам дали той мен, или той не ме харесва. Но лично според мен една прегрътка не значи нищо. Смисъл такъв, че може да се е хванал нещо на бас или някви такива, щото ся повечето момчета са пълни олигофрени и приятелите им също. Видят ли, че някое момиче ги харесва и почват да си праят ташак. Не искам да ти го кажа, за да ти стане по гадно. Но според мен направо го питай, какво иска, дали те харесва. Не му се натрапвай, сама ще разбереш дали иска нещо. Ако почва да идва постоянно при тебе и да проявява заинтересованост значи те харесва.

+1

Мерси и за оприличаването ни на олигофрени :D

Иначе тя е права - ако идва при теб, говорите си и показва заинтересованост -> те харесва. Прегръдката абсолютно нищо не значи (не искам да е отчайвам но.. :D ) вече. Всички се прегръщат, някои даже се и целуват без причина, така че не си мисли нищо пребързано. Можеш също и да го питаш в прав текст, но ако наистина е кретен, просто ще те направи за смях..

nIkEnCeTy_bE
03-18-2010, 19:31
Е добре извинявай, сложих в това число, повечето които познавам и виждам как си праят ташак с момичетата.

Tempest
03-18-2010, 20:02
а, не си далече от истината... мисля, че в тоя форум повечето момчета сме повечето от тия неолигофрени... как да е

наистина е по-добре да стоиш настрана за да видиш неговите намерения... ако му се метнеш на врата след като сама казваш, че "малко го харесваш".. ше е адски глупаво, затова изчакай малко, ако той те потърси пак и пак и пак... тогава вече прави каквото измислиш... но това го измисляш докато чакаш да те потърси ;)

паак да добавя - за каквото и да е, свързано с връзките - скайп НЕ е добър избор

pagoschee
03-19-2010, 17:37
Тук ще се закрепя за момчетата .. ОТ ЕДНА СТРАНА :D не всички са олигофрени,олигопути,мърмо ти и прочие.Просто някои са прекалено ТЪПИ мотики,че да стъпят на земята и да се осъзнаят.
Е относно поста ти,той те харесва,закво се притесняваш?Да ти имам живота.Рахатт 8) Споко пич!!Да не ти пука,давай смело напред. :-P